Thanx!quote:Op vrijdag 30 januari 2009 16:29 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Dit haal ik zo snel even uit de CAO tex (toch handig toegang tot alle cao's op je werk).
Zolang die woensdag en vrijdag samen niet meer dan de helft van je normale uren zijn zie ik niet wat je werkgever voor zwaarwegende belangen aan zou kunnen voeren om andere dagen te kunnen eisen van je.
[..]
Ze mogen het volgens de wet niet weigeren!quote:Op vrijdag 30 januari 2009 16:34 schreef texelonia het volgende:
[..]
Thanx!
"4. De werknemer stelt de werkgever 2 maanden voor de gewenste
ingangsdatum van het verlof schriftelijk op de hoogte van het voornemen
om verlof op te nemen onder opgave van de periode, het aantal
uren per week en de eventuele spreiding daarvan over de week."
Betekent dit dan dat ze dit ook moeten toekennen? Er staat verder niks over "in goed overleg" ofzow toch?
Als jij verlof op neemt op een dag dat jij als enige werkt terwijl de rest van de dagen er 5 anderen werken, dan denk ik dat ze wel een reden hebben, maar dat is niet het geval bij texquote:Op vrijdag 30 januari 2009 16:37 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
[..]
Ze mogen het volgens de wet niet weigeren!
Oh je bedoelt de door jouw gewenste dagen waarschijnlijk zeker?
Nogmaals ik zie niet in op wat voor gronden ze het zouden willen weigeren.
Zeker waar. Mijn antwoord slaat ook alleen op de specifieke situatie van Tex. Sorry was vergeten de disclaimer toe te voegenquote:Op vrijdag 30 januari 2009 16:39 schreef Troel het volgende:
[..]
Als jij verlof op neemt op een dag dat jij als enige werkt terwijl de rest van de dagen er 5 anderen werken, dan denk ik dat ze wel een reden hebben, maar dat is niet het geval bij tex
Nou ja in principe werk ik in het vergadercentrum en werken we daar met 4 vaste mensen. Twee vroeg en 2 laat en dat elke week omgewisseld. Tot nu toe werkten we allemaal 5 dagen. Als ik 3 dagen ga werken, is het makkelijker voor hen als ik op woensdag en vrijdag vrij ben omdat het dan vaak rustig is en het minder vaak nodig zal zijn om vervanging te regelen.quote:Op vrijdag 30 januari 2009 16:39 schreef Troel het volgende:
[..]
Als jij verlof op neemt op een dag dat jij als enige werkt terwijl de rest van de dagen er 5 anderen werken, dan denk ik dat ze wel een reden hebben, maar dat is niet het geval bij tex
Bij ons 07.15 (of 07.30 misschien, ik kom nooit zo vroeg)-16.30.quote:Op woensdag 10 december 2008 08:36 schreef Tinkepink het volgende:
Wat een heerlijke openingstijden heb je in Nederland. Bij ons is de opvang open van 7.15 - 16.15 en vanaf volgend jaar voor mijn oudste van 8.00 - 16.00. En dat noemen ze hier al lange dagen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |