Ja maar 100% kun je nooit goed zitten. Ik vind het maar raar dat je er zo van overtuigt bent (al na 1 ronde).quote:Op dinsdag 9 december 2008 17:59 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Omdat ik er van overtuigt ben dat ze dorp is
EN omdat het een heel mooie kont is
Ik zit ook niet 100% maar met de anderen zit ik nog niet op 10 %. Dan is het toch logisch dat ik degene wil redden die me het minst waarschijnlijk maffia lijkt?quote:Op dinsdag 9 december 2008 18:00 schreef -SG- het volgende:
[..]
Ja maar 100% kun je nooit goed zitten. Ik vind het maar raar dat je er zo van overtuigt bent (al na 1 ronde).
Zoals ik al gezegd heb. In mijn ogen ben je verdacht maar ik heb nog geen hints tegen je kunnen vinden.
Ja, ach. Om jouw geloofwaardigheid hoef je het in ieder geval niet meer te doen.quote:Op dinsdag 9 december 2008 17:59 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Omdat ik er van overtuigt ben dat ze dorp is
EN omdat het een heel mooie kont is
Ja.quote:Op dinsdag 9 december 2008 18:02 schreef Susi het volgende:
SJEEEEEEZUS WAAROM WISSELEN JULLIE ALTIJD VAN STEMMEN. WILLEN JULLIE ME DOOD OFZO
Nou daar valt nog over te twisten. Maar ook het zoveel switchen van stemmen vind ik frapant.quote:Op dinsdag 9 december 2008 18:02 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Ik zit ook niet 100% maar met de anderen zit ik nog niet op 10 %. Dan is het toch logisch dat ik degene wil redden die me het minst waarschijnlijk maffia lijkt?
Dat magquote:Op dinsdag 9 december 2008 18:03 schreef -SG- het volgende:
[..]
Nou daar valt nog over te twisten. Maar ook het zoveel switchen van stemmen vind ik frapant.
Ik ben de enige die dat laatste kan beamenquote:Op dinsdag 9 december 2008 18:03 schreef Lekiamh het volgende:
[..]
Ja, ach. Om jouw geloofwaardigheid hoef je het in ieder geval niet meer te doen.
volgens mij spelen ladididia en timmmm onder een hoedjequote:Op dinsdag 9 december 2008 18:05 schreef timmmmm het volgende:
ajf, stem even op SS![]()
Ik zou het ladi door laten geven, maar die heeft voedsel nodig ofzo, het watje
Was ie nou weer niet meer meegeteld?quote:Op dinsdag 9 december 2008 18:05 schreef timmmmm het volgende:
ajf, stem even op SS![]()
Ik zou het ladi door laten geven, maar die heeft voedsel nodig ofzo, het watje
quote:Op dinsdag 9 december 2008 18:10 schreef timmmmm het volgende:
Je hebt er nu 1 op SS en een op etc. het is handig als je nu 2x SS doet
OW NOES!quote:Op dinsdag 9 december 2008 18:08 schreef Silver_Shark het volgende:
[..]
volgens mij spelen ladididia en timmmm onder een hoedje
Goed, hints richting jou in het eerste verhaaltje:quote:Op dinsdag 9 december 2008 18:07 schreef Susi het volgende:
@ PP waarom stem je niet op Ladi ?
Naar mij maar 1 hint, naar Ladi veel meer. Bovendien ik onschuldig en Ladi niet.
quote:De roedel was er klaar voor. Ze waren nieuw in Fok!Town, dat tot voor kort alleen werd lastig gevallen door een bende maffiosi en ze waren bloeddorstig. Onverschrokken baanden ze zich een weg door het bos en langs de boerderijen tot ze bij Fok!town waren aangekomen. Gek van honger renden ze naar huis nummer achtentachtig in de hoofdstraat, waar de bewoonster stond te koken. Luidruchtig zingend over de verloren liefde gooide ze nog een scheut sherry over de filetlapjes. Ze wist niet dat ze al snel zelf het hoofdgerecht zou zijn, of misschien wel slechts het voorafje. Want op dat moment sprong één van de wolven met een enorme sprong op haar rug. De andere wolven volgden al snel. En terwijl er van haar filetlapjes niets meer overbleef dan een verkoold hoopje en een hevig gepiep de keuken vulde, was het met Puntenslijpsel (Spelleider) definitief klaar.
Ah zo. Ik ga het zo veranderen.quote:Op dinsdag 9 december 2008 18:10 schreef timmmmm het volgende:
Je hebt er nu 1 op SS en een op etc. het is handig als je nu 2x SS doet
Zal me een worst zijn.quote:Op dinsdag 9 december 2008 18:13 schreef Harajuku. het volgende:
Och hemel, komt ie weer met pagina 3
quote:Op dinsdag 9 december 2008 18:12 schreef Lekiamh het volgende:
[..]
Goed, hints richting jou in het eerste verhaaltje:
Susi
Ajax – Utrecht live op Disc. Channel (pag1) => docu zender : Die hieronder vind ik treffender
Herman brood docu niet o pdocu zender (pag1)
Hikken in je slaap (pag1) => duidt op dronkenschap, sherry. => Die naar Ladidadida is duidelijker !
De fouten die jij in de liefde hebt gemaakt (pag3) => PAGINA TROIS ! Ik dacht ergens te lezen dat alleen uit 1 en eventueel pagina 2 werden gehaald !
Zanger(essen)/Bands lepeltopic (pag1) (welke hint is dat ?)
Je bent van 1988
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |