quote:Op dinsdag 23 december 2008 15:47 schreef Zweefvliegje het volgende:
http://www.geboorte.cardxl.nl <-- linkje werkt niet.
Ben nu ook alle kaartjes stuk voor stuk aan het nagaan. De keuze is ontzettend groot zeg! De prijzen liggen wel ver uit elkaar soms! Misschien gaan we toch zelf iets ontwerpen.. lastig lastig!
In juli-augustus komt er een ware stortvloedquote:Op dinsdag 23 december 2008 17:11 schreef Troel het volgende:
Het wordt tijd voor een serie nieuwe kindjes zodat er weer kaartjes geshowd kunnen worden!
Valt nog best mee hoorquote:Op zaterdag 27 december 2008 13:20 schreef miss_sly het volgende:
[..]
In juli-augustus komt er een ware stortvloed
ikquote:Op maandag 29 december 2008 14:48 schreef S_oepstengel het volgende:
Waarom kan ik geen leuk kaartje vinden?
Moet ik weer zelf aan de knutsel.. maar dat lukt ook al niet![]()
Wie zei er ook alweer dat geboortekaartjes uitzoeken leuk is?
nu maak je me nieuwsgierig. heb je nog een plaatje/foto van t kaartje van Yana liggen?quote:Op maandag 29 december 2008 14:51 schreef S_oepstengel het volgende:
Het kán leuk zijn, maar als ik zelf iets maak vind ik het nooit leuk genoeg.. maarja.. uiteindelijk is het bij Yana ook goed gekomenAl vind ik het nu een verschrikkelijk lelijk kaartje..
k vind m echt niet verschrikkelijk, juist leuk in eenvoudquote:Op maandag 29 december 2008 15:04 schreef S_oepstengel het volgende:
In één van de vorige topics stond ie nog laatst.. even kijken hoor
Geboortekaartjes, deel 6 op deze pagina staat ie![]()
quote:Op maandag 29 december 2008 16:40 schreef cattie het volgende:
Yana had toch een prima kaartje? Echt niet verschrikkelijk lelijk hoor!
Wij zijn er eindelijk uit!Kaartje is besteld. Bij www.goedkopegeboortekaarten.nl.
grappig, mijn enige bezwaar tegen dit gedichtje is inderdaad ook die laatste regel. ik probeer dat nog een beetje te herschrijven. Of eigenlijk hoop ik dat mijnquote:Op maandag 29 december 2008 14:53 schreef Mibos2 het volgende:
Vind die laatste ook het mooiste en dat was ook bijna de tekst geworden van Kaith haar kaartje alleen vond mijn lief het laatste regeltje niet zo want je kinderen kunnen het in zijn ogen nooit alleen. Alleen vind hij zo definitief. Toen is het dit geworden.
Leuk!! Echt mijn stijl. Mag het linkje ook in de OP? Voor als ik evt. ook mag zoekenquote:Op maandag 29 december 2008 16:40 schreef cattie het volgende:
Wij zijn er eindelijk uit!Kaartje is besteld. Bij www.goedkopegeboortekaarten.nl.
quote:Op maandag 29 december 2008 14:53 schreef Mibos2 het volgende:
Vind die laatste ook het mooiste en dat was ook bijna de tekst geworden van Kaith haar kaartje alleen vond mijn lief het laatste regeltje niet zo want je kinderen kunnen het in zijn ogen nooit alleen. Alleen vind hij zo definitief. Toen is het dit geworden.
Ik vind dat juist zo mooi, het loslaten, dat je je kind begeleidt naar een zelfstandig leven.quote:Op maandag 29 december 2008 16:56 schreef juttertje het volgende:
[..]
grappig, mijn enige bezwaar tegen dit gedichtje is inderdaad ook die laatste regel. ik probeer dat nog een beetje te herschrijven. Of eigenlijk hoop ik dat mijnnog met een mooi (zelfgeschreven) gedichtje komt, hahaha
Leuk!quote:Op maandag 29 december 2008 15:02 schreef PPL het volgende:
http://www.sparkofhonour.com/geboortekaartjes/
[ afbeelding ]
Helemaal gaaf!quote:Op dinsdag 30 december 2008 19:56 schreef Brighteyes het volgende:
Vlindur, dat is idd wel een beetje net niet voor een geboortekaartje idd.
Ik heb sasha's tekstje heel lang in mijn onderschrift gehad, maar dat paste nu niet meer.
Oh en ja, dit is het figuur van het kamertje idd. Ene muur heel groot, andere muur kleiner en herhaald.
Zoiets heb ik nu ook weer in gedachten voor zowel de kamer als het kaartje.
quote:
Dank je wel.quote:Op woensdag 31 december 2008 09:52 schreef Brighteyes het volgende:
Gefeliciteerd PPL!Details? Hoe heet ze?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |