Van Nieuwkerk is nota bene zelf een groot fan van Jonathan Ross. Maar ja, hij las gewoon de autocue van de stagiair voorquote:Op donderdag 15 januari 2009 19:37 schreef Suko het volgende:
En dus niet dat Sachs zelf seks had met z'n kleindochter. Redactie, check de feitjes even...!
staat niet op uitzending gemist?quote:Op donderdag 15 januari 2009 19:58 schreef marcodej het volgende:
Ali B.Helsen pakte hem goed terug.
zag 't ook niet in de herhaling, wanneer pakt Helsen Ali B terug?quote:
Toen hij zei: "Ik versta jou nu ook niet."quote:Op vrijdag 16 januari 2009 12:05 schreef superjojo het volgende:
[..]
zag 't ook niet in de herhaling, wanneer pakt Helsen Ali B terug?
Ik vind haar ook liefquote:
quote:Gasten vrijdag 16 januari
In de laatste uitzending van de week is Jan Mulder de tafelheer van Matthijs van Nieuwkerk. Daarnaast zijn , Jack de Vries, Robert ten Brink, Jochem van Gelder en de Toppers in nieuwe bezetting te gast. VanVelzen treedt op.
Jan Mulder is al verschillende malen gastheer geweest van Matthijs. Deze oud-voetballer en tv-persoonlijkheid zal ook vanavond zijn mening geven over alle zaken die er toe doen.
Overtuigd worden van Jans voetbalkwaliteiten?
Jeroen van der Boom, Gordon en René Froger vormen sinds het vertrek van Gerard Joling eind 2008 samen de Toppers. Vanavond vertellen ze aan Matthijs hoe de zaken ervoor staan. Ook het Eurovisie Songfestival, waar de Toppers aan mee gaan doen, komt ongetwijfeld aan bod.
Staatssecretaris van Defensie, Jack de Vries, komt praten over het nieuwe KRO-programma 'Topgun Holland'. In dit programma worden jongeren gevolgd bij hun opleiding tot F16-vlieger.
In het nieuwe programma ‘Hider in the house’ van Jochem van Gelder, wordt er een bekende Nederlander bij een gezin in huis verstopt terwijl één van de ouders het niet weet. Robert ten Brink was de eerste BN’er die werd verstopt en een fragment kan je hier bekijken:
Zanger Roel van Velzen is al jaren één van Nederlands’ bekendste zangers en brak door met ‘Baby Get Higher’. In De Wereld Draait Door trad hij in het verleden één keer per maand op en improviseerde daar flink op los.
Toen de Toppers aan bod kwamen zapte ik zelfs weg. Nooit zal ik naar die ellende kijken/luisteren.quote:Op vrijdag 16 januari 2009 20:14 schreef Suko het volgende:
DWDD wordt een beetje simpel, te populair. Wickedangel schreef dat al, zoek eens naar mensen die nog niet in de picture staan maar wel aandacht verdienen. En dan nu het dieptepunt, de Toppers, wat een drama...
Vriend van mij zit er inquote:Op zaterdag 17 januari 2009 00:50 schreef Specularium het volgende:
Dat programma Topgun lijkt me echt supercool.
Ik hoop dat ze in de halve finale uitgeschakeld worden. Heeft Gordon eindelijk reden om negatief te zijn: namelijk op zichzelf.quote:Op vrijdag 16 januari 2009 20:30 schreef Samsonneke het volgende:
[..]
Toen de Toppers aan bod kwamen zapte ik zelfs weg. Nooit zal ik naar die ellende kijken/luisteren.
quote:Maandag 19 januari zien we in DWDD minister Ab Klink, Arjen Jansons en Bert Visscher. Het muzikale optreden vanavond is van Roosbeef. Tafeldame is Mildred Roethof.
Mildred Roethof maakte de documentaire ‘Sex Sells’, waarin zij onderzocht hoe jongeren tegenwoordig over seks denken. Deze documentaire lokte heel wat reacties uit, en de KRO moest de uitzending uiteindelijk zelfs verwijderen van internet. Vanavond is ze tafeldame.
Minister van Volksgezondheid, Welzijn en Sport Ab Klink zal ondervraagd worden over de actualiteiten.
Arjen Jansons begon twee dagen na de verdwijning van zijn dochter Sybine met het maken van aantekeningen. Vijf weken later werd het levenloze lichaam van het dertienjarige meisje gevonden in het kanaal. Vandaag, precies tien jaar na haar verdwijning, verschijnt het boek ‘In het bos zijn de wilde dieren’ van Arjen Jansons over de moord op zijn dochter. Hij vertelt erover in DWDD.
Cabaretier Bert Visscher zit 25 jaar in het vak en momenteel staat hij op het toneel met zijn show ‘Stoffe Jongens’. In DWDD wordt teruggeblikt op zijn carrière en op zijn jeugd…
De muziek vanavond wordt verzorgd door de Nederlandse band Roosbeef. ´Ze willen wel je hond aaien, maar niet met je praten´ heet hun nieuwe album, waarop hun single ´Onder invloed´ natuurlijk niet ontbreekt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |