Echt wel, speler om voor naar het stadion te komen. Vrachtwagen ladingen aan assists en even veel goals. + een regelrechte teringlijer voor de tegenstander. Hij wordt alleen zo gehaat omdat het toevallig een Ajacied is.quote:
Niets toevallig, als hij dat karakter niet had, hadden ze 'm nooit gekocht. Die ventjes worden getypecast door Ajaxquote:Op donderdag 18 december 2008 19:37 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Echt wel, speler om voor naar het stadion te komen. Vrachtwagen ladingen aan assists en even veel goals. + een regelrechte teringlijer voor de tegenstander. Hij wordt alleen zo gehaat omdat het toevallig een Ajacied is.
Er is een regelrechte mongool in de eredivisie waar niemand het over heeft, een stuk achterlijk die zichzelf niet kan beheersen en continu alleen maar schwalbe's maakt en doet alsof hij in een massagraf wordt gegooid. Daar hoor ik niemand over.
Dat zegt meer over de eredivisie dan die 'voetballer'quote:Op vrijdag 19 december 2008 03:07 schreef BigKahuna het volgende:
De beste voetballer van de Eredivisie.
Feyenoord heeft 2 jaar nodig om hetzelfde aantal punten te halen als Ajax in 1 wedstrijdje waar niks meer op het spel stondquote:Op donderdag 18 december 2008 00:28 schreef kurk_droog het volgende:
Zelfs Feyenoord zou schijten op het niveau van wat Ajax haalde.
Samen met de gehele selectie van jou schijtclubquote:
Vallen die ook zo vaak dan?quote:Op vrijdag 19 december 2008 12:17 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Samen met de gehele selectie van jou schijtclub
Bij die rotclub van jou hebben ze precies één goede voetballer gehad, en blijkbaar heb je nog een heel klein beetje verstand van voetbal, want je hebt z'n naam in je sig staan.quote:Op vrijdag 19 december 2008 12:37 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Vallen die ook zo vaak dan?
Verder schrijf je 'jou' in deze zin als 'jouw'.
Ja want Suarez is niet goed. Toch?quote:Op vrijdag 19 december 2008 03:25 schreef star_gazer het volgende:
[..]
Dat zegt meer over de eredivisie dan die 'voetballer'
Jij kijkt inderdaad zeker niet zo vaak?quote:Op vrijdag 19 december 2008 12:37 schreef star_gazer het volgende:
Maargoed; uit de ogen van iemand die voetbal nauwelijks boeiend vindt: Suarez is overduidelijk een afschuwelijke anti-voetballer. Wat een spelbederf zeg continu
ofnietquote:Op vrijdag 19 december 2008 13:53 schreef BigKahuna het volgende:
[..]
Jij kijkt inderdaad zeker niet zo vaak?
Farval.quote:
Jij hebt blijkbaar niet zoveel verstand van voetbalquote:Op vrijdag 19 december 2008 13:41 schreef KirkLazarus het volgende:
[..]
Bij die rotclub van jou hebben ze precies één goede voetballer gehad, en blijkbaar heb je nog een heel klein beetje verstand van voetbal, want je hebt z'n naam in je sig staan.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Je hebt gelijk. Er steekt inderdaad een grasspriet bovenuitquote:Op zaterdag 20 december 2008 00:09 schreef Prosac het volgende:
[..]
Hij wordt daar toch echt duidelijk geraakt hoor, kijk maar!
Als je niet hypocriet bent vind je dat dus ook van Lazovic en mindere mate Afellay.quote:Op donderdag 18 december 2008 06:50 schreef de_boswachter het volgende:
Ik gun hem serieus een doodschop ala Bouaouzan. Wat een farce voor het voetbal is dat huilebalkje zeg
en terechtquote:Op woensdag 17 december 2008 23:42 schreef Monolith het volgende:
Ach kom, hij maakt nauwelijks meer schwalbe's dit seizoen. Het aantal keren dat een scheidsrechter hem op basis van z'n reputatie een vrije trap of penalty onthield is echter niet op twee handen te tellen.
klopt - laat ie maar gauw ontdekt worden in Engeland of zo - hebben wij die eikel tenminste niet meer op tv.quote:Op zaterdag 20 december 2008 16:37 schreef FJD het volgende:
[..]
en terecht![]()
Zondag kan ie doormidden geschopt worden en nog steeds geen vrije trap/penalty krijgen. In feite istie dus vogelvrij
Heel even gekeken.....eerste goal in het filmpje is niet van Suarez.....dan stop ik maar met kijken.quote:Op zaterdag 20 december 2008 16:44 schreef Schokbreker het volgende:
Topic nog steeds gaande
Morgen ramt ie er weer 2 in, zonder schwalbes, met mooi voetbal.
En hij kreeg gewoon een penalty, en schoot hem erin.quote:Op zaterdag 20 december 2008 16:37 schreef FJD het volgende:
[..]
en terecht![]()
Zondag kan ie doormidden geschopt worden en nog steeds geen vrije trap/penalty krijgen. In feite istie dus vogelvrij
Inderdaad, waardeloze speler. Snap niet waarom iedereen zich zo druk om zo'n prutser maaktquote:Op dinsdag 23 december 2008 20:12 schreef luckie12388 het volgende:
suarez is gwn een kneus..
zonder swalbes is hij nergens. dat moet eigenlijk iedereen weten bij de FIFA
Wat heeft de FIFA hier nu weer mee te maken druiloor.quote:Op dinsdag 23 december 2008 20:12 schreef luckie12388 het volgende:
suarez is gwn een kneus..
zonder swalbes is hij nergens. dat moet eigenlijk iedereen weten bij de FIFA
quote:Op dinsdag 23 december 2008 20:12 schreef luckie12388 het volgende:
suarez is gwn een kneus..
zonder swalbes is hij nergens. dat moet eigenlijk iedereen weten bij de FIFA
Maar even serieus mensen, deze post was van zaterdag.quote:Op zaterdag 20 december 2008 16:44 schreef Schokbreker het volgende:
Topic nog steeds gaande
Morgen ramt ie er weer 2 in, zonder schwalbes, met mooi voetbal.
Zegt de baas stoer achter zijn pc'tje! Suarez verdient veel geld, en jij?quote:Op zondag 26 april 2009 21:38 schreef Jorwol het volgende:
Dat ie maar een blessure zoals Eduardo, of nog beter, Nilis mag krijgen. Gore antivoetballer dat het is.
Nilis had die blessure nooit mogen krijgen.quote:Op zondag 26 april 2009 21:38 schreef Jorwol het volgende:
Dat ie maar een blessure zoals Eduardo, of nog beter, Nilis mag krijgen. Gore antivoetballer dat het is.
Wat heeft dat er nou weer mee temakenquote:Op zondag 26 april 2009 22:20 schreef PWSteal.Ldpinch.D het volgende:
[..]
Zegt de baas stoer achter zijn pc'tje! Suarez verdient veel geld, en jij?
Dat vind jij misschien. Viel vorige week anders goed door de mandquote:Op zondag 26 april 2009 23:40 schreef KirkLazarus het volgende:
Luis Suarez, beste speler van Nederland
Afellay kunnen ze wel schieten en die bedient zich van dezelfde trukendoos.quote:Op maandag 27 april 2009 00:04 schreef star_gazer het volgende:
Zeg Ajax-fans; als Suarez deze vieze trucs had geflikt met een PSV-shirt aan, hadden jullie hem dan nog steeds zo geweldig gevonden? Kijk eens objectief naar die gozer en hoe ongelooflijk vuil hij speelt.
Als hij voor jouw clubje zou spelen zou je het fantastisch vinden jankert.quote:Op maandag 27 april 2009 00:04 schreef star_gazer het volgende:
Zeg Ajax-fans; als Suarez deze vieze trucs had geflikt met een PSV-shirt aan, hadden jullie hem dan nog steeds zo geweldig gevonden? Kijk eens objectief naar die gozer en hoe ongelooflijk vuil hij speelt.
quote:Op zondag 26 april 2009 23:40 schreef KirkLazarus het volgende:
Luis Suarez, beste speler van Nederland
En fantastisch dat die PSV-fans het vinden al die vieze trucjes van Affelay, als Suarez het doet is het walgelijk natuurlijkquote:Op maandag 27 april 2009 00:05 schreef Prosac het volgende:
[..]
Afellay kunnen ze wel schieten en die bedient zich van dezelfde trukendoos.
Er zijn echter wel 2 verschillen tussen Luis en Ibrahim:quote:Op maandag 27 april 2009 00:05 schreef Prosac het volgende:
[..]
Afellay kunnen ze wel schieten en die bedient zich van dezelfde trukendoos.
Je geeft hiermee toe hoe subjectief je bent. Ik heb niet echt een 'clubje'; ik kijk graag naar een geode pot voetbal. En dat zielige gedrag van Suarez hoort niet bij een goede pot voetbal.quote:Op maandag 27 april 2009 00:05 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Als hij voor jouw clubje zou spelen zou je het fantastisch vinden jankert.
quote:
Vind ik evengoed kut. Spelbederf is het, dat gestruikel over luchtquote:Op maandag 27 april 2009 00:09 schreef TheZapster het volgende:
[..]
En fantastisch dat die PSV-fans het vinden al die vieze trucjes van Affelay, als Suarez het doet is het walgelijk natuurlijk
quote:Op maandag 27 april 2009 00:10 schreef Doopy-X- het volgende:
[..]
Er zijn echter wel 2 verschillen tussen Luis en Ibrahim:Luis is niet arrogant Luis is een betere voetballer
Dat had niets met arrogantie te maken.quote:Op maandag 27 april 2009 00:12 schreef star_gazer het volgende:
[..]___!
Even denken aan de Panenka-fail van vanmiddag...
Oh, daar ben ik het volledig mee eens hoor.Helaas schijnt het niet meer zonder te kunnen in het voetbal van tegenwoordigquote:Op maandag 27 april 2009 00:12 schreef star_gazer het volgende:
[..]
Vind ik evengoed kut. Spelbederf is het, dat gestruikel over lucht
Té zelfverzekerd zijn is nog steeds arrogantie hoorquote:Op maandag 27 april 2009 00:13 schreef Doopy-X- het volgende:
[..]
Dat had niets met arrogantie te maken.
Ik vind Afellay ook niet arrogant. Luis is een betere aanvaller dan Afellay maar Afellay is een betere middenvelder dan Luis. Derhalve geen idee wie de betere voetballer is.quote:Op maandag 27 april 2009 00:10 schreef Doopy-X- het volgende:
[..]
Er zijn echter wel 2 verschillen tussen Luis en Ibrahim:Luis is niet arrogant Luis is een betere voetballer
Luis(zolang ie geen schwalbes maakt)
Had ook niet met zelfverzekerdheid te maken maar blijf maar lekker in je Suarezquote:Op maandag 27 april 2009 00:15 schreef star_gazer het volgende:
[..]
Té zelfverzekerd zijn is nog steeds arrogantie hoor
Dan kan.quote:Op maandag 27 april 2009 00:18 schreef Doopy-X- het volgende:
[..]
Daar verschillen we dan over van mening
Bij andere clubs worden de etters nooit zo publiekelijk afgemaakt als bij Ajax, en dus mag onze Luis wel een beetje extra ondersteuning van zijn eigen supporters krijgen ter compensatie.quote:Op maandag 27 april 2009 00:04 schreef star_gazer het volgende:
Zeg Ajax-fans; als Suarez deze vieze trucs had geflikt met een PSV-shirt aan, hadden jullie hem dan nog steeds zo geweldig gevonden? Kijk eens objectief naar die gozer en hoe ongelooflijk vuil hij speelt.
Ahhh... Dus je neemt een Panenka-penalty omdat het vergeleken met een normale penalty zo trefzeker en efficiënt is?quote:Op maandag 27 april 2009 00:17 schreef Doopy-X- het volgende:
[..]
Had ook niet met zelfverzekerdheid te maken maar blijf maar lekker in je Suarez-bubbel
Niet mee eens, tis niet de meest handige manier om een pingel te nemen maar altijd een strafschop op een andere manier nemen zit in zijn spel opgesloten. Deze keer werkte het niet en ik had ook liever gezien dat die dit tegen ADO had gedaan als we met 6-0 voorstonden.quote:Op maandag 27 april 2009 00:46 schreef star_gazer het volgende:
[..]
Ahhh... Dus je neemt een Panenka-penalty omdat het vergeleken met een normale penalty zo trefzeker en efficiënt is?Pure ego-tripperij is het.
Wel mee eens dus.quote:Op maandag 27 april 2009 00:49 schreef Doopy-X- het volgende:
[..]
Niet mee eens, tis niet de meest handige manier om een pingel te nemen maar altijd een strafschop op een andere manier nemen zit in zijn spel opgesloten. Deze keer werkte het niet en ik had ook liever gezien dat die dit tegen ADO had gedaan als we met 6-0 voorstonden.
quote:Op maandag 27 april 2009 01:02 schreef Afhaalchinees het volgende:
iemand gifje ofzo van de schwalbe en panenka?
Het was niet eens een schwalbe.quote:Op maandag 27 april 2009 01:02 schreef Afhaalchinees het volgende:
iemand gifje ofzo van de schwalbe en panenka?
Met het verschil dat Afellay ook nog eens smerige overtredingen maakt.quote:Op maandag 27 april 2009 00:05 schreef Prosac het volgende:
[..]
Afellay kunnen ze wel schieten en die bedient zich van dezelfde trukendoos.
quote:Op maandag 27 april 2009 10:31 schreef Prosac het volgende:
De eerste pingel hoeft Vink ook niet te geven, want Suarez begaat een dubbele duw overtreding door bij die AZ-ers in de rug te springen.
2e kan gegeven worden inderdaad.
En die niet gegeven pingels, dat was ook allemaal niks. Als Vink die gaat geven, zijn er dit seizoen 899328643 (bij benadering) te weinig penalties gegeven.
Ik wil jou ook wel in een rolstoel zien.quote:Op maandag 27 april 2009 10:30 schreef Fritztiaan het volgende:
haha, die kanker suarez. Dat hij zijn nek vlug breekt. Ik heb hem altijd in een rolstoel willen zien.
Daar heb je helemaal gelijk in. Maar als je met de eerste 2 pingels de toon zet, moet je wel consequent blijven.quote:Op maandag 27 april 2009 10:31 schreef Prosac het volgende:
De eerste pingel hoeft Vink ook niet te geven, want Suarez begaat een dubbele duw overtreding door bij die AZ-ers in de rug te springen.
2e kan gegeven worden inderdaad.
En die niet gegeven pingels, dat was ook allemaal niks. Als Vink die gaat geven, zijn er dit seizoen 899328643 (bij benadering) te weinig penalties gegeven.
levenslange Atheďst dus.quote:Op maandag 27 april 2009 10:35 schreef Prosac het volgende:
Zodra ik een consequente scheidsrechter zie op de nederlandse velden, dan ga ik in God geloven.
Nee.quote:Op maandag 27 april 2009 00:05 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Als hij voor jouw clubje zou spelen zou je het fantastisch vinden jankert.
BRING IT ON !!quote:Op maandag 27 april 2009 10:33 schreef Schokbreker het volgende:
[..]
Ik wil jou ook wel in een rolstoel zien.
[..]
Daar heb je helemaal gelijk in. Maar als je met de eerste 2 pingels de toon zet, moet je wel consequent blijven.
Als je voor een aai een pingel geeft begin 2e helft, dan moet je voor een zelfde aai verder in de wedstrijd ook een pingel geven. Niet van "Ach, ze hebben er al 2 gehad"
Maar dat ga ik niet van jou aannemen......quote:Op woensdag 17 december 2008 23:45 schreef xminator het volgende:
suarez is![]()
Neem maar van mij aan dat hij het niet ver zal schoppen,
Had je eigenlijk moeten doen alsof hij jou echt raakte, en een ontzettende fopduik moeten makenquote:Op maandag 27 april 2009 14:00 schreef TvhN het volgende:
Die gast heeft mij eens bijna aangereden in de Oosterparkwijk.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |