abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zondag 4 januari 2009 @ 23:28:22 #176
56471 pinquit
oh my lama!
pi_64670513
quote:
Op zondag 4 januari 2009 23:05 schreef texelonia het volgende:
Hmm laatste post van cattie was vrijdagavond....
erf de ogen van je kind - kijk erdoor
  zondag 4 januari 2009 @ 23:43:07 #177
62233 Jelief
ikke lief!
pi_64671167
* ook benieuwd is naar Cattie.

2e of 3e kindjesmama's hebben jullie vlak voor de bevalling een verandering in gedrag bij je oudste kind gemerkt? Emma is super-aanhankelijk en wil mama mama mama.
We hebben haar vandaag maar verteld dat het zo maar kan zijn dat wij een keer 's morgens niet thuis zijn en dat Oma er dan is. Ze wilde eerst mee naar het ziekenhuis, dat doen we maar niet.
Begin maar gewoon, op hoop van zegen.
Begin maar gewoon,hier en nu.
Je kunt niet alles voorzien.
Begin er maar gewoon aan te werken.
pi_64671300
quote:
Op zondag 4 januari 2009 23:27 schreef DolleMina het volgende:
Wij hebben ook twee katten. Hun gedrag is niet veranderd, maar één van de twee gaat wel eens op mijn buik liggen. Van trappen trok die zich niets aan, geeneens knipperen met de ogen.

Was wel jammer, want ik had wel graag gezien dat ie zich het apezuur was geschrokken van de baby...
pas maar op! mijn shinnie ging knedend op mijn buik staan stampen, en selene duwde terug en ze vonden het allebei leuk
Your mind don't know how you're taking all the shit you see
Dont believe anyone but most of all dont believe me
God damn right it's a beautiful day Uh-huh
  zondag 4 januari 2009 @ 23:50:48 #179
9247 texelonia
ploetermoeder
pi_64671450
Ik zit nog niet vlak voor mijn bevalling, maar merk wel verandering aan Noah. De laatste tijd komt ie heel vaak bij ons in bed liggen. Doet ie normaal nooit. ALs ie wakker wordt 's nachts gaat ie gewoon huilen of hij roept ons zodat we komen. Maar hij komt nooit bij ons. Nu komt ie gewoon bij ons in bed liggen en slaapt gewoon verder

Ik weet niet of het (alleen) met de zwangerschap te maken heeft, dat suggereerde mijn zus dat dat ermee te maken kon hebben. Ik dacht zelf aan drukte met sinterklaas, verjaardag, kerst, bijna naar school, etc. En misschien is het gewoon alles bij elkaar.

Noah is idd ook veel meer gericht op mij. Wil alleen door mij naar bed gebracht worden bijv, en zegt regelmatig dat papa stout is...

Echt voorbereiden op de bevalling enzow, wachten we nog maar even een paar weekjes mee
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
  maandag 5 januari 2009 @ 00:02:03 #180
164686 _Bar_
Carpe Diem
pi_64671838
Dakota van harte met de geboorte van jullie dochter wat een prachtig meisje
Herinnering is een vorm van ontmoeting.
pi_64673711
Dakota, gefeliciteerd met de geboorte van Elin!
POLLETJE PREE MUURSCHILDERINGEN! Facebook en website
pi_64675087
Wij gaan zo richting het ziekenhuis voor de groeiecho enzo, ben erg benieuwd!
  maandag 5 januari 2009 @ 06:40:31 #183
24188 Belana
kloon van belana
pi_64675117
Met trots en blijdschap mag ik jullie de geboorte aankondigen van Fee Anne Reine, dochter van cattie, geboren 4 januari om 11.30uur, ze weegt 3200 gram

(mijn telefoon bleek leeg en ik zie de sms nu pas...)

Lieve cattie en W, van harte gefeliciteerd met jullie dochter!!!
stormy waters...
sailin'
  maandag 5 januari 2009 @ 06:44:26 #184
24188 Belana
kloon van belana
pi_64675142
Ik zat dus toch niet fout met mijn gevoel
stormy waters...
sailin'
  maandag 5 januari 2009 @ 06:45:26 #185
12721 Sugar
...maakt plannen
pi_64675148
Oh wauw, cattie een dochter, Ive een zusje! Fee, welkom!!!
Gefeliciteerd, cattie, man en Ive!!!!
Dat alle stoplichten groen zijn, de geluiden precies goed, de lucht blauwer dan anders, wind mee en het geluk achterop!
pi_64675342
Cattie, man en Ive, van harte gefeliciteerd met jullie Fee!
Ik hoop dat alles goed is gegaan!
pi_64675442
Cattie gefeliciteerd met Fee !
Hoe oud is de oudste?
Hoe oud is de jongste?
pi_64675449
Catiie en man gefeliciteerd met jullie dochter
Ive jij gefeliciteerd met je zusje
mama van 3 kids!
  Moderator maandag 5 januari 2009 @ 07:30:49 #189
5428 crew  miss_sly
pi_64675458
Wow, leuk nieuws zo op de vroege ochtend
catiie, man en Ive, gefeliciteerd met Fee
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  Moderator maandag 5 januari 2009 @ 07:32:05 #190
5428 crew  miss_sly
pi_64675470
Raissa, succes bij de groeiecho! Even spieken

juttertje, jij moet toch naar het ziekenhuis vandaag om ingeleid te worden? Heel veel succes, ik hoop dat we snel horen dat het allemaal goed gegaan is en je je beebje in je armen hebt!
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_64675473
Cattie!!! Wow, wat een prachtige naam Gefeliciteerd en geniet-ze
pi_64675484
Van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter Fee Wat een mooie naam
Quote papa: Sara gaat een paar keer in de week naar het kinderdagverblijf en daar leert ze voor blije peuter...
Sara
Merel
Ukje
  maandag 5 januari 2009 @ 07:40:06 #193
9247 texelonia
ploetermoeder
pi_64675513
Die cattie, toch nog zelf voorgepiept

Van harte met jullie dochter, en Ive met zijn zusje Mooie naam!

En juttertje succes in het ziekenhuis!
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
pi_64675545
Gefelciiteerd met Fee, Cattie!!


Kinderopvang vond ik trouwens ook wel lastig om zomaar te kiezen. Wij zijn gewoon bij een aantal langsgegaan om te kijken hoe het daar was. En ik vond dat er wel heel veel verschil tussen zat. Eentje was echt best wel deprimerend, niks voor die baby´s om te doen, alleen maar een mat om overheen te kruipen, verder helemaal niks.
Die Gordon methode.. daar heb ik vroeger op school (pedagogiek) wel eens wat over gehoord... Is een of andere methode waarin je vooral aangeeft wat je zelf wil en vind, om zo eigenlijk iets van een ander gedaan te krijgen zonder te zeggen ´je moet nu dit of dat doen´. Dus meer in de richting ´ik zou het fijn vinden als jij dit of dat zou doen´. Vond het zelf niet zo heel indrukwekkend, en soms zelfs een beetje manipulatief, maar ja, het werkt wel.
...and together we'll stand on the threshold of a dream[
  maandag 5 januari 2009 @ 07:53:10 #195
37150 livelink
keek op mijn week ( © DJ11)
pi_64675605
Cattie en man, gefeliciteerd met Fee . Ive natuurlijk ook gefeliciteerd met je zusje. Fee vind ik zo'n lieve naam
Als je goed om je heen kijkt zie je dat alles gekleurd is.
  † In Memoriam † maandag 5 januari 2009 @ 08:06:55 #196
141844 Macka66
Ingewikkeld doekiemonster
pi_64675688
Fee
Cattie, man en Ive, van harte geFeeliciteerd!
DancingPhoebe op <a href="http://forum.fok.nl/topic/1352192/3/51#73971988" target="_blank" >23/10/09</a>:[/b]
God, wat is het toch een dunne scheidslijn tussen een vrije geest zijn en je plek in het universum niet kennen :')
pi_64675775
Wow cattie, dus toch!!! Van harte gefeliciteerd met je dochter!!!
Ben ik dus toch niet voorgeglipt In ieder geval niet voor jou!

Ik moet inderdaad zo richting ziekenhuis.. Vind het wel spannend hoor! Eens even kijken of ik dan wel bij wat andere LLM kan voorglippen hahahaha. Zal proberen jullie (zelf) op de hoogte te houden, anders vraag ik mijn vriend wel af en toe te posten

Succes LLM en andere mensen die het nodig hebben ook succes natuurlijk

[ Bericht 0% gewijzigd door juttertje op 05-01-2009 08:26:53 (typo) ]
pi_64675809
Gefeliciteerd Cattie, man & Ive! Wat een práchtige naam Fee!
Mama van 2 stengeltjes!
..YANA..
..JAMIE..
pi_64675815
Miss Sly, wel heel herkenbaar hoor. Dat zoveel mensen nu al verwachtingen van je hebben. Ik heb in het begin Mirte echt heel weinig uit handen gegeven en daar moesten ze het maar mee doen. Doe wat voor jou prettig voelt en als dat de eerste tijd betekent dat alleen jullie het kindje vasthouden dan moeten anderen zich daar maar even bij neerleggen.
En je groeit er ook wel in, al heb ik er bij bepaalde mensen nog steeds wel moeite mee in hoe ze op mn kind "afduiken" en zelfs haar signalen van "doe even rustig aan" niet op (willen?) pikken... .

Onderlegger in je bed, bij Hema hebben ze waterdichte moltons, die zijn wat minder zweterig en krakerig dan die plastic zeilgevallen. Of je springt gewoon net op tijd uit bed (ik stond er net naast toen mn vliezen braken...)

Cattie, man en Ive, van harte gefeliciteerd met jullie dochter en zusje Fee

Juttertje, succes!
Fake it till you make it...
  maandag 5 januari 2009 @ 08:35:54 #200
175104 Fruppel
Okay D Elmo voor jou ;)
pi_64675894
Juttjertje heel erg veel succes vandaag! Ben heel erg benieuwd hoe het zal verlopen!!

Datoot van harte met jullie meisje! Wat is ze mooi!!!
&
Cattie ook van harte! Wat een lekker nieuws zo op de vroege morgen!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')