uhm.. heb ik die nog niet gevonden?quote:Op dinsdag 9 december 2008 13:00 schreef Gijs_ het volgende:
[..]
Wel als je hem weer laadt vanuit je ontwerpbibliotheek toch ? Bij mij wel tenminste!!
Goeie info op de league pagina.quote:Yesterday
(12:57)Jannadona set match orders against Community Warriors.
(11:34)Community Warriors set match orders against Jannadona.
quote:Op dinsdag 9 december 2008 13:16 schreef Ender_Wiggin het volgende:
mijn hattrick > linkermenu voorkeuren > rechtermenu site voorkeuren
Dank beide! ff op simpel zetten en gezichten uit en t begint weer meer op de oude hattrick te lijken!! Toppertjes!quote:Op dinsdag 9 december 2008 13:16 schreef ArcturusMengsk het volgende:
[..]
Mijn Hattrick -> Voorkeuren -> Sitevoorkeuren -> Themakeuze
Ik voel me vereerd!quote:weet ik, maar ik neem je mening zeker mee in mijn keuze..
OP kan er niet mee omgaan.quote:Op dinsdag 9 december 2008 13:21 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
[..]
Dank beide! ff op simpel zetten en gezichten uit en t begint weer meer op de oude hattrick te lijken!! Toppertjes!
en de irrante balkjes bij de spelers natuurlijk niet vergeten uit te vinken...quote:Op dinsdag 9 december 2008 13:21 schreef Outpost76 het volgende:
Dank beide! ff op simpel zetten en gezichten uit en t begint weer meer op de oude hattrick te lijken!! Toppertjes!
kut wel vergeten dus. Thx voor de reminder!quote:Op dinsdag 9 december 2008 13:40 schreef Ender_Wiggin het volgende:
[..]
en de irrante balkjes bij de spelers natuurlijk niet vergeten uit te vinken...
Dat kompt mooi uit. Nog 2 weken en hij speelt bij de senioren. Al was het wel prettig om te weten hoe hoog hij inm is met verdedigen.quote:Sjefke Suares van Wessel: Ik ben er inmiddels zeker van dat hij in de jeugdopleiding niets meer kan leren op het gebied van Verdedigen.
Iig niet van zn manager natuurlijk!quote:Sjefke Suares van Wessel: Hij heeft veel goede kwaliteiten, maar betrouwbaarheid hoort daar niet bij. Dat heeft hij misschien van zijn vader.
Vandaar zn bijnaamquote:Sjefke Suares van Wessel: Hij heeft dan wel een paar keer voor ons gescoord in het verleden, maar je moet toch even met hem praten over zijn voetbalnormen. Hij laat zich erg vaak vallen namelijk.
Dan neem je de flash versie voor de wedstrijd orders die past er beter in.quote:Op dinsdag 9 december 2008 14:47 schreef NelisZ het volgende:
Ik ben het nieuwe design nog ff aan het ontdekken, maar ben tot nu toe zeer tevreden. Enigste minpuntje tot nu toe vind ik de wedstrijdorders. Ik vind deze niet meer zo goed passen in het nieuwe design...
ps: Ik ben nog op zoek naar wat supportersHeb nog een paar slots vrij dus kan je ook terug supporteren
Ik vind de flash versie er ook niet bij passen..quote:Op dinsdag 9 december 2008 14:58 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Dan neem je de flash versie voor de wedstrijd orders die past er beter in.
ps Ik wil wel supporteren maar ik heb geen slots meer vrij en er staan er nog een paar op t lijstje. Ik heb gewoon een wachtlijstDaar hadden ze iedereen wel iets meer van mogen geven. Maar goed waar eindigt t dan.
quote:Op dinsdag 9 december 2008 15:09 schreef nicomart het volgende:
[..]
Ik vind de flash versie er ook niet bij passen..
Ze gaan rond de 4 mil. Nu maar hopen dat er niemand meer over heen gaat. En niet met al teveel als t wel gebeurd. Ik heb genoeg om hem te kunnen kopen maar dan moet ik wachten met mn stadion.quote:Ogün Otluğ (115473548)
Türkiye 25 jaar en 12 dagen, Volgende verjaardag: 19-03-2009
goed in vorm, conditie goed
Een populair persoon die temperamentvol en eerlijk is.
Hij heeft matig ervaring en is een slecht leider.
Eigenaar: Tiger City (sinds 18-04-2008)
Total Skill Index (TSI): 42 600
Loon: 20 940 ¤/week inclusief een 20% bonus
Waarschuwingen: 0
Fysiek: fit
Conditie: goed Keepen: wereldklasse
Positiespel: rampzalig Passen: rampzalig
Vleugelspel: waardeloos Verdedigen: rampzalig
Scoren: rampzalig Spelhervatting: rampzalig
Ja idd. Doen we zo vaak. Net alsof heel de wereld hier kijkt. En de meeste die hier posten hebben respect voor een ander zn aankopen en kiezen een ander.quote:
dat vind ik ook met de flash versie van het stadion.. dat had wel wat beter geïntegreerd mogen worden..quote:Op dinsdag 9 december 2008 15:09 schreef nicomart het volgende:
[..]
Ik vind de flash versie er ook niet bij passen..
Dat en het komt maar weinig voor dat men naar exact hetzelfde soort speler op zoek is.quote:Op dinsdag 9 december 2008 15:32 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Ja idd. Doen we zo vaak. Net alsof heel de wereld hier kijkt. En de meeste die hier posten hebben respect voor een ander zn aankopen en kiezen een ander.
ja de mensen die hier posten wel .. maar zijn er meer die kijken die niet postenquote:Op dinsdag 9 december 2008 15:32 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Ja idd. Doen we zo vaak. Net alsof heel de wereld hier kijkt. En de meeste die hier posten hebben respect voor een ander zn aankopen en kiezen een ander.
Ook dat.quote:Op dinsdag 9 december 2008 15:44 schreef rompompom het volgende:
[..]
Dat en het komt maar weinig voor dat men naar exact hetzelfde soort speler op zoek is.
hij staat inm op 3,8quote:Op dinsdag 9 december 2008 15:45 schreef Svnn het volgende:
[..]
ja de mensen die hier posten wel .. maar zijn er meer die kijken die niet postenmaar die speler krijg je niet voor 3.5.. die gaat er denk uit voor 4.3 mil
ok kan. Maar zoals ik al zei ik heb t geld om m te kopen maar als hij ver boven de 4 mil komt heb ik geen geld genoeg om ook meteen mn stadion uit te breiden. Dus als ze dan zouden bieden hebben ze m niet meteen. Ik blijf online tot en met zn deadline. Er zit ook een gast uit columbia op hem te bieden. Hij is ook al even komen kijken tegen wie hij zit te bieden. Leuk die laatste 5 bezoekersquote:Op dinsdag 9 december 2008 16:19 schreef Svnn het volgende:
Ja dan ben je indd wel triest
maar als iemand geld heeft en ziet dat hij pas op 3.5 mil staat .. maar hij zoekt geen keeper grote kans dat hij dan gaat bieden en hem gelijk doorverkoopt
goh.. ik heb net een keeper nodig..quote:Op dinsdag 9 december 2008 16:10 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Ook dat.
[..]
hij staat inm op 3,8En ik zei al dat ze rond de 4 gingen. Ik hoop all1 niet te veel er boven.
Net als of iemand dat leest en puur om me dwars te zitten ff gaat bieden op die keep.Hoe triest ben je dan
nu 40 k maar ik wil naar 50k als dat kan. Anders wordt t 45k.quote:Op dinsdag 9 december 2008 16:27 schreef Svnn het volgende:
haha ok, hoe groot is je stadion nu dan? en hoeveel ga je em uitbreiden?
hahahaha ik weet t en je wilde een wk ook. Hij staat nu op 3.79 mil dus bieden maarquote:Op dinsdag 9 december 2008 16:28 schreef ArcturusMengsk het volgende:
[..]
goh.. ik heb net een keeper nodig..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |