Wat stoer, al die kindjes die naar de psz gaan

Voor Finn zijn we ook al in november op school wezen kijken, YPPY, dus ik vind je ook niet absurd vroeg. BSO moeten we nog hem nog voor opgeven, dat is er met Isis en de verhuizing even bij in geschoten, maar moeten we wel snel gaan doen.
Finn was trouwens ziek gisteren. Hij werd zaterdagavond laat wakker met dik 39 graden koorts en heeft gister de hele dag afwisselend geslapen en tegen één van ons aan gehangen. Hij heeft niet gespuugd ofzo, maar wilde wel echt niks eten. Vannacht heeft ie bij mij gelegen zodat papa in Finn's bed even een nachtje bij kon tanken (ik word veel minder snel wakker van Finn's gewoel en gedraai) en vanochtend was ie alweer een heel stuk minder warm. Tussen de middag heft ie nog wel heel lang geslapen (zowat 3 uur), maar verder was ie weer helemaal opgeknapt. Morgen dus maar weer gewoon naar de creche, want we moeten met Isis naar het ziekenhuis.
Oja, we hebben nu een hekje in z'n slaapkamerdeuropening gemonteerd, want hij kwam de afgelopen maanden telkens bij ons liggen. Doordat ik een ster ben in door alles heenslapen en doordat

nogal een slaaptekort had, was het lastig om hem consequent terug te sturen. Nu dus maar een hekje. Dat zal wel een weekje doorbijten worden, maar hopelijk heeft ie daarna door dat ie 's nachts toch echt in z'n eigen bed thuishoort.