abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_65512293
Jij stond zeker ook te juichen toen frankel bijna iemand invalide schopte Zielig ventje.
pi_65513215
Want

Ik mag Afellay gewoon niet zo, that's it. Neem het vooral serieus hehe, zegt dan ook genoeg over jou

[ Bericht 33% gewijzigd door Roberto258 op 28-01-2009 23:58:04 ]
De Graafschap | Schalke 04 | Juventus
pi_65515376
Succes tegen Twente, maar in de huidige vorm van Twente wordt dat nooit wat natuurlijk, maar misschien is dat in maart anders en jullie hebben Sahar. Maar toch alvast mijn voorspelling. 5-0.
pi_65517264
NEC (die toen onderaan stonden) won ook van ze in de beker, en in de competitie was de 3-0 ook zwaar geflatteerd, dus geheel kansloos wil ik het niet noemen
De Graafschap | Schalke 04 | Juventus
  donderdag 29 januari 2009 @ 08:54:43 #130
94609 TheVotary
Let's go Apeshit!
pi_65517774
quote:
Op woensdag 28 januari 2009 23:21 schreef TerroRobbie het volgende:
Zielig ventje.
Wel een beetje aardig doen tegen je mede-supporters, Terror!
  donderdag 29 januari 2009 @ 09:56:45 #131
105018 Borizzz
Thich Nhat Hanh
pi_65519024
quote:
De Graafschap grijpt naast Jimmy Smith

Jimmy Smith komt niet naar De Graafschap en dat is een fikse tegenvaller voor directeur voetbalzaken Leen Looyen van de Doetinchemse club.

De aanvallende middenvelder van Chelsea, die de afgelopen dagen op proef was bij De Graafschap, maakt het seizoen af bij Lleyton Orient in zijn vaderland.

"Erg jammer", zegt Looyen. "Ik was er uit met Frank Arnesen van Chelsea om Smith voor de rest van het seizoen te huren. Maar toen bekend werd dat hij bij ons op proef was, zijn er andere clubs wakker geworden. Smith heeft voor Lleyton Orient gekozen."

De Londense club staat op dit moment twintigste in de first division, het derde niveau in Engeland. Looyen probeert voor het verstrijken van de transfermarkt (maandag 2 februari) nog op zoek te gaan naar een nieuwe aanvallende middenvelder.

Cerezo Fung a Wing traint vandaag weer mee bij De Graafschap. De linksback was de afgelopen dagen op proef bij Helsingborgs, maar de Zweden hebben hem nog niet vastgelegd.
kloep kloep
pi_65526834
Wat een belachelijke actie om die Nalbantoglu voor anderhalf jaar aan te trekken. Als ik Drost was zou ik het ook wel weten.

Wat is er eigenlijk mis met Affelay? Vind je Amrabat dan ook vervelend?
Gast is gewoon een goede voetballer en voor zover ik weet niet vervelend in het veld ofzo. Ik snap je aversie niet echt.
Bij elke gelegenheid schreef fathank het volgende:
Ik ben toen op Lowlands halverwege 't optreden van Typhoon knock out gegaan.
  donderdag 29 januari 2009 @ 14:46:32 #133
26777 MrTorture
Welcome to the torture chamber
pi_65529669
Inderdaad, geweldig voetbal, sportief en aardige analyses als-ie voor de camera staat. Een van m'n favo PSV'ers
No fear, no pain.Nobody left to blame. I'll try alone. Make destiny my own.
Dave: Al draagt een mod een blauwe kleur, het is en blijft een oude zeur.
yvonne says: nee hoor die Danny is gewoon een werknemer
Vis een optie?
pi_65533047
Ik vind Amrabat juist wel tof voor de camera, en Afellay juist eerder irritant. Ik vind het ook gewoon een hele goede voetballer hoor, en hij is wel positief aan het veranderen, al zal ik hem altijd wel irritant blijven vinden En dat 'invalide schoppen' moet je vooral niet te serieus nemen
De Graafschap | Schalke 04 | Juventus
pi_65534065
quote:
Op donderdag 29 januari 2009 13:32 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Wat een belachelijke actie om die Nalbantoglu voor anderhalf jaar aan te trekken. Als ik Drost was zou ik het ook wel weten.
quote:
Muslu wil Turkse Superboer worden

Muslu Nalbantoglu is dolblij met zijn contract bij De Graafschap. "Bij NEC was ik de Knuffelturk, het is mijn streven om nu een Turkse Superboer te worden."

Muslu traint al de hele maand mee bij de club waar hij nu ook voor gaat spelen. "Ze vingen me hier direct heel goed op. De Graafschap is een warme club, net zoals NEC. Daar voel ik me dus direct thuis. Ik was niet de eerste prioriteit, maar omdat ik ook linksback kan spelen, wilen ze me nu toch hebben. Gelukkig maar."

Muslu is gretig. "Ik ben fysiek 100 procent, ik heb nu wedstrijden nodig."
Bron: Omroep Gelderland
De Graafschap | Schalke 04 | Juventus
pi_65539778
Wat een gejank hier zeg. Jammer van Smith was ook bijna te mooi om waar te zijn.

Twente uit voor de beker. Alleen AZ uit was moeilijker maar goed in elk geval een prachtige pot. Ik ga dit keer wel proberen om de Grolsch Veste te bewonderen.
pi_65540661
Zal het EV zonder uitkaart verplichting zijn (zoals in de competitie) of gaan ze nu een belachelijke reden verzinnen om er een buscombi van te maken?
De Graafschap | Schalke 04 | Juventus
  donderdag 29 januari 2009 @ 20:42:51 #138
94609 TheVotary
Let's go Apeshit!
pi_65543655
quote:
Op donderdag 29 januari 2009 19:08 schreef Opgezwollenlever het volgende:
Ik ga dit keer wel proberen om de Grolsch Veste te bewonderen.
Lijkt me een strak plan.
pi_65545556
quote:
Op donderdag 29 januari 2009 19:30 schreef Roberto258 het volgende:
Zal het EV zonder uitkaart verplichting zijn (zoals in de competitie) of gaan ze nu een belachelijke reden verzinnen om er een buscombi van te maken?
Zal idd wel. Dan blijf ik uiteraard thuis. Er is nog niet bekend op welke dag de wedstrijd gespeeld wordt toch?
pi_65546391
Nog niet definitief, maar Twente speelt de zondag ervoor en De Graafschap de zaterdag erna, dus ik verwacht woensdag 4 maart.

Appie zondag een invalbeurt?
quote:
29-01-2009 - De Beloften van De Graafschap hebben een simpele overwinning geboekt op de Beloften van RKC. Op sportpark de Bezelhorst was het een attractieve en leuke wedstrijd, die uiteindelijk met 5-2 werd gewonnen. Grote man bij Doetinchemmers was Abdelhali Chaiat.

De Beloften begonnen met goed aanvalspel aan de wedstrijd. In de negende minuut was het al raak. Het was het eerste doelpunt in dienst van De Graafschap voor Chaiat. De Doetinchemmers gingen daarna vlot door. Mark Bloemendaal zorgde in de 31e minuut voor de 2-0. De Waalwijkers gaven niet op, twee minuten later maakte ze de aansluitingstreffer en dat was tevens de ruststand, 2-1.
RKC dacht met een goed gevoel aan de tweede helft te beginnen. Echter twee minuten na de hervatting, schoot Chaiat de ijdele hoop van de Waalwijkers weg. Ook dat was nog niet genoeg voor de Doetinchemmers. Roy Terschegget maakte zijn goede wedstrijd compleet met de 4-1. De Graafschap liet bij vlagen goed voetbal zien. Rifat Bugdyaci kon zijn invalbeurt bekronen met het scoren van de 5-1. RKC mocht van de jongens van Jan Vreman de 5-2 nog maken, maar verder kwam het niet.
De volgende tegenstander van de Beloften is op 23 februari Feyenoord. "Leuke tegenstander" aldus Vreman over Feyenoord. Over de wedstrijd was de coach tevreden: "Ik ben tevreden over het resultaat en over de uitslag. Het was een leuke wedstrijd om te zien, de momenten dat we balverlies leiden moeten wel minder worden."
Opstelling de Graafschap: Nicolas Cinalli; Melvin Kolf, Sjoerd Overgoor, Leon Broekhof, Geert van der Heiden; Mark Bloemendaal(70e/Ties Evers), Roy Terschegget, Rik Sebens, Ousama Assaidi; Soufian El Hassnaoui(60e/Rifat Bugdayci), Abdelhali Chaiat.
Doelpuntenmakers: Abdelhali Chaiat 2x, Mark Bloemendaal, Roy Terschegget en Rifat Bugdayci.
De Graafschap | Schalke 04 | Juventus
pi_65556579
quote:
Op woensdag 28 januari 2009 18:40 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

En Drost wil alweer weg.
Vind je het gek? Je wordt gehaald voor een plek waar eigenlijk geen klachten over zijn. Bovendien loopt er nog een vriendje van de technisch directeur rond die ook op die plek wil spelen.
Neem maar van mij aan dat Drost het eerder aan zag komen dat Nalbandinges gecontracteerd werd dan wij.
Ik geef die jongen groot gelijk.
Bij elke gelegenheid schreef fathank het volgende:
Ik ben toen op Lowlands halverwege 't optreden van Typhoon knock out gegaan.
  Moderator vrijdag 30 januari 2009 @ 12:52:07 #142
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_65563344
quote:
Op vrijdag 30 januari 2009 09:24 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:

[..]

Vind je het gek? Je wordt gehaald voor een plek waar eigenlijk geen klachten over zijn. Bovendien loopt er nog een vriendje van de technisch directeur rond die ook op die plek wil spelen.
Neem maar van mij aan dat Drost het eerder aan zag komen dat Nalbandinges gecontracteerd werd dan wij.
Ik geef die jongen groot gelijk.
Waarom is hij dan eigenlijk gehaald? Waarom wou hij dan uberhaupt naar de Graafschap?
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_65563473
Hij is gehaald voordat NalbanLooyen kwam.
Ik ging ervan uit dat hij voor een centrale plek gehaald is omdat het vertrouwen in Volmer nagenoeg opgezegd is.
Bij elke gelegenheid schreef fathank het volgende:
Ik ben toen op Lowlands halverwege 't optreden van Typhoon knock out gegaan.
pi_65583482
Knuffelturk is toch gehaald als back? Drost als centrumverdediger?
  zaterdag 31 januari 2009 @ 23:37:20 #145
226007 Darkestrah
telefoonhijger.
pi_65611492
Godverdomme. Roda wint. Vitesse wint. Volendam speelt gelijk.
  zondag 1 februari 2009 @ 09:05:34 #146
105018 Borizzz
Thich Nhat Hanh
pi_65615857
quote:
Op zaterdag 31 januari 2009 23:37 schreef Darkestrah het volgende:
Godverdomme. Roda wint. Vitesse wint. Volendam speelt gelijk.
We gaan er voor vandaag!! DR AN!
ATTAMOTTAMOTTA!!
kloep kloep
  zondag 1 februari 2009 @ 11:20:16 #147
226007 Darkestrah
telefoonhijger.
pi_65617426
Dr hangt wel wat van af deze week..

edit: even mn usericon wat aangepast..

[ Bericht 67% gewijzigd door Darkestrah op 01-02-2009 11:28:20 ]
  zondag 1 februari 2009 @ 14:49:33 #148
226007 Darkestrah
telefoonhijger.
pi_65624575
0-1.

Ik mis Eredivisie Live.

edit:

[ Bericht 53% gewijzigd door Darkestrah op 01-02-2009 15:08:31 ]
  zondag 1 februari 2009 @ 15:28:17 #150
226007 Darkestrah
telefoonhijger.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')