Jep. In mei 2008 trouwde ze met haar trainer Steffen Hauswald.quote:Op zaterdag 14 februari 2009 09:51 schreef Leatherface het volgende:
Is Simone Hauswald trouwens Simone Denkinger?
Weet ik niet eigenlijk.quote:
Mogen maar 4 per land starten toch?quote:Op zaterdag 14 februari 2009 11:45 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Weet ik niet eigenlijk.
Tchoudov is dan wel weer snel onderweg nu, goede kansen op een medaille.
Ja, maar Svendsen zit met hoofdpijn in het hotel als ik het goed begreep. Berger hoorde pas vandaag dat hij moest starten.quote:Op zaterdag 14 februari 2009 12:39 schreef Ciolekfan het volgende:
[..]
Mogen maar 4 per land starten toch?
Ahzo, pakte dan niet slecht uit voor Larsquote:Op zaterdag 14 februari 2009 12:42 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Ja, maar Svendsen zit met hoofdpijn in het hotel als ik het goed begreep. Berger hoorde pas vandaag dat hij moest starten.
Ook de mannen zéér matig.quote:Op zaterdag 14 februari 2009 11:25 schreef wimderon het volgende:
De Russinnen stuk voor stuk met matige skitijden trouwens.
volgens Teletekst de 11e en z'n 30e medaille.quote:Op zaterdag 14 februari 2009 13:37 schreef Leatherface het volgende:
Hoeveelste wereldtitel voor OEB is dit?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |