Als ze in een groep waren dan wordt het openlijke geweldpleging.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 14:26 schreef cultheld het volgende:
[..]
Iemand aftuigen met een steen is geen mishandeling?
ik zou niet weten waar ik sorry voor moet zeggen in dit topicquote:Op vrijdag 2 januari 2009 14:25 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Over een paar uurtjes komt er een "I am sorry" posting.
En dan begint de poppenkast weer opnieuw.
[ afbeelding ]
Mwah, misschien moeten Nederlanders eens wat minder individualistischer worden en gewoon met een groep op straat gaan als hun buurt geterroriseerd wordt om vervolgens die jochies de buurt uit te trappen.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 13:19 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
[..]
Protesteren alleen?
En dan of opgepakt worden of in elkaar geslagen worden, nee bedankt..
Als er meer gaan dan natuurlijk wel.
Als dat zo geweest was dan zou men er niet zo geheimzinnig over doen.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 14:27 schreef capricia het volgende:
[..]
Inderdaad. Zoals het er nu naar uitziet wordt het steeds duidelijker dat ze moedwillig op het spoor liepen...domme actie!
Het verbaast mij dat die persoon kennelijk niet naar het ziekenhuis afgevoerd is...Een flinke mishandeling met een steen lijkt mij nogal heftig.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 14:26 schreef cultheld het volgende:
[..]
Iemand aftuigen met een steen is geen mishandeling?
En het individu met de steen in zijn hand?quote:Op vrijdag 2 januari 2009 14:28 schreef sjimz het volgende:
[..]
Als ze in een groep waren dan wordt het openlijke geweldpleging.
Waar wordt dat gezegd dan, waarom voel jij je altijd zo snel aangevallen en lees je dingen die niet gezegd zijn?quote:Op vrijdag 2 januari 2009 14:12 schreef SCH het volgende:
[..]
Oh dus, de Marokkanen maken per definitie ruzie, en de Nederlanders zijn dan per definitie de slachtoffers. Zo is het dus?
Misschien is dat wel die jongen die dood is, of die zwaar gewond is afgevoerd. En er zouden ook Bulgaren met een steen zijn geslagen, maar over de afloop daarvan staat niets in het bericht op campus.tv..quote:Op vrijdag 2 januari 2009 14:29 schreef capricia het volgende:
[..]
Het verbaast mij dat die persoon kennelijk niet naar het ziekenhuis afgevoerd is...Een flinke mishandeling met een steen lijkt mij nogal heftig.
Het volk is eerder klaar met types zoals jij.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 14:29 schreef Reptilian het volgende:
[..]
Als dat zo geweest was dan zou men er niet zo geheimzinnig over doen.
De enige reden dat er zo vaag en geheimzinnig over wordt gedaan is om dat er een grote beerput is.
En het maakt ook verder niet uit of die naffers wel of niet veroordeeld worden door klassen justitie.
Ze gooien alleen maar hun eigen glazen in wanneer deze naffers niet worden veroordeeld, want het volk is helemaal klaar met die naffers.
sterkte! wat een klote begin van 2009.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 14:29 schreef Zapato het volgende:
Wat begrijpen mensen nog niet dan? Wij stonden netjes op het perron te wachten met zn allen, ik stond zelf met die Roos van CampusTV te praten (die meer gezien heeft dan ik trouwens) waarop een van haar vrienden en ikzelf uit het niets, zonder enig aanwijsbare reden een klap kregen. Toen renden een stuk of 5 van mijn vrienden het spoor op om mij en de overige mensen op het perron aan de voor hun de overkant van het spoor te helpen. Daar stond echter die groep Marrokanen (het kunnen ook Turken geweest zijn, of Algerijnen zoals de politieagente die mii verhoorde of het bureau ook al zei, die lijken nogal op elkaar natuurlijk, zeker snachts met flink wat bier in de maag) met stenen in hun handen te dreigen zodat het gevecht zich uiteindelijk op het spoor voortzette.
Het ging ook allemaal heel snel he, tussen het moment dat ik een klap kreeg en de trein zat misschien 30 seconden, maximaal. Dus echt tijd voor mijn vrienden om de siuatie in te schatten of het overzicht te krijgen was er niet.
Feit blijft wel dat er zonder die gasten die kwamen vechten niks was gebeurd. Dood door schuld zou het dus eigenlijk moeten worden idd, wat hier ook al is geopperd, zeker nu ik wat helderder ben dan gister. Het blijft allemaal gewoon zo tragisch, ook dat echt nét op het moment dat mn vrienden op de rails staan er een IC langs moet komen, we stonden daar al een uur ofzo en hadden nog geen trein gezien
Nee, want volgende "de verhalen van ooggetuigen" kwamen de gewonde en overleden jongens van het andere perron af over het spoor die vriend te hulp schieten die afgetuigd werd met een steen... Tenminste zo lees ik het.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 14:31 schreef cultheld het volgende:
[..]
Misschien is dat wel die jongen die dood is, of die zwaar gewond is afgevoerd. En er zouden ook Bulgaren met een steen zijn geslagen, maar over de afloop daarvan staat niets in het bericht op campus.tv..
Doe niet zo heilig zeg. Iedereen danst hier als geile eendjes op het woord Marokkanen, anders was de zaak allang doodgebloed, en als ik dat benoem, dan wijs je naar mij. Lekkere omgekeerde wereld.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 14:30 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
[..]
Waar wordt dat gezegd dan, waarom voel jij je altijd zo snel aangevallen en lees je dingen die niet gezegd zijn?
quote:Op vrijdag 2 januari 2009 14:33 schreef capricia het volgende:
[..]
Nee, want volgende "de verhalen van ooggetuigen" kwamen de gewonde en overleden jongens van het andere perron af over het spoor die vriend te hulp schieten die afgetuigd werd met een steen... Tenminste zo lees ik het.
quote:“De groep Marokkanen ging ook het spoor op en de Marokkaan met de steen begon toen op een van de Nederlandse jongens in te beuken. Het was echt heel heftig en ze hielden maar niet op.”
Ik zou het voorval even schokkend vinden als er geen Marokkanen bij betrokken waren.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 14:33 schreef SCH het volgende:
[..]
Doe niet zo heilig zeg. Iedereen danst hier als geile eendjes op het woord Marokkanen, anders was de zaak allang doodgebloed, en als ik dat benoem, dan wijs je naar mij. Lekkere omgekeerde wereld.
Jij danst het hardst.....quote:Op vrijdag 2 januari 2009 14:33 schreef SCH het volgende:
[..]
Doe niet zo heilig zeg. Iedereen danst hier als geile eendjes op het woord Marokkanen, anders was de zaak allang doodgebloed, en als ik dat benoem, dan wijs je naar mij. Lekkere omgekeerde wereld.
Of Bulgaren...quote:Op vrijdag 2 januari 2009 14:34 schreef sjimz het volgende:
[..]
Ik zou het voorval even schokkend vinden als er geen Marokkanen bij betrokken waren.
Ik vind het vooral heel erg dom dat mensen over het spoor gaan lopen. Onbegrijpelijk en volgens mij op zich al strafbaar.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 14:34 schreef sjimz het volgende:
[..]
Ik zou het voorval even schokkend vinden als er geen Marokkanen bij betrokken waren.
je quote alleen de verkeerde om je standpuntje duidelijk te maken.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 14:33 schreef SCH het volgende:
[..]
Doe niet zo heilig zeg. Iedereen danst hier als geile eendjes op het woord Marokkanen, anders was de zaak allang doodgebloed, en als ik dat benoem, dan wijs je naar mij. Lekkere omgekeerde wereld.
Ik vind dat je het wel in context moet zien.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 14:35 schreef SCH het volgende:
[..]
Ik vind het vooral heel erg dom dat mensen over het spoor gaan lopen. Onbegrijpelijk en volgens mij op zich al strafbaar.
Ik heb het dan ook niet over alleen dit onderwerp.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 14:33 schreef SCH het volgende:
[..]
Doe niet zo heilig zeg. Iedereen danst hier als geile eendjes op het woord Marokkanen, anders was de zaak allang doodgebloed, en als ik dat benoem, dan wijs je naar mij. Lekkere omgekeerde wereld.
Ik ook niet.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 14:36 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
[..]
Ik heb het dan ook niet over alleen dit onderwerp.
Wie zegt dat die niet verhoord zijn??? Dat lijkt mij wel eigenlijjk.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 14:38 schreef capricia het volgende:
Maar tot nu toe ontbreekt van de tegenpartij alle spoor?
Zou graag zien dat zij ook verhoord werden...
Zou ze sieren om zich te melden.
ja, zeker nu blijkt dat zij absoluut geen schuld hebben.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 14:38 schreef capricia het volgende:
Maar tot nu toe ontbreekt van de tegenpartij alle spoor?
Zou graag zien dat zij ook verhoord werden...
Zou ze sieren om zich te melden.
quote:Op vrijdag 2 januari 2009 14:38 schreef capricia het volgende:
Maar tot nu toe ontbreekt van de tegenpartij alle spoor?
Zou graag zien dat zij ook verhoord werden...
Zou ze sieren om zich te melden.
dat vooral jaquote:Op vrijdag 2 januari 2009 14:32 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
sterkte! wat een klote begin van 2009.
Ze heeft wel gelijk, op het feit dat niemand zeker weet wat ze ecaxt voor nationaliteit hadden. Het zijn wel weer allochtonen, maar ja, in R'dam wonen natuurlijk ook veel allochtonen en in Outland waren dr ook al ee paar gekken ruzie aan t zoeken, maar dat waren dan gewoon weer Nederlanders. Dr loopt gewoon een hoop gestoord volk rond, die allemaal de bak in zouden moeten.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 14:30 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
[..]
Waar wordt dat gezegd dan, waarom voel jij je altijd zo snel aangevallen en lees je dingen die niet gezegd zijn?
Ook als ze wel schuld zouden hebben. Gewoon jezelf netjes melden op het politiebureau.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 14:39 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ja, zeker nu blijkt dat zij absoluut geen schuld hebben.
Krijgen ze vast een bekeuring voor!quote:Op vrijdag 2 januari 2009 14:27 schreef capricia het volgende:
[..]
Inderdaad. Zoals het er nu naar uitziet wordt het steeds duidelijker dat ze moedwillig op het spoor liepen...domme actie!
Die gewonde jongen is toch ook zwart? Ben je dan ook allochtoon? (ik weet het niet...)quote:Op vrijdag 2 januari 2009 14:40 schreef Zapato het volgende:
[..]
Ze heeft wel gelijk, op het feit dat niemand zeker weet wat ze ecaxt voor nationaliteit hadden. Het zijn wel weer allochtonen, maar ja, in R'dam wonen natuurlijk ook veel allochtonen en in Outland waren dr ook al ee paar gekken ruzie aan t zoeken, maar dat waren dan gewoon weer Nederlanders. Dr loopt gewoon een hoop gestoord volk rond, die allemaal de bak in zouden moeten.
Precies, wat zou jij doen als een van je vrienden een klap krijgt op het andere perron? Zoals ik al zei, dr was al een uur geen trein geweest dus dat je dan het spoor op loopt om te helpen ipv van onder station doorgaat is niet zo raar. Dat zouden de meesten doen,quote:Op vrijdag 2 januari 2009 14:36 schreef sjimz het volgende:
[..]
Ik vind dat je het wel in context moet zien.
Tuurlijk is het dom maar in een "ruzie" gebeuren nou eenmaal dingen en dan denk je niet altijd even goed meer na.
Ja, Kevin is een donkere jongen, maar een Surinamer en zo een heel erg ingeburgerde. Gewoon hier geboren enzo. Ben zelf Nederlands.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 14:42 schreef capricia het volgende:
[..]
Die gewonde jongen is toch ook zwart? Ben je dan ook allochtoon? (ik weet het niet...)
Inderdaad. Alleen asocialen en lafbakken grijpen niet in, maar die hebben dan ook geen vrienden (en dus zal hen dat nooit overkomen).quote:Op vrijdag 2 januari 2009 14:42 schreef Zapato het volgende:
[..]
Precies, wat zou jij doen als een van je vrienden een klap krijgt op het andere perron? Zoals ik al zei, dr was al een uur geen trein geweest dus dat je dan het spoor op loopt om te helpen ipv van onder station doorgaat is niet zo raar. Dat zouden de meesten doen,
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |