Dat is mooi inderdaadquote:Op dinsdag 30 december 2008 09:05 schreef tong80 het volgende:
Dit is Horstjan. In het dagelijkse leven Jan van der Horst. Reed in de jaren 60 in de ploeg van Jan Jansen. Won ooit Olympia's ronde. Ik meen dat ie inmiddels 65 is. Hij is een fanatiek plaatjesposter/en rader in het sportforum en rijdt nog steeds op zijn wielrenfiets. Ik vind dit de leukste nieuwjaarswens die ik op Fok ben tegen gekomen.
[ afbeelding ]
Zo wil ik ook 65 worden
quote:Op dinsdag 30 december 2008 10:17 schreef -Vaduz- het volgende:
Vuurwerk, ik moet er niet meer aan denken.
Als we nu vaker posten, is dit niet de laatste!quote:
We gieten Ole gewoon vol en dan krijgt ze vanzelf de nachtbagger op fok en komt het hier ook wel goed. Tong moet dan ook gaan helpenquote:Op dinsdag 30 december 2008 11:37 schreef EnGCatjuh het volgende:
[..]
Als we nu vaker posten, is dit niet de laatste!
Moeten we wel de mannen bij haar weghoudenquote:Op dinsdag 30 december 2008 11:38 schreef borisz het volgende:
[..]
We gieten Ole gewoon vol en dan krijgt ze vanzelf de nachtbagger op fok en komt het hier ook wel goed. Tong moet dan ook gaan helpen.
Je mag morgenavond toch helemaal geen vuurwerk afsteken:?quote:Op dinsdag 30 december 2008 11:40 schreef appelsientje het volgende:
Zo vuurwerk voor morgenavond is ook weer ingeslagen
Hoezo niet?quote:Op dinsdag 30 december 2008 11:43 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Je mag morgenavond toch helemaal geen vuurwerk afsteken:?
Jawel hoor vanaf 10 uur 's ochtends tot 2 uur 's nachtsquote:Op dinsdag 30 december 2008 11:43 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Je mag morgenavond toch helemaal geen vuurwerk afsteken:?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |