Ongelofelijk. Volgens mij durft hij nog niet aan zijn vrouw te vragen of ze een kauwgompje wil nemen als ze uit haar bek stinkt. Wat een lafbek.quote:Op dinsdag 23 december 2008 15:18 schreef kevin6188 het volgende:
Aan de pers ontsnapt door een gat in het hek.
quote:Op dinsdag 23 december 2008 15:54 schreef Eilanden het volgende:
[ afbeelding ]
Dit is dus het hek, inclusief gat
Zoals dat hek eruit ziet heeft hij zich er echt doorheen moeten wurmen.quote:Op dinsdag 23 december 2008 16:15 schreef Houniet het volgende:
http://images2-telegraaf.nl/multimedia/archive/00593/hek_jpg_593316d.jpg&caet%20hek%ooimans
Groot.
Oké die link doet het niet.
quote:Zoals de Galgenwaard is, vertrouwt hij zijn gasten.
Marco van Oosten
• Gregoor van Dijk: 'We zijn Van Hanegem niet waard.'
Thomas Bal
• Van Hanegem over de uitlatingen in zijn column: 'Ik schrijf die column helemaal niet. Dat doet John van Loen!'
Joep Buijs
quote:Van Hanegem over de uitlatingen in zijn column: 'Ik schrijf die column helemaal niet. Dat doet John van Loen!'
Dat FCU dan tevreden is kan ik me nog enigszins voorstellen.. maar je moet als profclub wel enorm achterlijk zijn om een kluns als Willem nu nog binnen te willen halen. Hij heeft zich echt volledig belachelijk gemaakt de laatste maanden.. Sad.quote:Op dinsdag 23 december 2008 18:31 schreef tong80 het volgende:
Verbeek voor van Hanegem inruilen
Beide clubs tevreden.
quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |