dat ding komt uit 1920 ofzoquote:Op maandag 12 januari 2009 14:03 schreef retuow82 het volgende:
Tadaa:
[ afbeelding ]
En wat staat er in:
[ afbeelding ]
Ook even de andere:
[ afbeelding ]
En wat heeft deze te melden:
[ afbeelding]afbeelding ]
En ook even op www.vandale.nl kijken:
pa·tat de; v(m) friet: ~ met een portie patat met mayonaise
friet de; v(m) -en reepjes rauwe aardappel, in olie gefrituurd; patates frites: een ~je eten portie friet
patat heeft de verwijzing naar friet en niet andersom...
Het is dus friet!
Dit is pas 2 keer eerder genoemdquote:Op maandag 12 januari 2009 14:03 schreef retuow82 het volgende:
En ook even op www.vandale.nl kijken:
pa·tat de; v(m) friet: ~ met een portie patat met mayonaise
friet de; v(m) -en reepjes rauwe aardappel, in olie gefrituurd; patates frites: een ~je eten portie friet
patat heeft de verwijzing naar friet en niet andersom...
Het is dus friet!
De site toch niet?quote:
www.vandale.n-hquote:
1984 om precies te zijn... Maar wat maakt dat nu weer uit, een woord blijft zijn betekenis gewoon houden hoorquote:
mên, maak het niet zo moeilijk voor mijquote:Op maandag 12 januari 2009 14:20 schreef Renesite het volgende:
God! Patatje heb ik nu wel keiveul zin in!
Op de terugweg ga ik ehecht niehiet langs de frietboer! Ik zweer het!quote:Op maandag 12 januari 2009 14:21 schreef Het_hupt het volgende:
[..]
mên, maak het niet zo moeilijk voor mij
een RAS patatje oorlogquote:Op maandag 12 januari 2009 14:46 schreef Renesite het volgende:
[..]
Op de terugweg ga ik ehecht niehiet langs de frietboer! Ik zweer het!
Dat zijn de zelfde dingen noob.quote:Op maandag 12 januari 2009 16:38 schreef DSS24 het volgende:
McDonald's, zij verkopen frietjes. Dat is namelijk van die slappe zooi dat het geen stoere naam, zoals patat, verdient.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Kijk, dit is patat. Dit mag nooit friet genoemd worden.
[ afbeelding ]
Het is patat, je moet geen andere namen verzinnen (friet) voor iets wat al een naam heeftquote:Op maandag 12 januari 2009 13:39 schreef appeltjap het volgende:
Het is friet, je moet geen andere namen verzinnen (patat) voor iets wat al een naam heeft
Jullie hebben het woord patat bedacht als vervanger van aardappel!quote:Op maandag 12 januari 2009 16:45 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Het is patat, je moet geen andere namen verzinnen (friet) voor iets wat al een naam heeft
Precies, ze zijn gewoon te koppig om te aanvaarden dat het friet isquote:Op maandag 12 januari 2009 16:47 schreef ColtZ40 het volgende:
[..]
Jullie hebben het woord patat bedacht als vervanger van aardappel!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |