Zaterdagavond, 10 uur. Ik spreek met wat vrienden af bij mij thuis. Ik zorg voor genoeg drank (Bacardi, Malibu, Wodka) en eten. We luisteren muziek, spelen fifa 09 op de xbox 360 (

natuurlijk won ik) en de frituur is nonstop in gebruik. Rond een uurtje of half 1 verlaten we mijn crib en gaan richting de club. Daar aangekomen check ik eerst de dames (en daar liep mij toch een chick

) en bestel een fles champagne van 100 euro. Terwijl wij met onze fles champagne gaan zitten in de VIP lounge kijken de chicks ons vol verbazing aan.
Terwijl ik voor de 2e keer mijn glas vul, zie ik de chick die ik in het begin spotte langs lopen. Ik geef haar een knipoog en wenk naar haar dat ze met mij mag komen chillen. Terwijl ik in gesprek raak met de chick, bestel ik een 2e fles champagne.
Halverwege de avond zit de stemming er goed in en ga ik met haar richting de dansvloer. Hier heb ik ongeveer een uur met haar staan schuren, tot ik het signaal gaf dat het tijd was om huiswaarts te keren.

Ik pak de eerste en de beste taxi die ik tegenkom en stap met mijn scharrel de taxi in. Al zoenend betast ik de chick, en ik merk dat de taxichauffeur net doet alsof hij niks doorheeft. Na een rit van 15 minuten (die normaal hoogstens 5 minuten zou duren), stap ik uit en betaal de taxichauffeur en geef hem een vette fooi.
Aangekomen bij mijn crib probeer ik de slaapkamer te bereiken, wat niet lukte gezien we niet verder kwamen dan de woonkamer. Nadat we sex hebben gehad val ik in slaap op de bank.

Alsof het nog niet genoeg was maakt ze mij wakker en paal ik haar voor de 2e keer, en een 3e keer. Mijn pik was uiteindelijk zo schraal dat het pijn deed

. Toen heb ik haar duidelijk gemaakt dat het genoeg was, en bestelde ik een taxi voor haar.

Vermoeid bereik ik uiteindelijk de slaapkamer, waarna ik eindelijk in slaap val.
Zondagochtend, langzaam word ik wakker en ik voel dat iets mij oraal bevredigd. In een flits ging een gedachte door mij heen, de chick had ik toch naar huis gestuurd?
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn
ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis
Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.