Idd, dit was aflevering 7 ipv 5. De vorige keer dat de volgorde veranderd werd was nog wel logisch (The Miracle Job was meer een kerstaflevering dan The Two Horse Job), nu zal het ook wel een reden hebben.quote:Op woensdag 31 december 2008 11:44 schreef Jnk18 het volgende:
Maar in de episode die ik heb gezien gaat het over een judge in een bank en niks over een mafia baas of wedding planners.. hmm. Was overigens wel een leuke episode.
Ben na 5 afleveringen afgehaakt.quote:Op maandag 16 maart 2009 21:19 schreef PietjePuk007 het volgende:
Volgt iemand dit nog? Het is nog steeds bezig. Het is geen topserie, maar zeker vermakelijk.
Weet niet of je het weet maar 1e seizoen is al afgelopen in USA, 13 episodes.quote:Op maandag 16 maart 2009 21:19 schreef PietjePuk007 het volgende:
Volgt iemand dit nog? Het is nog steeds bezig. Het is geen topserie, maar zeker vermakelijk.
Ja is wel een grappige show. Kijk soms 2 of 3 afleveringen achter elkaar als het regent ofzo. Laatste 2 aflveringen waren wel okayquote:Op maandag 16 maart 2009 23:02 schreef Jnk18 het volgende:
[..]
Weet niet of je het weet maar 1e seizoen is al afgelopen in USA, 13 episodes.
Tis inderdaad geen Super show maar wel erg grappig op sommige momenten en een heerlijke cast die samen werkt.
Nee valt wel mee hoor.quote:Op donderdag 2 april 2009 21:14 schreef marcel-o het volgende:
Whehe
k zocht het NL topic.
k zie alweer dat het hier achterloopt.. en ik dus ook
best goeie Pilot, maar k lees dus hier dat de volgende ep's tegenvallen?
valt inderdaad wel mee, en na een stuk of 5 afleveringen gaat het niveau weer wat omhoog.quote:Op donderdag 2 april 2009 21:14 schreef marcel-o het volgende:
Whehe
k zocht het NL topic.
k zie alweer dat het hier achterloopt.. en ik dus ook
best goeie Pilot, maar k lees dus hier dat de volgende ep's tegenvallen?
I like!quote:
ff kijken vanavondquote:Op donderdag 30 juli 2009 18:45 schreef Meddo het volgende:
Afgelopen aflevering (s2e3) was echt goed![]()
zeker te moeite waard om te kijken
Ah zijn er toch niet zoveel dus..quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 14:17 schreef Etcetera het volgende:
In 2 dagen tijd alle afleveringen van seizoen 2 tot nu toe gekeken
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |