PM eens?quote:Op vrijdag 5 december 2008 04:42 schreef BrandX het volgende:
zou je wel willen weten, maar je krijgt het niet te horen
quote:Op vrijdag 5 december 2008 04:42 schreef BrandX het volgende:
zou je wel willen weten, maar je krijgt het niet te horen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.-je avatar gaf een malware melding bij verschillende users, vandaar verwijderd-
Klinkt goed.quote:Op vrijdag 5 december 2008 04:58 schreef Salvad0R het volgende:
in de gebakken aardappels met rozemarijn-shite wat voor me ligt
Dat is de druppel. Ik zet nu de frituurpan aan!quote:Op vrijdag 5 december 2008 04:58 schreef Salvad0R het volgende:
in de gebakken aardappels met rozemarijn-shite wat voor me ligt
Ja maar, ja maar.quote:Op vrijdag 5 december 2008 05:07 schreef FritsVanEgters het volgende:
[..]
Dat is de druppel. Ik zet nu de frituurpan aan!
Ik heb zelf een jaar in nachtdiensten gewerktquote:Op vrijdag 5 december 2008 05:24 schreef lubje25 het volgende:
Net thuis van mijn werk trouwens. Staat voor mensen die net op staan misschien een beetje raar.
Heb een behoorlijk ander ritme als de meeste mensen, jij zal het wel begrijpen dan denk ik.quote:Op vrijdag 5 december 2008 05:25 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
Ik heb zelf een jaar in nachtdiensten gewerkt
quote:Op vrijdag 5 december 2008 05:07 schreef FritsVanEgters het volgende:
Dat is de druppel. Ik zet nu de frituurpan aan!
quote:Op vrijdag 5 december 2008 04:58 schreef Salvad0R het volgende:
in de gebakken aardappels met gefrituurd lekkerbekje en kopje oploskippemeuksoep wat voor me staat
haha, lust geen bier maar moest lachen toen mijn hequote:
quote:Op vrijdag 5 december 2008 05:56 schreef Lienzz het volgende:
heb net gegeten...nu tijd voor een siggie jointje
Heel goed zelfs.quote:Op vrijdag 5 december 2008 05:27 schreef lubje25 het volgende:
[..]
Heb een behoorlijk ander ritme als de meeste mensen, jij zal het wel begrijpen dan denk ik.
mooi,quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik moet niet zeuren, heb zo'n beetje het mooiste vak wat ik kan bedenken.
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
quote:Op vrijdag 5 december 2008 06:11 schreef Caspian het volgende:
Seks![]()
Ik ben de hele avond opgegeild door twee meiden. Allebij hebben ze een vriend. De ene wil wachten tot het uit is tussen haar en d'r vriend voordat ze ook maar iets met mij doet, en de ander doet meestal niet zo moeilijk, maar vanavond dus net wel...![]()
Dat word alleen slapen vanavond.
quote:Op vrijdag 5 december 2008 06:12 schreef lubje25 het volgende:
[..]
mooi,Ik vond het altijd leuk als ik op de bank zat met een bak nasi en mijn broertje kwam zijn bed uit om naar school te gaan.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik moet niet zeuren, heb zo'n beetje het mooiste vak wat ik kan bedenken.
Brutal. Fucking. Metal.
Dat heeft ook zijn charmes iddquote:Op vrijdag 5 december 2008 06:13 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
Ik vond het altijd leuk als ik op de bank zat met een bak nasi en mijn broertje kwam zijn bed uit om naar school te gaan.
heb m liever in de mixquote:Op vrijdag 5 december 2008 06:20 schreef ruud_fr het volgende:
[..]
liever zonder sinas dan zonder jenever
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |