Jij was er om het te zien?quote:Op dinsdag 6 januari 2009 21:31 schreef The-Brahma-Bull het volgende:
Christian was dus niet backstage bij Raw trouwens.
Was het niet zo dat hij hardy heeft aangevallen?quote:Op woensdag 7 januari 2009 07:51 schreef kidkash19 het volgende:
en wie zegt dat het report dat hij er niet was niet nep is??
Dat is ook helemaal niet zeker op een paar vage reports na, dit is dus exact de reden waarom ik amper de nieuwsberichten lees.quote:Was het niet zo dat hij hardy heeft aangevallen?
wat heeft hij dan op RAW te zoeken
ik denk dat we m wel op de rumble kunnen verwachten
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
MY GAWD zeggen vele fora het? Dan moet het wel waar zijnquote:Op donderdag 8 januari 2009 08:36 schreef Dragorius het volgende:
Hehe die Bingo-kaart owns! En inderdaad, in je hoofd hoor je het hem gewoon al zeggen...
Alleen, zegt dat dan iets over ons of ...
Steeds meer fora verwachten dat MVP de RR gaat winnen. Ik zou het een vreemde push vinden, om dat dan al te doen en meteen met zoiets.
Waar zeg ik dat het waar is? Het viel me gewoon op...quote:Op donderdag 8 januari 2009 09:28 schreef Wessiej het volgende:
[..]
MY GAWD zeggen vele fora het? Dan moet het wel waar zijn
Edge vs Christian @ WM 25.quote:Op donderdag 8 januari 2009 13:01 schreef The-Brahma-Bull het volgende:
Helaas wint er nooit een heel. Kennedy/MVP of Christian hopelijk
Maar Kennedy is al teveel op TV geweest voor een big return, en is hij nog niet groot genoeg voor helaas. MVP moet dan wel iets heel "face achtig" doen om te winnen. en Christian lijkt mij heel worden als hij terug komt. Dus kans dat hij wint is dan ook klein.
Ben benieuwd wel
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |