De keuken poetsen dan?quote:
Wat dat betreft ben ik ook een man.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 14:15 schreef Soempie het volgende:
Wyc, volgens mij is er geen enkele man die de afwas graag wil doen.
Linkje? Ik ga ook niet meer doen alsof ik nog ga studeren vandaag.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 14:18 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Ik ben nu op een ander forum een topic aan het lezen over misdragingen op het werk, en er zitten pareltjes tussen
Zoals?quote:Op vrijdag 9 januari 2009 14:18 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Ik ben nu op een ander forum een topic aan het lezen over misdragingen op het werk, en er zitten pareltjes tussen
quote:Op vrijdag 9 januari 2009 14:22 schreef wyccie het volgende:
Linkje? Ik ga ook niet meer doen alsof ik nog ga studeren vandaag.
Dat is toch hetzelfde joh? Keuken bouwen dan?quote:
http://www.b3ta.com/questions/workboredom/quote:Op vrijdag 9 januari 2009 14:22 schreef wyccie het volgende:
[..]
De keuken poetsen dan?![]()
[..]
Wat dat betreft ben ik ook een man.![]()
[..]
Linkje? Ik ga ook niet meer doen alsof ik nog ga studeren vandaag.
Ik ben de komende uren nog online hoorquote:Op vrijdag 9 januari 2009 14:25 schreef Soempie het volgende:
Veel succes met de verhuizing Nem!
En laat maar weten of en wanneer je langs kunt komen.
quote:Op vrijdag 9 januari 2009 14:23 schreef Nembrionic het volgende:
Dat is toch hetzelfde joh? Keuken bouwen dan?
Die eerste.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 14:26 schreef Hawaii_Tim het volgende:
http://www.b3ta.com/questions/workboredom/
Dat heeft half Nederland. Als je een pauper was had ik je plastic servies en bestek aangeraden.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 14:26 schreef wyccie het volgende:
[..]
![]()
Ik heb gewoon de neiging om al mijn vuile vaat weg te gooien en nieuwe borden en bestek te kopen.
Ik heb weleens schaaltjes weggegooid en nieuwe gekocht, omdat ze te aangekoekt waren van de brinta na 1 dag en ik geen zin had het schoon te maken.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 14:26 schreef wyccie het volgende:
[..]
![]()
Ik heb gewoon de neiging om al mijn vuile vaat weg te gooien en nieuwe borden en bestek te kopen.
Ik heb drie plastic bordjes.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 14:28 schreef Nembrionic het volgende:
Dat heeft half Nederland. Als je een pauper was had ik je plastic servies en bestek aangeraden.
Ik eet nu al drie weken alleen maar Brinta 's ochtends (en soms Smacks).quote:[b]Op vrijdag 9 januari 2009 14:29 schreef
Ik heb weleens schaaltjes weggegooid en nieuwe gekocht, omdat ze te aangekoekt waren van de brinta na 1 dag en ik geen zin had het schoon te maken.
Ik eet ook vaak Brinta 's morgens, maar nu spoel ik alles gelijk af als ik klaar ben met eten.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 14:31 schreef wyccie het volgende:
Ik eet nu al drie weken alleen maar Brinta 's ochtends (en soms Smacks).
Hard plastic? Want daar heb ik wel 2 bekers van. Handig voor camperen.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 14:31 schreef wyccie het volgende:
[..]
Ik heb drie plastic bordjes.![]()
Handig met picknick.
[..]
quote:Ik eet nu al drie weken alleen maar Brinta 's ochtends (en soms Smacks).
Ik denk dat het meer gaat om de gladheid. Dat ze bang zijn dat die hele wagen gaat schuiven.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 14:34 schreef Yurithemaster het volgende:
Hier hoeven ze niet eens de wagen uit om de containers te legen
Super toch? Doen ze hier ook. Met zo'n robotarm die ze erin tilt.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 14:34 schreef Yurithemaster het volgende:
Hier hoeven ze niet eens de wagen uit om de containers te legen
Als het de hele maand te koud is dan is het niet erg want dan ruik je het niet. Je moet je pas zorgen gaan maken als het opeens 20C is.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 14:32 schreef Soempie het volgende:
Met de kou halen ze hier het huisvuil niet op. Ik vraag me eigenlijk af hoe ze dat gaan doen als dit nog een maand aanhoudt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |