Pepijn vind spelen met de knopjes van de afstandsbediening en wasmachine ook ultragaaf, en dan is hij heel lief en rustig. Dat wil hij heel graag, maar dat mag hij ook niet.quote:Op dinsdag 16 december 2008 21:07 schreef simmu het volgende:
maar gos, ze vindt het hele "pap-van-een-lepeltje" zo ultra gaaf en het gaat er zo goed in (direct *na* haar gewone flesje he!) dat ik haar dat iig liever niet af wil pakken. wel wat minder eventueel, dus via een ander schema ofzo. het is iig duidelijk dat ze *iets* van een lepeltje wil!
ok, met deze post ben ik dan wat geirriteerd. puur discussietechnisch kan je nu ook zeggen: "een flesje melk vinden ze ook lekker, dat kan ook schadelijk zijn".quote:Op dinsdag 16 december 2008 21:11 schreef p_iglet het volgende:
[..]
Pepijn vind spelen met de knopjes van de afstandsbediening en wasmachine ook ultragaaf, en dan is hij heel lief en rustig. Dat wil hij heel graag, maar dat mag hij ook niet.
Ik vind dat echt zo'n flauwekul reden eigenlijk. Ze zal echt niet allen kunnen en mogen wat ze leuk vind in haar leven.
quote:Op dinsdag 16 december 2008 21:24 schreef Ticootje het volgende:
simmu, je kan wel pissig worden. Maar ze heeft wel een punt. Bijvoeden tot 6 maanden wordt gewoon door sommige instanties afgeraden. Dat jij dat aan je laars lapt is jouw zaak. Maar reageer dan niet zo bot als mensen jouw reden om toch bij te voeden wat opmerkelijk vinden.
ah dat is ook lekker vriendelijk.quote:Op dinsdag 16 december 2008 21:52 schreef simmu het volgende:
ik herhaal: als ik zo zeker was geweest had ik haar het allang gegeven stelletje mtsn.
quote:Op dinsdag 16 december 2008 20:58 schreef TearSong het volgende:
Over smeerkaas: is inderdaad vrij zout (maar daar durf ik nu niks meer over te zeggen), als je het geeft dan kun je er wel voor kiezen om een variant te kiezen die wat minder zout bevat zoals slankie naturel of la vache qui rit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |