Haha nee idd.quote:Op maandag 12 januari 2009 19:34 schreef PietjePuk007 het volgende:
Er is nooit meer een #5 aangemaakt bij die kinderreeks.
Valt dus wel mee. Geen FB rellen enzo?quote:Op maandag 12 januari 2009 19:32 schreef HostiMeister het volgende:
Ow nieuwe mod daar, Renesite, vond dat er te weinig stagaires in het StageSC topic kwamen dus wilde die een algehele SES SC ofzo... geen idee, was er een middagje niet
Geen idee, laatst al een keer lopen janken met z'n allen omdat GlowMouse zo'n debiel is, haalde ook weinig uitquote:Op maandag 12 januari 2009 19:39 schreef Sander het volgende:
[..]
Valt dus wel mee. Geen FB rellen enzo?
Ow...? Leg eens uit dan, zal ik je even toelichten hoe ik het ziequote:Op maandag 12 januari 2009 19:51 schreef PietjePuk007 het volgende:
Dat ging over wat anders, hier zit logica in.
Er was ooit een stage sc, voor en over mensen die op stage zaten. Dit is inmiddels al lang niet meer zo aangezien vele posters al lang niet meer op stage zijn en gewoon zijn blijven hangen op de SC. Erg leuk maar geef 't dan een algemene naam, en creëer een plek waar je over stage kan pratenquote:Op maandag 12 januari 2009 19:53 schreef HostiMeister het volgende:
Ow...? Leg eens uit dan, zal ik je even toelichten hoe ik het zie
Nou zo zijn er dus mensen die op stage gaan en er wel komen, die werden altijd netjes verwelkomt en er bleven er ook vaak hangen. Het verloop is nou eenmaal niet zo groot omdat je eens per half jaar een periode hebt waar men (algemeen gezien dan) op stage gaat. Zo erg is dat niet. Dat er veel ex-stagiaires zijn blijven hangen is ook niet zo'n ramp omdat er ook veel weg zijn gegaan. Er is dus een natuurlijk verloop. Ik vind het gewoon beetje matig, had het gewoon gelaten hoe het was, geen probleem, geen gezeik.quote:Op maandag 12 januari 2009 19:55 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Er was ooit een stage sc, voor en over mensen die op stage zaten. Dit is inmiddels al lang niet meer zo aangezien vele posters al lang niet meer op stage zijn en gewoon zijn blijven hangen op de SC. Erg leuk maar geef 't dan een algemene naam, en creëer een plek waar je over stage kan praten.
Op zich snij je dan niemand in de vingers.
Zeg knul ik heb daarstraks ook op een van je vragen gereageerd in dit topic hequote:Op maandag 12 januari 2009 20:17 schreef swarmahoer het volgende:
leuk die topicsopzich een logische keus en die rene gaf het toch aan met die crosspost van m? die vond ik netjes opzich
ben ik iets vergetenquote:Op maandag 12 januari 2009 20:19 schreef LastRequest het volgende:
[..]
Zeg knul ik heb daarstraks ook op een van je vragen gereageerd in dit topic he
Ik zit te "leren"quote:Op maandag 12 januari 2009 20:22 schreef LastRequest het volgende:
Haha nu F5 ik hier de hele tijd en ben ik verbaasd dat er geen nieuwe reactie is
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |