abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 16 december 2008 @ 17:11:44 #1
15080 static
03.09.2006 - 11:35
pi_64062453
Kan iemand daar een prijs van vinden in regio Hong Kong. Via een officiele delaer? Krijg alleen maar Ebay hits op Google, vertrouw ik niet echt. Die met de zwart/zilveren dial en rubber band, datum + dagaanduiding.

Lijkt een beetje op deze, maar dan met een ovale zilveren vorm in de dial om de twee klokken heen (kan er geen goed plaatje van vinden):



Ook, deze maar dan met rubberen band:


Nogmaals: via een officiele dealer dus.

De derde in het rijtje onderaan http://www.oris.ch/collections/collections_detail.aspx?ln=en&id_collection=4&id_product=326
Yvonne riep ergens: [b]Static is gewoon Static, je leeft met hem of niet.
Geen verborgen agenda's, trouw, grote muil, lief hartje, bang voor bloed, scheld FA's graag uit voor lul.[/b]
pi_64063634
Je kan toch een hele lijst met dealers in en om Hong Kong op de site van oris vinden. En ebay geeft denk ik wel een goede indicatie waar je aan moet denken qua prijs. 1500US$ zie ik hier bij een niet officiele en niet hong kong dealer http://forums.watchuseek.com/showthread.php?t=206640

Heb toevallig vanmiddag met deze om gezeten http://www.oris.ch/collections/collections_detail.aspx?id_collection=19&id_product=313&ln=en bij de juwelier.
  woensdag 17 december 2008 @ 15:10:12 #3
15080 static
03.09.2006 - 11:35
pi_64089713
Ja, maar dan moet je wel de tijd hebben om er langs te gaan; ben hier niet op vakantie.

Anyway, in Nederland kost hij ~1800,- hier omgerekend ca. 1500 bij een officiele dealer. Wordt een kerstcadeautje aan mezelf denk ik.
Yvonne riep ergens: [b]Static is gewoon Static, je leeft met hem of niet.
Geen verborgen agenda's, trouw, grote muil, lief hartje, bang voor bloed, scheld FA's graag uit voor lul.[/b]
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')