En in de mooiste stadquote:Op vrijdag 2 januari 2009 15:03 schreef Elfletterig het volgende:
In de mooiste provincie van Nederland.
[ afbeelding ]
Spanje met een rivier erdoorheen?quote:Op vrijdag 2 januari 2009 15:03 schreef Elfletterig het volgende:
In de mooiste provincie van Nederland.
[ afbeelding ]
Zwolle? ZWOLLE?! Het grootste infrastructurele gedrocht van Nederland. Daar vrijdagmiddag 17.00u met de bus van het CS wegrijdenquote:
Dat moet de IJssel voorstellen natuurlijkquote:Op zaterdag 3 januari 2009 01:21 schreef VonHinten het volgende:
[..]
Spanje met een rivier erdoorheen?
Komt door al die mensen van buiten Zwolle die hier naar toe willen, do'hquote:Op zaterdag 3 januari 2009 01:22 schreef VonHinten het volgende:
[..]
Zwolle? ZWOLLE?! Het grootste infrastructurele gedrocht van Nederland. Daar vrijdagmiddag 17.00u met de bus van het CS wegrijden_!
Goed geregeld hier hèquote:Op zaterdag 3 januari 2009 01:22 schreef VonHinten het volgende:
[..]
Zwolle? ZWOLLE?! Het grootste infrastructurele gedrocht van Nederland. Daar vrijdagmiddag 17.00u met de bus van het CS wegrijden_!
Whaha, jouw tagquote:Op zaterdag 3 januari 2009 01:56 schreef JJH het volgende:
[..]
Goed geregeld hier hè
Overijsel it is!
Weet je het zeker?quote:Op zaterdag 3 januari 2009 00:30 schreef paultjuhhh het volgende:
Ik moest deze poll maken voor danny
Marktonderzoek jeweets
Lucky bastard.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 03:20 schreef Perico het volgende:
Zuid-Limburg, aan de grens met de Duitse heuvelen
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |