ja, met 64 bit moet je je 32bits applicaties 2 keer installeren.quote:Op donderdag 8 januari 2009 19:42 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
Hmm denk dat ik de 64bit maar eens haal gewoon om eens te kijken of alles het daar ook op doet.
1 vraagje moet je straks ook alle programma`s dubbel gaan installeren of niet?
en maakt het uit of je van je d partitie een extra windows 7 partitie maakt of moet dat perse van de c partitie zijn?
ik verzin ze niet hoorquote:
Tjsa, Koreaanse edities he.quote:Op donderdag 8 januari 2009 19:48 schreef napalmpje het volgende:
[..]
ik verzin ze niet hoor![]()
staat gewoon zo gelist op de MSDN
http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20080623203215AAtJ8RB
quote:Op donderdag 8 januari 2009 19:32 schreef EvilMarc het volgende:
[..]
Niet als je het classic thema gebruikt
quote:Op donderdag 8 januari 2009 19:47 schreef napalmpje het volgende:
[..]
ja, met 64 bit moet je je 32bits applicaties 2 keer installeren.
er is al een fix voor, staat ook op msdnquote:Op donderdag 8 januari 2009 20:02 schreef napalmpje het volgende:
Wel bizar dat ze met die mp3 bug weer een file corruption bug te pakken hebben. Windows Home server is ook nooit echt een succes geworden omdat die ook files corrupt maakte.
Dat is een grap hoop ikquote:Op donderdag 8 januari 2009 19:47 schreef napalmpje het volgende:
[..]
ja, met 64 bit moet je je 32bits applicaties 2 keer installeren.
Tjsa, geen idee wanneer ze 'm in de usa online gooien en dan + 8 uur ofzo.quote:Op donderdag 8 januari 2009 20:34 schreef mschol het volgende:
wanneer (NL tijd) kan iedereen em downloaden...
tot nu toe kunnen alleen technet klanten em downloaden
quote:Op donderdag 8 januari 2009 19:47 schreef napalmpje het volgende:
[..]
ja, met 64 bit moet je je 32bits applicaties 2 keer installeren.
Maar even serieus ik zou mij kunnen voorstellen dat dat problemen opleverd met dll`s en het register etc. en dat je het daarom 2x moet installerenquote:
Wanneer je 7 naast Vista gaat draaien moet je de software uiteraard in Windows 7 ook installeren.quote:Op donderdag 8 januari 2009 21:01 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Maar even serieus ik zou mij kunnen voorstellen dat dat problemen opleverd met dll`s en het register etc. en dat je het daarom 2x moet installeren
Ik draai nu een paar weken win 7 en als je gewoon je mp3's afspeelt met bv winamp en niet de details opvraagt van de mp3's is er niets aan de hand. Al mijn mp3's leven nog.quote:Op donderdag 8 januari 2009 20:26 schreef napalmpje het volgende:
tja.. maar ga jij met je mp3's gokken dat die fix werkt?
dat bedoelde ik ookquote:Op donderdag 8 januari 2009 21:24 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Wanneer je 7 naast Vista gaat draaien moet je de software uiteraard in Windows 7 ook installeren.
Maar niet 2 keer omdat het om 7 64bit gaat.
Ja.quote:Op donderdag 8 januari 2009 21:47 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
dat bedoelde ik ook![]()
Maar als je dualboot hebt moet je dus al je meuk dubbel installeren
hmm dat is een bout zooiquote:Op donderdag 8 januari 2009 21:49 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Ja.
Is ook logisch omdat het nieuwe OS natuurlijk niet weet waar wat geinstalleerd staat en waar de registrykeys enzo staan.
Valt wel mee. Je moet ook niet al te veel aandacht aan 7 besteden, want na een paar maanden gaat de beta stoppen met werkenquote:Op donderdag 8 januari 2009 21:55 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
hmm dat is een bout zooi
Kopieer een mp3tje en probeer het met de kopie?quote:Op donderdag 8 januari 2009 20:26 schreef napalmpje het volgende:
tja.. maar ga jij met je mp3's gokken dat die fix werkt?
Dus omdat er naar jou idee te weinig 64bit software is is het een stuk schurftquote:Op vrijdag 9 januari 2009 01:03 schreef elfzesendertig het volgende:
Nou, ik heb de 64-bit versie geïnstalleerd. Gewoon een stuk schurft op m'n computer. Die versie op zichzelf niet, maar door de matige aanwezigheid van 64-bit software is het echt waardeloos. En het geheugengebruik vliegt omhoog met die 64-bit versie.
Hier gaat de 32-bit er weer op en de 64-bit mag terugkomen als hij heel veel vriendjes heeft gemaakt.
Ik had het wat anders kunnen formuleren, maar dit is wat ik er bij zei: "... Die versie op zichzelf niet ..."quote:Op vrijdag 9 januari 2009 08:08 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Dus omdat er naar jou idee te weinig 64bit software is is het een stuk schurft
Dus Ms is verantwoordelijk voor het ontbreken van 64bit software
En vertel ff wat meer over dat geheugengebruik.
Voor de rest is dit gewoon een ordinaire rant en ben jij een ordinaire kutprutser.
Hoe kan iets wat goed werkt toch een stuk schurft zijnquote:Op vrijdag 9 januari 2009 08:37 schreef elfzesendertig het volgende:
[..]
Ik had het wat anders kunnen formuleren, maar dit is wat ik er bij zei: "... Die versie op zichzelf niet ..."
Ik claim dus ook niet dat 7 64-bit zelf een stuk schurft is, dat werkt allemaal prima. Door het ontbreken van 64-bit software is zo'n 64-bit systeem echter wel een stuk schurft. Dat was wat ik bedoelde te zeggen.
Ik ga dus wel over naar 64bit omdat ik 6Gb in m'n pc ga zetten en ook CS4 gebruik wat ook voor 64bit geschikt is.quote:Dus, als je mij zou vragen of 64-bit het al waard is, dan zou mijn antwoord een duidelijke nee zijn. En dat ligt niet aan Microsoft in dit geval.
Het geheugengebruik, zonder een programma opgestart te hebben ligt bij de 64-bit versie op 30% en bij de 32-bit versie op 23% bij mij... dat is eigenlijk alles wat ik erover kan zeggen.
Hoe dan ook, ik gooi mijn vertrouwde 32-bit er weer op
Door het gebrek aan die 64-bit software is het onbruikbaar voor mij, en dus een waardeloos stuk schurft op mijn computer... ik weet niet hoe ik het anders moet uitleggen, sorryquote:Op vrijdag 9 januari 2009 08:41 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Hoe kan iets wat goed werkt toch een stuk schurft zijn
Ik snap het nog steeds niet.....
Misschien komt het door de drivers ja... Ik heb aan de 32-bit versie weinig getweakt eigenlijk, dus dat is vrijwel hetzelfde. Ik had in ieder geval geen overbodige opstartende processen e.d., in beide versies. Ik ben overigens wel benieuwd hoe het geheugen gebruik zou uitpakken als ik een volledig draaiend systeem zou hebben met 64-bit software in vergelijking met de 32-bit versie. Ik las volgens mij op een Wikipedia over 64-bit dat die software ook automatisch meer geheugen gebruikt, dus daar zal wel ergens het probleem liggen.quote:Ik ga dus wel over naar 64bit omdat ik 6Gb in m'n pc ga zetten en ook CS4 gebruik wat ook voor 64bit geschikt is.
Heb je die 64bit versie even getweakt als je 32bit versie?
Ik ben wel benieuwd waar die 7% extra geheugengebruik vandaan komt.
De drivers zijn ook anders onder 64bit, dus voor het zelfde geld wordt het daar door veroorzaakt.
Zeg dan bv dat je het niks vind en dat je de voordelen niet vind opwegen tegenover de 32bit variant.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 08:59 schreef elfzesendertig het volgende:
[..]
Door het gebrek aan die 64-bit software is het onbruikbaar voor mij, en dus een waardeloos stuk schurft op mijn computer... ik weet niet hoe ik het anders moet uitleggen, sorry
[..]
Misschien komt het door de drivers ja... Ik heb aan de 32-bit versie weinig getweakt eigenlijk, dus dat is vrijwel hetzelfde. Ik had in ieder geval geen overbodige opstartende processen e.d., in beide versies. Ik ben overigens wel benieuwd hoe het geheugen gebruik zou uitpakken als ik een volledig draaiend systeem zou hebben met 64-bit software in vergelijking met de 32-bit versie. Ik las volgens mij op een Wikipedia over 64-bit dat die software ook automatisch meer geheugen gebruikt, dus daar zal wel ergens het probleem liggen.
Dit alles weegt natuurlijk niet op tegen het voordeel van 6GB geheugen voor je fotobewerkingssoftware e.d.
quote:Op vrijdag 9 januari 2009 09:48 schreef Apekoek het volgende:
Waar is de officieele consumenten beta?
quote:Op donderdag 8 januari 2009 20:55 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Tjsa, geen idee wanneer ze 'm in de usa online gooien en dan + 8 uur ofzo.
Ow en half amerika gaat 'm meteen downloaden.
Dus wordt pas op z'n vroegst zondag dat je 'm een beetje fatsoenlijk kan binnen hengelen...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |