Wachten op strike three dan maarquote:Het Belgische openbaar ministerie tekent geen beroep aan tegen de vrijlating van de ex-vrouw van kindermoordenaar Marc Dutroux, Michelle Martin. Dat meldden Belgische media dinsdag. Wanneer Martin precies vrijkomt, is nog niet bekend.
Het openbaar ministerie kon tot dinsdagmiddag 16.00 uur beroep aantekenen tegen de vervroegde invrijheidsstelling. Dit kon echter alleen als er sprake was van procedurefouten en die waren er niet.
De Belgische minister van justitie Stefaan de Clerck zei dat Martin voorlopig nog niet op vrije voeten wordt gesteld. "Er moet aan een heleboel voorwaarden worden voldaan en onze diensten moeten dat allemaal controleren", zei hij. De minister bevestigde tevens geruchten dat Martin na haar vrijlating naar Frankrijk wil vertrekken om daar in een klooster te gaan. "Maar we moeten nog contact opnemen met Frankrijk", aldus De Clerck.
Martin, die sinds 1996 vastzit, werd in 2004 veroordeeld tot dertig jaar cel, onder meer voor de opsluiting van de meisjes An Marchal en Eefje Lambrecks. Inmiddels heeft ze de helft van haar straf uitgezeten.
Ik heb begrepen dat ze naar een klooster in Frankrijk wil gaan.. valt kennelijk op koorknaapjes..quote:
Zal toch niet gebeuren hoop ik. Vreselijk verhaal dit.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 21:49 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Ik heb begrepen dat ze naar een klooster in Frankrijk wil gaan.. valt kennelijk op koorknaapjes..
quote:Frankrijk is niet van plan Michelle Martin, de ex-vrouw van Marc Dutroux, op te nemen. De Franse minister van justitie Michel Mercier ziet dat niet zitten, meldden Belgische media.
Maandag werd bekend dat Michelle Martin onder strikte voorwaarden vervroegd vrij zou komen. Een van de voorwaarden voor haar vervroegde invrijheidstelling was dat zij zich terug zou trekken in een Frans klooster. De weigering van Frankrijk om Martin op te nemen betekent echter dat ze voorlopig in de cel blijft.
België heeft bekendgemaakt eerst het formele antwoord van Frankrijk af te wachten alvorens een beslissing te nemen. Duidelijk is wel dat Martin niet zo maar vrijgelaten zal worden, zei procureur-generaal van Bergen Claude Michaux tegen de Belgische krant De Standaard.
Martin, die sinds 1996 vastzit, werd in 2004 veroordeeld tot dertig jaar cel, onder meer voor de opsluiting van de meisjes An Marchal en Eefje Lambrecks. Inmiddels heeft ze de helft van haar straf uitgezeten.
Inderdaad, hij was onderdeel van een groter netwerk maar dat mocht niet naar buiten komen.quote:Op donderdag 12 mei 2011 08:05 schreef Stranger het volgende:
Die hele zaak-Dutroux is natuurlijk hartstikke dubieus, de fouten in het onderzoek, de oogkleppen van de politie, de handlangers die gewoon vrij rond blijven lopen, negeren van bewijsstukken en verklaringen. Dutroux was geen simpele kindermoordenaar maar een spil in een groter pedofielennetwerk dat nog steeds actief is omdat het onderzoek zo belachelijk slecht is uitgevoerd. Omdat er redelijk wat hooggeplaatste ambtenaren gemoeid zijn met deze zaak wordt hem de hand redelijk boven het hoofd gehouden.
Ik kan iedereen aanraden de zembla-aflevering over de x-dossiers te kijken of deze grote wall of text te lezen, geschreven door Joël van der Reijden.
https://wikispooks.com/IS(...)e_Dutroux_affair.htm
Anyways, misschien is dit mijn (meer BNW) kijk op de wereld, maar elke keer als ik weer nieuws hoor over deze zaak vind ik het nog steeds stinken.
Je bdoelt: 'mooi fictief interview'.quote:Op dinsdag 6 januari 2009 18:13 schreef Mospim het volgende:
Mooi interview. Die Dutroux is inderdaad echt krankzinnig, maar wel erg slim.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |