Eindelijk. Eindelijk iemand die deze plaat noemt. Een van de beste platen van 2008. Je had hem wel wat hoger mogen zettenquote:Op zondag 14 december 2008 02:51 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
36 Laura Marling – Alas I Cannot Swim
Tja, en ik 'vat' die dan weer totaal niet. Niks mis met electropop of synthpop an sich, maar ik mis iets urgents aan die cd van Cut Copy. Voor mij is het meer muzikaal behang dan dat er echt iets van uitstraalt waar ik enthousiast over kan worden. Smaken verschillen, zo blijkt maar weer.quote:Op vrijdag 12 december 2008 14:32 schreef ipanema22 het volgende:
Dat album van Cut Copy is zooo goed...haast perfecte poppareltjes
Mwah... Is ook meer een tussenpost richting mijn definitieve lijst hoor, die ik deze week nog hoop aan te vullen met enkele platen en dan ga maken en plaatsen.quote:Op zaterdag 13 december 2008 20:37 schreef cafca het volgende:
[..]
Ach.....wikken en wegen..... ik zou er niet teveel tijd aan verspillen. Ik keek net mijn lijstje nog eens na, en volgens mij zijn de nummers 7 tot en met 13 redelijk uitwisselbaar qua plaats.
quote:Op zondag 14 december 2008 22:33 schreef Peter88Online het volgende:
5. The Last Shadow Puppers - The Arguments Of the Understatement
Hehe, dankquote:
Ik was er bij in de Paradiso. Vond wel dat de band niet echt bij de muziek paste overigens.quote:Op zondag 14 december 2008 23:35 schreef Thijsssss het volgende:
[..]
Hehe, dankLive waren ze ook gewelding, wat een stem heeft die vent. Ook terug te zien op Fabchannel, zeker een aanrader!
Dat het nog bestaat, Oasis-fans die de recente albums kunnen waarderen!quote:
Was een typfoutje. Ik heb het inmiddels aangepast.quote:
Dan vraag ik me af of je die plaat wel kent. Want die plaat gaat helemaal niet over Bambi Woods (slechts 1 song op het album), maar gaat over Amerika.quote:Op maandag 15 december 2008 20:24 schreef methodmich het volgende:
Uiteraard, maar ik vind het verwerpelijk om platen over Bambi Woods in een jaarlijst te plaatsen... Dan is het einde zoek.
Nou voor een typfoutje is het iets te groot, ik bedoel als je AGE wil typen, lijkt het me heel sterk als je per ongeluk ARGUMENTS typt. Daarvoor hoef ik toch zeker geen argumenten voor aan te voeren?quote:Op maandag 15 december 2008 19:35 schreef Peter88Online het volgende:
[..]
Was een typfoutje. Ik heb het inmiddels aangepast.
wat een kritiek overigens op mijn lijstje. Smaken kunnen nou eenmaal verschillen
En terecht!quote:Op dinsdag 16 december 2008 12:29 schreef emokid het volgende:
Die verrekte Steven Wilson staat ook bovenaan op rateyourmusic!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |