Ajax heeft de laatste jaren weinig prijzen gepakt maar dat heeft niets met Klaas-Jan te maken. Als jij de collectieve prestatie 1 op 1 vergelijkt met de individuele prestatie dan heb je er geen kijk op.quote:Op zondag 28 december 2008 22:24 schreef Zwansen het volgende:
De hoogtepunten van KJ zijn de 2 wedstrijden tegen Inter? Als je dat zo leest, lijkt het alsof ie niks gepresteerd heeft met Ajax. Oh wacht, dat is ook zo.
waar staat die quote ook alweer? Lijkt me wel mooi als onderschriftquote:Op zondag 28 december 2008 22:26 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Iemand Barca al gequote over Dario?
Verder prima overwinning. En de oudejaarsborrel was erg gezellig, net terug
Slechte zaak inderdaad dat we zo weinig hebben gepresteerd terwijl we de topscorer in huis hebben.quote:Op zondag 28 december 2008 22:24 schreef Zwansen het volgende:
De hoogtepunten van KJ zijn de 2 wedstrijden tegen Inter? Als je dat zo leest, lijkt het alsof ie niks gepresteerd heeft met Ajax. Oh wacht, dat is ook zo.
Ik zag in Feyenoord na die aankopen een titelkandidaat ja. Vreemd dat zoveel spelers tegelijk over hun top heen zijn.quote:Op zondag 28 december 2008 22:14 schreef Hofpleinfontein het volgende:
[..]
Mwa als jij tegen mij zou zeggen dat na het seizoen 2006-2007 Makaay,de Cler,van Bronckhorst,Hofland en nog een paar konden komen had ik het waarschijnlijk ook wel gedaan. Jij niet dan?
Eindelijkquote:
lolwut?quote:Op zondag 28 december 2008 22:26 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Iemand Barca al gequote over Dario?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |