Je geeft het maar niet op he ?quote:Op dinsdag 9 december 2008 10:34 schreef damsco het volgende:
[..]
Nee, gelukkig ben jij de definitie van smaak hebben he![]()
![]()
veeg me op
![]()
![]()
fucking emo
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
ik bedoel het niet slecht meisje, maar sorry hoor![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
faalbaasquote:Op dinsdag 9 december 2008 11:56 schreef L.Denninger het volgende:
[..]
Je geeft het maar niet op he ?
net 20, uitgaan in een kartbaan, niet met je vrienden naar binnenkomen en denken dat je pimptquote:
nee, jij gaat liever metal (quote:Op dinsdag 9 december 2008 12:22 schreef L.Denninger het volgende:
[..]
net 20, uitgaan in een kartbaan, niet met je vrienden naar binnenkomen en denken dat je pimpt
Komt je vader je ophalen om 2:00 ?
quote:Op dinsdag 9 december 2008 12:29 schreef damsco het volgende:
[..]
nee, jij gaat liever metal () luisteren in je stamkroeg he. lekker headbangen met je ongewassen medevrienden.
![]()
![]()
![]()
Was ik maar zo stoer als jij, dan zou ik toch zo tof zijn. PLAYERRRRRRRRRRRRRR
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Voel je je nu een grote jongen omdat je ouder bent en naar andere clubs gaat. Echt, wat een triestheid ben jij.quote:Op dinsdag 9 december 2008 12:35 schreef L.Denninger het volgende:
[..]
Ik ga naar electro-, techno en dancefeesten/clubs, en dan niet in achterstandsbuurten als Harderwijk of Urk ofzo
Chris Crocker heeft voor je gebeld, hij wil z'n faal terug
Mag ik je er subtiel op wijzen dat jij degene was die pochte uit te gaan in de randstad en dat dat zo veel beter was dan het boerendorp waar ik uit zou gaan ?quote:Op dinsdag 9 december 2008 12:41 schreef damsco het volgende:
[..]
Voel je je nu een grote jongen omdat je ouder bent en naar andere clubs gaat. Echt, wat een triestheid ben jij.
Kiteless is absoluut een slet, wou je daar verder nog wat mee zeggen of was dat het ?quote:Je vriendin is trouwens wel een slet gast.
http://fotoboek.fok.nl/user/Kiteless
Dus je bent blij dat je vriendin een slet is?quote:Op dinsdag 9 december 2008 12:58 schreef L.Denninger het volgende:
[..]
Mag ik je er subtiel op wijzen dat jij degene was die pochte uit te gaan in de randstad en dat dat zo veel beter was dan het boerendorp waar ik uit zou gaan ?![]()
[..]
Kiteless is absoluut een slet, wou je daar verder nog wat mee zeggen of was dat het ?
Zij niet alleen hoor, ik hoor er ook bij !quote:Op dinsdag 9 december 2008 13:05 schreef damsco het volgende:
[..]
Dus je bent blij dat je vriendin een slet is?
Sletquote:Op dinsdag 9 december 2008 13:09 schreef PartyAmber het volgende:
[..]
Zij niet alleen hoor, ik hoor er ook bij !
En dat je kanker lelijk en triest bent. Maakt niet uitquote:Op dinsdag 9 december 2008 13:11 schreef L.Denninger het volgende:
Afijn, je ziet hoe ik en mijn posse rollen, dus
Ho ho, niet eentje, vergeet Amber niet he !quote:Op dinsdag 9 december 2008 13:21 schreef damsco het volgende:
[..]
En dat je kanker lelijk en triest bent. Maakt niet uitJe krijgt wat je verdient, jij een slet dus.
quote:Op dinsdag 9 december 2008 13:22 schreef L.Denninger het volgende:
[..]
Ho ho, niet eentje, vergeet Amber niet he !![]()
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |