Het scheelt toch een dag werken voor mij, maar je hebt wel gelijk. Nog steeds veel goedkoper dan in Nederland.quote:Op zondag 25 januari 2009 10:50 schreef Sjowhan het volgende:
[..]
Oh![]()
Ach, om die aantal centen draai ik mijn hand niet om. Sommige spullen zijn toch sowieso goedkoper dan hier momenteel door de koers...
paypal doet er altijd een paar 100/ste cent erbij , ze moeten ergens op verdienenquote:Op zaterdag 24 januari 2009 21:20 schreef FastFox91 het volgende:
1 GBP = 1.04633 EUR
1 EUR = 0.955721 GBP
Koers staat wel erg mooi zo in het weekend.
PayPal-wisselkoers:1 EUR = 0,915968 GBP ( 1/0,915968=1,0917412)
Dat is wel erg jammer. Is dit altijd zo hoog, ook bij google checkout / mastercard?
Je loopt alleen wel een heel weekend met een hoop knaken op zak en je betaalt altijd bepaald bedrag voor het wisselen aan de bankquote:Op zondag 25 januari 2009 12:54 schreef Retarded het volgende:
1.05 nu... ik ren morgen even naar de bank. Onder de euro zal hij echt niet komen (toch?) en die 2 of 3 cent verschil met eerst boeit me ook niet. Maar zou er wel van balen als hij straks weer op 1.20 staat als ik naar London ga.
true... maar zo zorg ik er wel voor dat het hotel wat we geboekt hebben ook goedkoop blijft. Als de pond weer zou stijgen, dan zou dat zonde zijn. Dus daar haal ik alvast de ponden voor, en dan nog 100 pond extra. Wat ik daar dan meer opmaak, tja...quote:Op zondag 25 januari 2009 20:13 schreef janus84 het volgende:
[..]
Je loopt alleen wel een heel weekend met een hoop knaken op zak en je betaalt altijd bepaald bedrag voor het wisselen aan de bank
Je baalt ook als ie straks op 0,80 staat en je hebt ze nu al gekochtquote:Op zondag 25 januari 2009 12:54 schreef Retarded het volgende:
1.05 nu... ik ren morgen even naar de bank. Onder de euro zal hij echt niet komen (toch?) en die 2 of 3 cent verschil met eerst boeit me ook niet. Maar zou er wel van balen als hij straks weer op 1.20 staat als ik naar London ga.
dat zeker.. maar zo gek zal het vast niet lopen..quote:Op zondag 25 januari 2009 21:52 schreef Zero2Nine het volgende:
[..]
Je baalt ook als ie straks op 0,80 staat en je hebt ze nu al gekocht
Nee dat denk ik ook niet, maar de pond is heel lang stabiel geweest rond en boven de 1,40 euro en als je toen had gezegd dat de pond de euro zou gaan naderen was je vast uitgelachen.quote:Op zondag 25 januari 2009 21:57 schreef Retarded het volgende:
[..]
dat zeker.. maar zo gek zal het vast niet lopen..
haha inderdaad, vroeger werd de pond altijd gezien als een stabiele valuta. Nu is er weinig meer over van dat beeldquote:Op zondag 25 januari 2009 22:33 schreef Zero2Nine het volgende:
[..]
Nee dat denk ik ook niet, maar de pond is heel lang stabiel geweest rond en boven de 1,40 euro en als je toen had gezegd dat de pond de euro zou gaan naderen was je vast uitgelachen.
Bijna de 1,05 aantikt , zoals elke dag daarna weer even omhoog om daarna er weer onder te eindigenquote:
Ik bedoelde meer een geluk bij een ongeluk voor ons.quote:Op zondag 25 januari 2009 10:42 schreef henkway het volgende:
[..]
Ze kunnen ook de rente fors verhogen om de koers te steunen.
Stelletje engelse rattenquote:Op maandag 26 januari 2009 17:58 schreef MacorgaZ het volgende:
Ben terug van een weekend Londen, helaas werd er meestal een koers van 1=1,12 of 1=1,092 aangehouden.
Waar precies? In winkels, geld wisselen bij banken, pinautomaten? Een pintransactie zou gewoon de actuele koers moeten gebruiken lijkt me, via je eigen bank.quote:Op maandag 26 januari 2009 17:58 schreef MacorgaZ het volgende:
Ben terug van een weekend Londen, helaas werd er meestal een koers van 1=1,12 of 1=1,092 aangehouden.
Gewoon pinnen ter plekke.quote:Op maandag 26 januari 2009 22:01 schreef Pool het volgende:
Ik ga binnenkort ook naar Londen.Maar is het nou handig om van tevoren al ponden in Nederland te kopen of kun je op het vliegveld (Stansted) al meteen ponden pinnen zonder qua koers opgelicht te worden?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |