Ik snap niet dat je Lennon en Bentley hebt en ze dan allebei niet opstelt. Met zo'n 5-3-2 opstelling heb je geen dreiging van de zijkant, niet slim als je een goede kopper als Pavluchenko hebt.quote:Op zondag 11 januari 2009 15:43 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
King kan gewoon op het middenveld spelen.
Ik snap alleen niet dat O Hara speelt.
Die komt echt wel wat tekort
Het kan wel dreiging van de zijkant hebben met zo'n formatie. Denk maar aan het goede Brazilie. Alleen je moet er de spelers wel voor hebben en ik zou Bale en Corluka nog niet op het niveau Roberto Carlos en Cafu zetten.quote:Op zondag 11 januari 2009 15:51 schreef DemonCleaner het volgende:
[..]
Ik snap niet dat je Lennon en Bentley hebt en ze dan allebei niet opstelt. Met zo'n 5-3-2 opstelling heb je geen dreiging van de zijkant, niet slim als je een goede kopper als Pavluchenko hebt.
Die hebben dan ook meestal niemand die kan koppen, dan hebben voorzetten veel minder zin. Sowieso spelen die van nature erg door het midden. Bale ligt zo'n rol op zich wel, maar die is zijn zelfvertrouwen duidelijk kwijt. Corluka is er inderdaad niet geschikt voor. Maar het is vooral ook gek omdat Lennon het wel aardig doet de laatste tijd als een van de weinigen.quote:Op zondag 11 januari 2009 16:11 schreef mcyodogg het volgende:
[..]
Het kan wel dreiging van de zijkant hebben met zo'n formatie. Denk maar aan het goede Brazilie. Alleen je moet er de spelers wel voor hebben en ik zou Bale en Corluka nog niet op het niveau Roberto Carlos en Cafu zetten.
Net of Wigan zo goed speelt, dit is allebei gewoon echt baggerquote:
Carrick krijgt rustquote:Op zondag 11 januari 2009 16:18 schreef BliksemSchigt het volgende:
1517: MANCHESTER UNITED v CHELSEA LINE-UPS
Man Utd: Van der Sar, Neville, Vidic, Evans, Evra, Ronaldo, Fletcher, Giggs, Park, Berbatov, Rooney.
Subs: Kuszczak, Anderson, Carrick, Scholes, Welbeck, O'Shea, Tevez.
Chelsea: Cech, Bosingwa, Carvalho, Terry, Ashley Cole, Mikel, Joe Cole, Lampard, Ballack, Deco, Drogba.
Subs: Cudicini, Ivanovic, Di Santo, Ferreira, Kalou, Belletti, Anelka.
Referee: Howard Webb (S Yorkshire)
Dat zeker, maar vond Wigan toch duidelijk beter...quote:Op zondag 11 januari 2009 16:21 schreef DemonCleaner het volgende:
[..]
Net of Wigan zo goed speelt, dit is allebei gewoon echt bagger
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |