quote:Op maandag 5 januari 2009 20:43 schreef TAmaru het volgende:
dat ik niet alleen in haar "vagina" ben klaargekomen maar ook in haar "lege hart" dat "nu brandt van warm verlangen"
Degene die daar een screenshot van heeft gemaakt is echt een triest persoonquote:Op maandag 5 januari 2009 23:11 schreef GasTurbine het volgende:
d'r vagina én d'r hart?
[ afbeelding ]
Hoe verzint ie hetquote:Op maandag 5 januari 2009 20:43 schreef TAmaru het volgende:
dat ze van me houdt, dat ik niet alleen in haar "vagina" ben klaargekomen maar ook in haar "lege hart" dat "nu brandt van warm verlangen"
gewoon batsenquote:Op maandag 5 januari 2009 22:47 schreef TAmaru het volgende:
om eerlijk te zijn heb ik me sinds gisteravond niet meer af kunnen trekken
vanmorgen had ik zoals gewoonlijk wel zin (=odol) maar het lukte me gewoon niet met de gedachte aan gisteren nog in mijn hoofd en haar geur nog in m'n bed!!!!
ook 's avonds trek ik me normaliter maar nu dus niet
kreeg net trouwens een smsje van d'r:
Hai lief, heb je gebeld maar je was r niet. Wilde je ff zeggen dat ik in vuur en vlam sta van gisteravond, was heerlijk om bij je te blijven slapen. Zal ik vanavond nog bij je komen of morgen? xxxmoet er niet aan denken! heb haar nog niets teruggesmst. vind het ook zo lullig om nu meteen de boodschap keihard te brengen maar is misshien de enige oplossing.
had bijna gesmst: "ben nog druk, spreken elkaar morgen x" maar dan krijg ik morgen hetzelfde gezeur...
Mijn cola, wat doe jequote:Op maandag 5 januari 2009 20:54 schreef Copycat het volgende:
Dan ben je dus aseksueel. Kan. Lijkt mij een leeg bestaan, in mijn hart en in mijn vagina.
Waarom? Van Kees kunnen niet genoeg screens gemaakt worden.quote:Op maandag 5 januari 2009 23:12 schreef Shigeru het volgende:
[..]
Degene die daar een screenshot van heeft gemaakt is echt een triest persoon...
Wat weet jij er nou van?quote:Op maandag 5 januari 2009 23:23 schreef de_boswachter het volgende:
Maar TS heeft wel gelijk op sommige punten : Bijvoorbeeld dat oeverloze gelul van vrouwen na het neuken. Schat ik hou van je, schat het was heerlijk. STFU bitch, ik wil pitten.
Nee, Kees was grappig, maar de mensen die willen teren op zijn grappig overkomen nietquote:Op maandag 5 januari 2009 23:22 schreef Chuck_Norris het volgende:
[..]
Waarom? Van Kees kunnen niet genoeg screens gemaakt worden.
Is dat Kees Kankerkachel?quote:Op maandag 5 januari 2009 23:11 schreef GasTurbine het volgende:
d'r vagina én d'r hart?
[ afbeelding ]
Hoe kom je daar nou bij?quote:Op maandag 5 januari 2009 23:25 schreef Wijnand_Bierenstein het volgende:
[..]
Is dat Kees Kankerkachel?
Dit was anders een uitstekend moment om Kees Kankerkachel op te voeren. Goede screen-keuze ookquote:Op maandag 5 januari 2009 23:25 schreef Shigeru het volgende:
[..]
Nee, Kees was grappig, maar de mensen die willen teren op zijn grappig overkomen niet...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |