Timoquote:Op maandag 8 december 2008 21:01 schreef Timo20 het volgende:
Hans & Deej![]()
[..]
toffe plaat![]()
Geen Annemieke in het glazen huis![]()
Je request zometeen op de radio. WOW !!!!quote:Op maandag 8 december 2008 20:57 schreef Mark336 het volgende:
Zeu Request verzonden.. Scouting For Girls - Elvis Ain't Dead
Haha! Ja ik dacht al, huh wat vaagquote:Op maandag 8 december 2008 21:01 schreef Maricha het volgende:
[..]
Ah jij was het! Daarom herkende ik je niet, zonder nummerherkenning
Nondeju wat leuk!quote:Op maandag 8 december 2008 21:00 schreef Mark336 het volgende:
[..]
Zou echt meer gedraaid moeten worden.. hun nieuwe is ook leuk:
Heb ook geen probleem met Rabbering hoorquote:Op maandag 8 december 2008 21:04 schreef Timo20 het volgende:
Mark![]()
![]()
Stenders is ook ok, maar vind `t wel tof dat Paul erin komt![]()
Hoop dat we dan een pallet happy hardcore krijgen
Wij hadden hem om 19.15 uur aan de telefoon en toen was hij ergens op een dijk bij Culemborgquote:Op maandag 8 december 2008 21:04 schreef Impry het volgende:
Ik ben wat aan het rommelen in een audiolijn van een video, dus heb al hele tijd m'n radio niet meer aan staan. Maar is er bekend waar Paul Rabbering ongeveer loopt nu? Of waar is er voor het laatst contact met hem opgenomen?
Goed ideequote:Op maandag 8 december 2008 21:06 schreef Cee het volgende:
[..]
Nondeju wat leuk!
* Cee gaat wat meer liedjes opspeuren van deze fijne jongens
Als hij naar Zeist gaat ga ik naar hem toequote:Op maandag 8 december 2008 21:09 schreef Maricha het volgende:
[..]
Wij hadden hem om 19.15 uur aan de telefoon en toen was hij ergens op een dijk bij Culemborg
Wat is iedereens WPvhJ? Ik moet er even over denken maar heb al een paar genomineerden.quote:Op maandag 8 december 2008 21:09 schreef Timo20 het volgende:
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE KEANE![]()
![]()
die nieuwe is wel ok maar dit is toch echt de meest waardeloze plaat van het jaar![]()
![]()
die van Keane dus absoluut. En verder? kan er zo snel geen stuk of 3 bedenken... wat zijn die van jou dan?quote:Op maandag 8 december 2008 21:12 schreef Cee het volgende:
[..]
Wat is iedereens WPvhJ? Ik moet er even over denken maar heb al een paar genomineerden.
Oke, thanks!quote:Op maandag 8 december 2008 21:09 schreef Maricha het volgende:
[..]
Wij hadden hem om 19.15 uur aan de telefoon en toen was hij ergens op een dijk bij Culemborg
misschien kunnen ze in dit topic even langs komenquote:Op maandag 8 december 2008 21:14 schreef Mark336 het volgende:
Buren belde net.. ik maar eens niet opgenomen..
Volgens mij denken ze echt elke keer "Zucht.. wil hij weer zijn muziek hard zetten, Fons ga eens bellen!"
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |