Video Graphics Arrayquote:Op zondag 14 december 2008 22:05 schreef AQuila360 het volgende:
Wat is VGA?
Zou wel leuk zijn, alleen heb ik niks.quote:Op zaterdag 13 december 2008 19:11 schreef Remake het volgende:
Nog iemand die PSN games wil uitwisselen?
Streetfighter en WipeOut in de aanbieding.
Jorien heeft me partij humor in zich zegquote:Op zondag 14 december 2008 22:19 schreef Wessiej het volgende:
[..]
Wat een humor, prachtig.
Maar Akila, Video Game Awards.
Toppertje!quote:Op zondag 14 december 2008 20:47 schreef Fallen het volgende:
[..]
Yup. Werkt prima, in de USB en klaar...
quote:Op maandag 15 december 2008 07:30 schreef Strolie75 het volgende:
Uncharted 2 - http://gamevideos.1up.com/video/id/22998
God of War III - http://gamevideos.1up.com/video/id/22992
Brutal Legend - http://gamevideos.1up.com/video/id/22995
Dit zijn niet de beelden waar Jaffe het van de week nogmaals over had (dat er volgens hem als painting uit zag).quote:Op maandag 15 december 2008 07:40 schreef Moe_Szyslak het volgende:
[..]GoW zou toch een grafisch wonder zijn?
DRAKE!!!
Waarom zouden ze dit laten zien als ze iets beters zouden hebbenquote:Op maandag 15 december 2008 08:19 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Dit zijn niet de beelden waar Jaffe het van de week nogmaals over had (dat er volgens hem als painting uit zag).
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
http://www.gametrailers.com/player/43635.htmlquote:MAFIA II. This long-awaited open world game from 2K Games arrives in 2009, and at the VGAs you’ll get the first look at the game running in real-time.
Omdat Jaffe een ex-medewerker van het team is en nog veel contact met ze heeft? Hetgeen wat hij heeft zien bevindt zich schijnbaar in een verdere stadium en mag dus nog niet publiekelijk geshowed worden.quote:Op maandag 15 december 2008 08:22 schreef Moe_Szyslak het volgende:
[..]
Waarom zouden ze dit laten zien als ze iets beters zouden hebben
Wacht maar tot je die beelden op je HD-TV zietquote:Op maandag 15 december 2008 07:40 schreef Moe_Szyslak het volgende:
[..]GoW zou toch een grafisch wonder zijn?
Het ziet er echt geweldig uit, maar na wat uitspraken en verwachtingen heb ik nu toch zoiets van mmmmmm,... Geweldig spel lijkt het me,... en het ziet er fantastisch uit,... maar had toch meer verwacht! Uncharted 2 filmpje zag er ook geweldig uit!quote:Op maandag 15 december 2008 09:37 schreef Mrakz0r het volgende:
[..]
Wacht maar tot je die beelden op je HD-TV ziet
GoW3
quote:Op maandag 15 december 2008 08:19 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Dit zijn niet de beelden waar Jaffe het van de week nogmaals over had (dat er volgens hem als painting uit zag).
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Het ziet er zeker cool uit,... maar ja,... toch,... had meer verwacht. Blijf het zeggen. Kom op,... dit is de next-gen GOW !!!!! ?? Anyway,... dit draadje is grappig,.... er zijn meerderequote:Op maandag 15 december 2008 09:58 schreef RaymanNL het volgende:
[..]![]()
![]()
k vind het er niet slecht uit zien.
Check:
[ afbeelding ]
Dat zie er toch uit als game-art
Wat ben ik blij dat er op FOK! geen plaatjes in je sig kunnen!quote:Op maandag 15 december 2008 10:14 schreef Sjotime het volgende:
[..]
Het ziet er zeker cool uit,... maar ja,... toch,... had meer verwacht. Blijf het zeggen. Kom op,... dit is de next-gen GOW !!!!! ?? Anyway,... dit draadje is grappig,.... er zijn meerdere
http://forums.gametrailers.com/?do=show_thread&id=546811
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |