abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_64143691

Het vorige deel: Moddervet de kerst door # 392 - Dankzij evil kerstpakketten

Voor wie is "Slank de herfst in", ook wel bekend als "Slank <seizoen> in/door" bedoeld?
De Slank-topics zijn bedoeld voor mannen en vrouwen die wel wat kilootjes kwijt willen raken, maar geen overgewicht hebben (BMI van 27 of lager).

Bij een BMI van boven de 27 ben je van harte welkom in het zustertopic Dieetclub. Met een BMI tussen de 25 en 27 mag je zelf beslissen waar je je aanmeldt.
Hoe je je het beste kunt aanmelden kun je lezen onder het kopje 'Ik wil ook!'.

Linkjes
Vroeger hadden we een hele lijst met linkjes; deze linkjes en vele andere (incl. alle oude dieetclublinkjes) zijn hier te vinden: Dieetclub Linksite. Weet je nog een leuke link die er niet tussen staat, geef hem even door in het topic!

Ik wil ook!
Dat kan! Ga naar Dieet-web en maak daar een account aan. Je kunt zelfs een klein profiel aanmaken waarin je gegevens zet. Met je eigen account kun je zelf je updates doorgeven. Dat kun je een keer in de week doen, of dagelijks of wanneer jij maar wilt. We verwachten minimaal een update per maand, ook als je niets bent afgevallen in die periode. Op deze manier kunnen we zien of je nog meedoet. Nadat je een account hebt aangemaakt en een eerste update hebt ingevoerd, moet je Troel even een PM sturen dat je in het lijstje wilt van dit topic, want die zorgt ervoor dat je aan het juiste lijstje gekoppeld wordt. Stuur je geen PM, dan kom je niet in de lijst.

Deelnemers
De volgende lijst is een lijst met deelnemers aan deze reeks. Het is een plaatje dat automatisch geupdate wordt op het moment dat je je gegevens invult.

En sommige mensen mochten het al opgemerkt hebben, de regelmatige bezoekers van deze reeks zijn iets intiemer geworden dan we allemaal gedacht hadden, want we kennen elkaar vanaf nu bij de voornaam!
Mocht je een probleempje hebben met namen onthouden, dan wil dit misschien wel helpen:

Conleche = Colette
Miss_S = Saskia
Principessa = King
motorbloempje/Faithy = Gaby
zwahiel = Wiel


Mocht je door de slowchat de afvaltips niet meer zien? Dan is dit jouw topic!

Momenteel is het SHE-dieet erg hot. Wil je weten wat het inhoudt, klik dan hier

Thuis trainen doe je zo:
klik

Eten doe je zo:

schema 1
schema 2
schema 3
schema 4


Mocht je de laatste zijn die in een topic post, open dan even een nieuwe! De OP is hier te vinden.

En vergeet niet : SHE is always RIGHT!
  vrijdag 19 december 2008 @ 10:52:09 #2
148689 Muis006
Unrustle thy jimmies, wench!
pi_64143714
Goddammit!
Ik heb verschrikkelijke last van mijn ogen en ik kom er net achter dat mijn oogdruppels op zijn
Op zaterdag 4 juni 2016 21:46 schreef KaBuf het volgende:
Ik word graag nog #viezerdik voor jou.
pi_64143720
SHE ik denk ook wel dat je goed met mijn collega's zou kunnen opschieten
Ze houden van lekkere dingen maar allemaal supergezond volgens mij moet ik gewoon stoppen met de uni en daar fulltime gaan werken....heeft in de zomer altijd wel goede invloed op me
  Eurovisie Songfestival Queen vrijdag 19 december 2008 @ 10:53:24 #4
163650 Greys
pi_64143747
quote:
Op vrijdag 19 december 2008 10:52 schreef Muis006 het volgende:
Goddammit!
Ik heb verschrikkelijke last van mijn ogen en ik kom er net achter dat mijn oogdruppels op zijn
En er is nergens een apotheek open in de buurt?
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  vrijdag 19 december 2008 @ 10:55:13 #5
148689 Muis006
Unrustle thy jimmies, wench!
pi_64143811
quote:
Op vrijdag 19 december 2008 10:53 schreef Greys het volgende:

[..]

En er is nergens een apotheek open in de buurt?
Jawel, maar:
Mijn mamsje komt zo thuis uit Chicago en mijn paps is haar ophalen, dus geen auto
Fietsen is kut als je niks hoort en last hebt van je ogen
Ik moet nog dingen opruimen voor mijn ouders thuiskomen
De apotheek is ver weg om te lopen
Het is koud
Op zaterdag 4 juni 2016 21:46 schreef KaBuf het volgende:
Ik word graag nog #viezerdik voor jou.
  vrijdag 19 december 2008 @ 10:55:35 #6
148689 Muis006
Unrustle thy jimmies, wench!
pi_64143824
Als jullie nou eens suuuuperzielige dingen posten dan moet ik vast huilen!
Dat werkt ook wel denk ik.
Op zaterdag 4 juni 2016 21:46 schreef KaBuf het volgende:
Ik word graag nog #viezerdik voor jou.
  vrijdag 19 december 2008 @ 10:57:41 #7
48870 Abbadon
Gevallen Engel
pi_64143886
quote:
Op vrijdag 19 december 2008 10:55 schreef Muis006 het volgende:
Als jullie nou eens suuuuperzielige dingen posten dan moet ik vast huilen!
Dat werkt ook wel denk ik.
asjeblieft:
quote:
Het meisje met de zwavelstokjes

Het was afschuwelijk koud, het sneeuwde en het begon donker te worden. Het was ook de laatste avond van het jaar, oudejaarsavond.

In die kou en in dat donker liep er op straat een arm, klein meisje, zonder muts en op blote voeten. Ze had wel pantoffels aangehad toen ze van huis ging, maar dat hielp niet veel: het waren heel grote pantoffels, haar moeder had ze het laatst gedragen, zo groot waren ze, en het meisje had ze bij het oversteken verloren, toen er twee rijtuigen vreselijk hard voorbijvlogen. De ene pantoffel was niet te vinden en met de andere ging er een jongen vandoor: hij zei dat hij hem als wieg kon gebruiken als hij later kinderen kreeg.

Daar liep dat meisje dus op haar blote voetjes, die rood en blauw zagen van de kou. In een oud schort had ze een heleboel zwavelstokjes en één bosje hield ze in haar hand. Niemand had nog iets van haar gekocht, de hele dag niet. Niemand had haar ook maar een stuivertje gegeven.

Hongerig en koud liep ze daar en ze zag er zo zielig uit, dat arme stakkerdje! De sneeuwvlokken vielen in haar lange, blonde haar, dat zo mooi in haar nek krulde, maar aan dat soort dingen dacht ze echt niet. Uit alle ramen scheen licht naar buiten en het rook overal zo lekker naar gebraden gans; het was immers oudejaarsavond en daar dacht ze wel aan.

In een hoekje tussen twee huizen, waarvan het ene een beetje vooruitstak, ging ze in elkaar gedoken zitten. Haar beentjes trok ze onder zich op, maar ze kreeg het nog kouder, en naar huis durfde ze niet, want ze had geen zwavelstokjes verkocht en ook geen stuivertje gekregen. Haar vader zou haar slaan en thuis was het trouwens ook koud. Ze woonden vlak onder het dak en daar blies de wind doorheen, ook al waren de ergste kieren met stro en oude lappen dichtgestopt.

Ze had bijna geen gevoel meer in haar handjes van de kou. O, wat zou een zwavelstokje lekker warm zijn! Zou ze er eentje uit het bosje durven trekken en het tegen de muur afstrijken om haar handen te warmen?

Ze trok er een uit. "Ritsss..." Wat vlamde dat, wat brandde dat! Het gaf een warm, helder vlammetje, net een kaarsje, toen ze haar handen eromheen hield.

Een wonderlijk licht gaf het. Het meisje dacht dat ze voor een grote, ijzeren kachel zat met glimmende koperen ballen en een koperen trommel. Het vuur brandde zo heerlijk, het was zo lekker warm.

Maar wat was dat? Het meisje strekte haar voetjes al uit om die ook te warmen - toen ging de vlam uit, de kachel verdween - en zij zat met een stompje van het afgebrande zwavelstokje in haar hand.

Ze stak er nog een aan. Het brandde, het gaf licht en waar het schijnsel op de muur viel, werd die doorzichtig, net als een sluier. Ze keek zo de kamer in, waar de tafel gedekt was met een spierwit tafelkleed, met het fijnste porselein. De gebraden gans, gevuld met pruimen en appeltjes, stond heerlijk te dampen. En wat het aller-heerlijkst was, de gans sprong van de schaal en waggelde met een vork en mes in zijn rug over de grond. Hij kwam recht op het arme meisje af; toen ging het zwavelstokje uit en was alleen de dichte, koude muur er nog.

Ze stak er nog een aan. Toen zat ze onder de mooiste kerstboom, nog groter en nog rijker versierd dan de boom die ze door de glazen deur bij de rijke koopman had gezien, vorig jaar met Kerstmis. Er brandden wel duizend kaarsjes aan de groene takken, en gekleurde prentjes, zoals je die in etalages ziet, keken haar aan. Het meisje strekte haar beide handen uit - toen ging het zwavelstokje uit, de vele kerstkaarsjes gingen de lucht in en veranderden in sterren, zag ze. Eentje viel er en liet een lange streep van vuur achter aan de hemel. "Nu gaat er iemand dood," zei het meisje. Want haar oude grootmoeder, de enige die lief voor haar was geweest, maar die nu dood was, had gezegd: "Als er een ster valt, gaat er een zieltje naar God."

Ze streek weer een zwavelstokje af tegen de muur, het gaf licht en in het schijnsel stond haar oma, heel duidelijk, heel stralend, heel vriendelijk en lief. "Oma!" riep het meisje. "O, neem me mee! Ik weet dat je weg bent, als het zwavelstokje uitgaat. Weg, net als de warme kachel, de gebraden gans en die prachtige, grote kerstboom."

Haastig streek ze de rest van de zwavelstokjes uit het bosje af, want ze wilde oma vasthouden. De zwavelstokjes gaven zoveel licht dat het klaarlichte dag leek. Oma had er nog nooit zo mooi en zo groot uitgezien. Ze nam het kleine meisje op haar arm en ze vlogen, stralend en blij, heel, heel hoog. Er was geen kou, geen honger, geen angst - ze waren bij God.

Maar in het hoekje bij het huis zat in de koude wintermorgen het kleine meisje met de rode wangen, met een glimlach om haar mond - dood, doodgevroren op de laatste avond van het oude jaar.

Het werd nieuwjaarsochtend en de kleine dode zat daar met haar zwavelstokjes, waarvan een bosje bijna was opgebrand. Ze heeft zich willen warmen, zeiden ze. Niemand wist wat voor moois ze had gezien, hoe stralend ze met oma de vreugde van het nieuwe jaar was ingegaan.
tevens kerstige tvp
Give a man a fire and he'll be warm for a day. Set a man on fire and he'll be warm for the rest of his life.
pi_64143892
quote:
Op vrijdag 19 december 2008 10:32 schreef SHE het volgende:

[..]

Gezien de staat waarin je de toets hebt gemaakt, ben ik op zijn minst lichtelijk verrast.
Schuilt er toch zomaar een winnaar in jou. Weliswaar een dronken winnaar, maar een kniesoor die daar op let

Chapeau!
dit was de toets van woensdag, toen was ik heul nuchter, denk dat de andere toets, die van gisteren, flink tegen gaat vallen
Doei.
  vrijdag 19 december 2008 @ 10:58:25 #9
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_64143906
quote:
Op vrijdag 19 december 2008 10:46 schreef Greys het volgende:

[..]

Dus je hebt dat rode jurkje voor niets gekocht?

Oh wacht. Je zei het natuurlijk alleen maar om Boem zich beter te laten voelen
Oh, maar ik ga ook gewoon een hapje eten bij mijn schoonouders hoor. Daarvoor heb ik het jurkje gekocht. Maar dat is maar 1 avondje. De rest van de dagen moet ik allemaal zinnige dingen doen


En natuurlijk wil ik Boemski een hart onder de riem steken
  vrijdag 19 december 2008 @ 10:59:32 #10
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_64143940
quote:
Op vrijdag 19 december 2008 10:57 schreef Faithy het volgende:

[..]

dit was de toets van woensdag, toen was ik heul nuchter, denk dat de andere toets, die van gisteren, flink tegen gaat vallen
uh oh.
  vrijdag 19 december 2008 @ 10:59:45 #11
148689 Muis006
Unrustle thy jimmies, wench!
pi_64143946
quote:
Op vrijdag 19 december 2008 10:57 schreef Abbadon het volgende:

[..]

asjeblieft:
[..]

tevens kerstige tvp
Jeuzes wie heeft dat geschreven? Het loopt niet zo vlot he.


En dat kind moet niet zo zeuren, ik heb áltijd koude voeten!
Op zaterdag 4 juni 2016 21:46 schreef KaBuf het volgende:
Ik word graag nog #viezerdik voor jou.
pi_64143949
Ik moet tweede kerstdag werken, maar dat vind ik niet zo héél erg meer. We sluiten ook alweer om 5 uur, dus daarna gaan m'n vriend en ik nog een lekker kerstdiner voor ons saampjes in elkaar flansen. En dan met O&N naar Antwerpen. .
Still a little bit of your face I haven't kissed.
  vrijdag 19 december 2008 @ 10:59:59 #13
71166 AKnynke
is lang niet gek
pi_64143956
goeiemorgen! weer wakker!
Ik ben niet gek, ik ben een vliegtuig!
  vrijdag 19 december 2008 @ 11:00:55 #14
48870 Abbadon
Gevallen Engel
pi_64143983
quote:
Op vrijdag 19 december 2008 10:59 schreef Muis006 het volgende:

[..]

Jeuzes wie heeft dat geschreven? Het loopt niet zo vlot he.


En dat kind moet niet zo zeuren, ik heb áltijd koude voeten!
Hans Christian Andersen

cultuurbarbaar!
Give a man a fire and he'll be warm for a day. Set a man on fire and he'll be warm for the rest of his life.
  vrijdag 19 december 2008 @ 11:01:51 #15
63594 Lienekien
Sunshower kisses...
pi_64144017
quote:
Op vrijdag 19 december 2008 10:59 schreef Muis006 het volgende:

[..]

Jeuzes wie heeft dat geschreven? Het loopt niet zo vlot he.


En dat kind moet niet zo zeuren, ik heb áltijd koude voeten!
Hihi, je hebt geëdit.
The love you take is equal to the love you make.
pi_64144026
'Morning!

Na een lange nacht van veel gedraai, gehoest, gezweet enz voel ik me toch iets beter dan gister, dus hopelijk ben ik nog net weer beter, voor ik op de piste sta!

Nu even gauw de laatste dingen regelen en dan mijn tas inpakken en dan ben ik er klaar voor.
Ik heb gisteravond laat nog vanalles zitten uitzoeken om wat uren te declareren van mijn werk, hoop dat ze het accepteren (ipv een bedrijfsformulier netjes in te vullen heb ik een kladblaadje met een hoop gekras/typex en onderaan een handtekening van mijn manager.. Maar het is wel 150 euro, dus behoorlijk de moeite waard!

Op maandag 12 oktober 2009 12:20 schreef loveli het volgende:
Kortom, eet ook broccoli.
pi_64144027
quote:
Op vrijdag 19 december 2008 10:59 schreef SHE het volgende:

[..]

uh oh.
gisteren wel met de hoofddocent van dat vak staan praten en hij was er van overtuigd dat ik 't vak wel ging halen, dus dat hopen we dan maar
Doei.
  vrijdag 19 december 2008 @ 11:02:18 #18
148689 Muis006
Unrustle thy jimmies, wench!
pi_64144034
quote:
Op vrijdag 19 december 2008 11:00 schreef Abbadon het volgende:

[..]

Hans Christian Andersen

cultuurbarbaar!
Jamaar hij zal het toch wel in het Deens ofzo hebben geschreven en niet in het Nederlands?
Op zaterdag 4 juni 2016 21:46 schreef KaBuf het volgende:
Ik word graag nog #viezerdik voor jou.
  vrijdag 19 december 2008 @ 11:02:43 #19
148689 Muis006
Unrustle thy jimmies, wench!
pi_64144045
quote:
Op vrijdag 19 december 2008 11:01 schreef Lienekien het volgende:

[..]

Hihi, je hebt geëdit.
Ja ik bedacht me dat het zowel met een s als een c kon
Op zaterdag 4 juni 2016 21:46 schreef KaBuf het volgende:
Ik word graag nog #viezerdik voor jou.
pi_64144051
CF, je taart zag er smakelijk uit.
  Vis een optie? vrijdag 19 december 2008 @ 11:03:26 #21
70532 loveli
N
pi_64144061
Tvp. Mijn diner op tweede kerstdag: een kapsalonnetje op het werk. Boem, je bent niet de enige.
crap in = crap out
pi_64144126
quote:
Op vrijdag 19 december 2008 11:02 schreef Muis006 het volgende:

[..]

Jamaar hij zal het toch wel in het Deens ofzo hebben geschreven en niet in het Nederlands?
Hans Christian Andersen is cool, lekker moralistische sprookjes allemaal, en meestal heul tragisch
pi_64144131
quote:
Op vrijdag 19 december 2008 11:03 schreef loveli het volgende:
Tvp. Mijn diner op tweede kerstdag: een kapsalonnetje op het werk. Boem, je bent niet de enige.
Wat voor werk doe jij eigenlijk?
pi_64144143
Wat is toch een kapsalonnetje?

Het heeft zeker niks met kapsels/haar te maken?

En als ik toch aan het vragen ben: FTW???? WTF ken ik wel, maar...?

[/] blond modus
Op maandag 12 oktober 2009 12:20 schreef loveli het volgende:
Kortom, eet ook broccoli.
  vrijdag 19 december 2008 @ 11:06:30 #25
48870 Abbadon
Gevallen Engel
pi_64144152
quote:
Op vrijdag 19 december 2008 11:02 schreef Muis006 het volgende:

[..]

Jamaar hij zal het toch wel in het Deens ofzo hebben geschreven en niet in het Nederlands?
Ongetwijfeld...leer mij Hans Christian kennen
Give a man a fire and he'll be warm for a day. Set a man on fire and he'll be warm for the rest of his life.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')