Nee, ze is een paar keer voorbij gekomen in dat plaatjestopicquote:Op woensdag 31 december 2008 23:35 schreef chufi het volgende:
Volleybal
Haha, neenquote:Op woensdag 31 december 2008 23:38 schreef chufi het volgende:
gymnaste?
heb er toch wel 3 keer geplaatst , maar misschien herkende je niet dat ze aan het sporten was en dacht je dat ze aan het flaneren wasquote:Op woensdag 31 december 2008 23:40 schreef chufi het volgende:Hmmm veel andere sportsers heb ik daar niet gezien behalve hockey of tennis
Dank je hetzelfdequote:Op woensdag 31 december 2008 23:45 schreef chufi het volgende:Zal zeker, Ik ga er een uurtje over nadenken.
Alvast een fijn 2009
Van mij ook .dat het ook een goed sportjaar moge wordenquote:
Dan moet het die volborstige golfster zijnquote:Op woensdag 31 december 2008 23:43 schreef qonmann het volgende:
[..]
heb er toch wel 3 keer geplaatst , maar misschien herkende je niet dat ze aan het sporten was en dacht je dat ze aan het flaneren was
ik deed aan voetbal.quote:
umm, wereld kampioen bier brouwen?quote:
volleybal?quote:
google zei volleybalquote:
haalt de lol ervan afquote:Op zondag 4 januari 2009 02:44 schreef tong80 het volgende:
Niet googlen
Ik las voetbal mijn fout.
Maar niet googlen. Dat haalt de lol ervan af
jaquote:Op zondag 4 januari 2009 03:16 schreef chufi het volgende:
Autosport?
schaatsen?quote:Op zondag 4 januari 2009 03:30 schreef tong80 het volgende:
Nu die van mij.
Is moeilijker
Was 80 jaar geleden.
Deze weet ik ook niet.quote:
Weet ik ook niet, ik zei het zo maar. misschien wel maar misschien ook nietquote:Op maandag 12 januari 2009 08:38 schreef tong80 het volgende:
Schaatsen is goed. Wist niet dat het de zus van Johnnie is
Ik keek er al vanop dat ik dat feitje niet wistquote:Op maandag 12 januari 2009 08:58 schreef chufi het volgende:
[..]
Weet ik ook niet, ik zei het zo maar. misschien wel maar misschien ook niet
Ik reken hem goedquote:
Met Jordan de beste ooit denk ik idd.quote:Op maandag 12 januari 2009 11:06 schreef Suijk het volgende:
Ook al houd ik helemaal niet van die Amerikaanse showsporten, dit is toch wel een legendarische basketballer geweest natuurlijk.
nu welquote:Op maandag 12 januari 2009 12:26 schreef tong80 het volgende:
Lekker wijf ?
Ken je de foto's van de Francaise Mamadou ?
was zijn andere bijnaam niet ietsals De grasmaaier van ....quote:Op vrijdag 16 januari 2009 12:20 schreef tong80 het volgende:
Ik ben ooit één keer naar de TT van Assen geweest.
En precies toen won de witte reus
Ja zo iets.quote:Op vrijdag 16 januari 2009 12:58 schreef tjaenwatnu het volgende:
[..]
was zijn andere bijnaam niet ietsals De grasmaaier van ....
Nee ik had het juistquote:
Helemaal goed.quote:Op vrijdag 16 januari 2009 15:27 schreef chufi het volgende:
[..]
Kunstschaatser en niet te verwarren met Lisa
quote:
Ik heb ook een Espaigne gezien die honkbalde, basketbalde en judoode . Maar dat zullen dan wel weer broertjes zijn geweestquote:
Jan Wienessequote:
Ja goud als skiffeur het koningsnummer in 68quote:
Welk onderdeel.quote:
Juist. De beste die we gehad hebben stond nummer 1 in de wereld maar Nederland ging niet naar Melbournequote:
Met Jan Jeuring Kick van der Val Epi Drost Theo Pahlplatz Arnold Mühren Frans Thijssen Piet Schrijvers Kalle Orane Benno Huve Cees van Iersel.quote:Op donderdag 22 januari 2009 13:23 schreef tjaenwatnu het volgende:
[..]
Juist dat waren nog eens tijden,
Klopt.quote:
ik had ook alle voetbal plaatjes, mooie tijdquote:Op donderdag 22 januari 2009 13:25 schreef tong80 het volgende:
[..]
Met Jan Jeuring Kick van der Val Epi Drost Theo Pahlplatz Arnold Mühren Frans Thijssen Piet Schrijvers Kalle Orane Benno Huve Cees van Iersel.
Ik ken van het huidige Twente minder spelers
Ze werden toen ook nog eens tweede
Juistquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |