Ik moet volledig vertrouwen op mijn uit de hand gelopen creatief vermogen wegens gebrek aan geld/spullen. Ik zal er wel eentje voordoen.quote:Op zondag 7 december 2008 19:49 schreef Red_Cat het volgende:
[..]
Ik heb een pijpje! Is veel lekkerder
quote:Op zondag 7 december 2008 19:39 schreef Terpentin07 het volgende:
[..]
Dat weer wel.Maar ik blijf sterk.Zou anders sowieso nog naar de coffeshop moeten.Ben veel te lui.Lijkt net alsof ik al geblowed heb.
Mijn wiet. Balhaar.quote:Op zondag 7 december 2008 19:08 schreef Meneer-Goud het volgende:
[..]
Maar wel geld voor wiet [ afbeelding ]
Moet je weer de eer opstrijkenquote:Op zondag 7 december 2008 19:54 schreef Paramnesia het volgende:
TS is mijn huisgenote. Tuurlijk is ze dan stoner.
Godverdomme ik moest lachenquote:Op zondag 7 december 2008 19:54 schreef Paramnesia het volgende:
TS is mijn huisgenote. Tuurlijk is ze dan stoner.
quote:Op zondag 7 december 2008 19:45 schreef MASD het volgende:
Echte bazen gebruiken hun mcgyver-skills om van buskaarten en papier een J te maken.
In Hilversum?quote:
Haha, ik heb dat wel eens gedaan met pagina 666.quote:Op zondag 7 december 2008 19:57 schreef Kali-Mist1 het volgende:
[..]
vroeger bij gebrek aan beter weleens de achterste pagina's van een bijbel genomen (daar waar geen inkt op staat)
quote:Op zondag 7 december 2008 19:57 schreef TimKuik het volgende:
[..]
Haha, ik heb dat wel eens gedaan met pagina 666.
Ik dacht blauw of zo, misschien groen door de chemische shit in inkt.quote:Op zondag 7 december 2008 19:59 schreef Kali-Mist1 het volgende:
[..]
wat voor kleur vuur kreeg je dan als je de pagina aanstak?
Ik ga het liefst naar de Papilon!quote:
quote:Op zondag 7 december 2008 19:57 schreef Kali-Mist1 het volgende:
[..]
vroeger bij gebrek aan beter weleens de achterste pagina's van een bijbel genomen (daar waar geen inkt op staat)
quote:
Bob Marley en Jaya the Catquote:Op zondag 7 december 2008 20:01 schreef Kali-Mist1 het volgende:
ik ben een grote reggae-fan dus luister meestal de laatste abums als ik stoned ben!
Nu luister ik bv perfect en chezidek, reggae fans hierzo?
dat had ik dus ook, maar het geeft toch een wat leuke dimensie aan het hele "bijbel-roken" vind je niet???quote:Op zondag 7 december 2008 20:00 schreef TimKuik het volgende:
[..]
Ik dacht blauw of zo, misschien groen door de chemische shit in inkt.
Rif is een shop waar je mij nooit zal vinden. Ik kwam vroeger vaak in de Andorra maar door paniekaanvallen en zo blow ik niet meer. Al zit ik er soms nog wel om gewoon te chillen en bij te kletsen.quote:Op zondag 7 december 2008 20:00 schreef Red_Cat het volgende:
[..]
Ik ga het liefst naar de Papilon!
Maar das een beetje ver weg vaak, dus kom meer bij de andorra of kikker of de rifJij dan?
quote:Op zondag 7 december 2008 20:02 schreef Terpentin07 het volgende:
Ik luister vaak Cypress Hill als ik stoned ben.Is dat ook reggae?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |