ooooooooohja dat probeerde ik laatst maar mijn computer trekt dat niet zoquote:Op vrijdag 2 januari 2009 14:09 schreef Wisheh het volgende:
Dedicated server is een server die gewoon draait op de achtergrond zodat je zelf gewoon je eigen dingen kan doen op je pc. Krijg je een mooi UT icoontje in je taakbalk en draait jouw pc een server dus zonder dat je zelf in game zit.
Mijn pc doet dat dus ook maar omdat ik wat schema's aan heb staan gaat mijn pc dus soms automatisch dingen doen als bijvoorbeeld een ghost image maken van mijn data die ik backup. En dan krijg je dus lag in de game.
Iets duidelijker nu al?
Ja, moet je even de poorten open zetten in de router. Poort 7777 UDP en TCP.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 14:10 schreef Jojoortje het volgende:
Oooh oke... Dus alleen mensen met een snelle internetverbinding kunnen dat doen?
Like me?
quote:Op vrijdag 2 januari 2009 14:12 schreef Houniet het volgende:
[..]
Ja, moet je even de poorten open zetten in de router. Poort 7777 UDP en TCP.
Ook in je Windows Firewall even aanpassen.
Ik had een dedicated server gemaakt gister maar ik snapte er geen hol van. Ik kon nergens vinden hoe je dingen kon instellen voor het spel.. hij deed elke keer maar de verkeerde mapquote:Op vrijdag 2 januari 2009 14:10 schreef sjimz het volgende:
dedicated server kan inderdaad iemand maken.
Helaas ik niet want mijn upload is nog minder dan een internetlijn die in Gambia loopt.
Altijd, behalve als ik ga slapenquote:Op vrijdag 2 januari 2009 14:24 schreef Wisheh het volgende:
Jojoortje, hoe vaak staat jouw pc aan? Je hebt wel een mooie snelheid zo.
Aan jou speedtest te zien zit je rond de 1.5 mbit. Das al beter dan 1 natuurlijk. Wel al je torrentjes enzo uitgezet? Die snoepen ook aardig upload.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 14:32 schreef Houniet het volgende:
We hebben gisteren met 8 man op mijn server gespeeld en ik heb geen lag gezien.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |