ik dacht wel dat rode uien zoeter zijn... maar ik weet het ook niet 100% zeker jammer genoeg...quote:Op dinsdag 16 december 2008 14:57 schreef Greys het volgende:
Weet iemand hier of álle rode uien zoetig zijn?
Ik zoek een zoetige ui, zit ik dan safe als ik gewoon rode uien meeneem?
PFquote:Op dinsdag 16 december 2008 14:50 schreef P.F het volgende:
Heeft iemand hier zijn/haar tanden laten bleken? En beviel het?
Neequote:Op dinsdag 16 december 2008 15:08 schreef Chicolate het volgende:
[..]
PF. Dat komt toch niet door mij he?
dat had ik wel gewildquote:
We bestellen op het werk wel eens broodjes en daar hebben ze ook een broodje met tomatenprutje, kaas en uitjes. En dan zijn die uitjes zoet! En ik wil zo'n broodje thuis makenquote:Op dinsdag 16 december 2008 15:10 schreef SHE het volgende:
Rode ui is scherp, ik ben nog geen zoete tegengekomen. Ik ken alleen de zoete, witte uit ( hele grote, met dun velletje )
Waar heb je het voor nodig?
Dankje, ik was dr naam al vergeten.quote:
haahhaaaaquote:Op dinsdag 16 december 2008 15:11 schreef Miss_S het volgende:
[..]
Ik denk dat BJ eigenlijk iets mooier is
Gewoon witte uien nemen, die met een beetje olie op middelhoog vuur glazig bakken ( laaaang ) met een heel klein schepje suiker.quote:Op dinsdag 16 december 2008 15:12 schreef Greys het volgende:
[..]
We bestellen op het werk wel eens broodjes en daar hebben ze ook een broodje met tomatenprutje, kaas en uitjes. En dan zijn die uitjes zoet! En ik wil zo'n broodje thuis maken
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |