quote:Op donderdag 1 januari 2009 16:42 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Het was gisteren reuze gezellig en dat je je kut voelde deed je jezelf aan
Zeikstraal.
Mannen!! * Isabeau gooit handen in wanhoop in de lucht
Er was al eerder een fout gemaakt hoor, daar komt het doorquote:Op donderdag 1 januari 2009 16:49 schreef Paaskonijn het volgende:
[..]
Ik denk dat ik verkeerd heb gekeken in de index![]()
Ja: ik had een klote avondquote:Op donderdag 1 januari 2009 16:56 schreef Greys het volgende:
Ik vind het wel sneu als Kaas een klote avond heeft gehad.
Ook al zou hij dat zichzelf aangedaan hebben. Dat heb je zo wel eens.
Dat dacht ik ook, maar hij is blijkbaar goed over de zeikquote:Op donderdag 1 januari 2009 16:56 schreef Goodbye het volgende:
Oh, ik dacht eerst dat het lollig bedoeld was!En als het wel lollig bedoeld is zie ik het ook nooit
Aventura en Isa kunnen dat ookquote:Op donderdag 1 januari 2009 16:42 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
[..]
SHE wil je het veranderen? Anders klopt ons volgende jubileum niet meer.
Zouden we trouwens hetzelfde aantal aan topics gaan halen dit jaar?
Dan vind ik het oprecht kut voor je.quote:Op donderdag 1 januari 2009 16:59 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Ja: ik had een klote avond
Ja: ik deed het mezelf aan
Ja: het is mn eigen schuld![]()
Ja: ik ben slecht in communiceren en daarom leg ik t ook maar niet uit
quote:Op donderdag 1 januari 2009 17:09 schreef ElisaB het volgende:
Guyz, ik ga nu écht nieuwjaarskaarten schrijven hoor; zelfs jullie kunnen me daar niet meer vanaf houden![]()
...zei zij, hopend dat er iemand met een goede reden komt om het alsnog niet te hoeven doenquote:Op donderdag 1 januari 2009 17:09 schreef ElisaB het volgende:
Guyz, ik ga nu écht nieuwjaarskaarten schrijven hoor; zelfs jullie kunnen me daar niet meer vanaf houden![]()
* Memento-Mori is het daar niet mee eensquote:Op donderdag 1 januari 2009 16:42 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Het was gisteren reuze gezellig en dat je je kut voelde deed je jezelf aan
Zeikstraal.
Mannen!! * Isabeau gooit handen in wanhoop in de lucht
O nu komen de lurkers die op dat feestje waren hier ook even hun visie geven?quote:Op donderdag 1 januari 2009 17:18 schreef Memento-Mori het volgende:
[..]
* Memento-Mori is het daar niet volledig mee eens
Ik vind het wel soort van intresting!!quote:Op donderdag 1 januari 2009 17:20 schreef Viking84 het volgende:
[..]
O nu komen de lurkers die op dat feestje waren hier ook even hun visie geven?.
Mind you: daar is dit topic niet voor [sub]ook al ben ik nog zo nieuwsgierig[/i]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |