Als ik pitt was had ik op een moment van onachtzaamheid in je slaap gewoon de schaar er bij gepakt.quote:Op donderdag 8 januari 2009 21:57 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Daarom meld ik het ook hierEn als zelfs Pitt me niet kan overtuigen om het bandje door te knippen, waarom zou jou het wel lukken
Wat een tolerantiequote:Op donderdag 8 januari 2009 21:58 schreef Whiteguy het volgende:
[..]
Als ik pitt was had ik op een moment van onachtzaamheid in je slaap gewoon de schaar er bij gepakt.
stoffen bandjequote:Op donderdag 8 januari 2009 21:56 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Maar dat is toch niet echt hygienisch te noemen?
Hij heeft er wel mee gedreigd op een gegeven momentquote:Op donderdag 8 januari 2009 21:58 schreef Whiteguy het volgende:
[..]
Als ik pitt was had ik op een moment van onachtzaamheid in je slaap gewoon de schaar er bij gepakt.
Dat wordt zo vaak als argument aangebracht. Ook bij de Lowlandsbandjes.quote:Op donderdag 8 januari 2009 21:56 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Maar dat is toch niet echt hygienisch te noemen?
Zou je jezelf uit dit topic willen verwijderen, viespeuk?quote:Op donderdag 8 januari 2009 22:02 schreef TradeMarkie het volgende:
Ik heb die van werchter nog om m'n pols
en die van werchter 2007 ook nog
*onthoudtquote:Op donderdag 8 januari 2009 22:01 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Dat wordt zo vaak als argument aangebracht. Ook bij de Lowlandsbandjes.
Mijn standaard antwoord: "Okay, dus jij wast je nooit. Weten we dat ook weer"
quote:Op donderdag 8 januari 2009 22:02 schreef TradeMarkie het volgende:
Ik heb die van werchter nog om m'n pols
en die van werchter 2007 ook nog
Ik heb net gedouchtquote:Op donderdag 8 januari 2009 22:02 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Zou je jezelf uit dit topic willen verwijderen, viespeuk?
Vroeger heb ik veel gepuzzeld, op zo'n grote plan die onder de bank lagquote:Op donderdag 8 januari 2009 22:14 schreef Etcetera het volgende:
Vandaag trouwens puzzel van 1500 stukjes afgemaaktIn de kerstvakantie mee begonnen
Antwoord:quote:Op donderdag 8 januari 2009 22:01 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Dat wordt zo vaak als argument aangebracht. Ook bij de Lowlandsbandjes.
Mijn standaard antwoord: "Okay, dus jij wast je nooit. Weten we dat ook weer"
Ja dat had ik vroeger ook, maar dat is best wel een lig in de weg eigenlijk. Heb sinds een of twee jaar een puzzelrol voor max. 1500 stukjes, maar zag laatst bij bol iets gaafs:quote:Op donderdag 8 januari 2009 22:20 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
Vroeger heb ik veel gepuzzeld, op zo'n grote plan die onder de bank lag
Ik vind mijn eerste naam ook te algemeen maar niet lelijk hoorquote:Op donderdag 8 januari 2009 20:39 schreef B.ertha het volgende:
Om heel eerlijk te zijn, vind ik je eerste naam niet zo mooi. Omdat zoveel mensen zo heten. Dus dan vind ik dat andere beter klinken, hardop.
Verder denk ik wel dat je er echt heel goed over na moet denken, inderdaad. Je doet het niet even voor twee weken. En niet alleen voor jezelf, maar voor iedereen aan wie je het door moet geven (vrienden, familie, de neef van de buurman van de opa van je beste vriendin, enz).
7 van de 10quote:Op donderdag 8 januari 2009 22:22 schreef MadMaster het volgende:
Net de introkwis gedaan en ik wist ze allemaal (vaak weet ik er één of twee niet)...![]()
Iemand een poging wagen?
http://www.introkwis.nl
Ik snap je echt helemaal meisiequote:Op donderdag 8 januari 2009 20:48 schreef B.ertha het volgende:
[..]
Ja, denk je dat ik het leuk vind om steeds te horen dat ik niet dik ben, maar dit zelf wel te denken? Als ik snoep, denk ik dat ik dik word. Als ik in de spiegel kijk (ook als ik wel recht sta), dan zie ik een buikje. En dat moet er dan af. Dat doe ik niet omdat ik graatmager wil zijn, maar omdat ik er niks aan kan doen. Dat is er in gestampt. Door de media misschien wel, maar ook doordat ik gepest werd met dik zijn, van jongs af aan. Ik ben wel 10 kilo afgevallen, maar ik zal mezelf nooit zien als dun of sexy. Dat doe ik niet om te zeuren hoor
Mensen zien gewoon niet wat ik wel zie. Om welke reden ik het dan ook zie, dat maakt niet uit.
Welke vragen wist je niet?quote:Op donderdag 8 januari 2009 22:31 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
[..]
7 van de 10
en alle 3 de bonus nummers
Leuke spelletjes zijn dat altijdquote:Op donderdag 8 januari 2009 22:22 schreef MadMaster het volgende:
Net de introkwis gedaan en ik wist ze allemaal (vaak weet ik er één of twee niet)...![]()
Iemand een poging wagen?
http://www.introkwis.nl
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |