Ja, als je alles wat niet libertarisch is links noemt, is ook Leiden erg links...quote:Op dinsdag 23 december 2008 18:33 schreef Juvenalis het volgende:
[..]
Leiden ook wel. Ik heb maar een libertarische docent gehad, en dat was voor economie.
quote:Op dinsdag 23 december 2008 18:01 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Laat ik een voorbeeldje geven:
Als NOVA/Den Haag Vandaag nou morgen iemand uit zoekt die ze niet mogen, laten we voor het gemak Ab Klink Pim Fortuijn nemen. Daar gaan ze vervolgens 5 minuten lang een emmer stront overheen gooien met uit hun verband gerukte leugens. Vast wel dat er sappige quotes beschikbaar zijn in zijn tijd bij het WI van het CDA Leefbaar Nederland. De dag daarop maken ze zijn adres en woonplaats bekend met de tekst 'Karadzic van de Lage Landen' gaan ze met het partijprogramma van de CD zwaaien.
Hoe zou men dan reageren? Het land zou te klein zijn.
We weten allemaal hoe dat is afgelopen.
het was een vraag. dit is geen correct antwoord.quote:
En uiteraard leren wij bij Nationale politiek dat de politieke werkelijkheid breder is dan links en rechts.quote:Op dinsdag 23 december 2008 19:02 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Ja, als je alles wat niet libertarisch is links noemt, is ook Leiden erg links...
Dat zeg ik niet, dat houd ik even geheim. Maar ik wilde zeker wel een naam hebben dat niet al te serieus klinkt en dat zelfs áls ik wat serieus zeg men het nog niet zo snel serieus neemt. Dat is volgens mij wel goed gelukt.quote:Op dinsdag 23 december 2008 19:25 schreef lightbearer het volgende:
Waarom heet je eigenlijk "Klopkoek"?
Je doet in elk geval hard je best om aan het geschetste beeld te voldoen.quote:Op dinsdag 23 december 2008 18:25 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Nee, dan schat je me toch echt helemaal verkeerd in.
dat naam? ouwe marokkaan die je er bent!quote:Op dinsdag 23 december 2008 19:31 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Dat zeg ik niet, dat houd ik even geheim. Maar ik wilde zeker wel een naam hebben dat niet al te serieus klinkt en dat zelfs áls ik wat serieus zeg men het nog niet zo snel serieus neemt. Dat is volgens mij wel goed gelukt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |