Nee een weekje geledenquote:Op donderdag 4 december 2008 22:39 schreef Sneijder5 het volgende:
[..]
Je bent in een uurtje verhuist?
Nee man, nooit doen! Straks komen de Enclave Eyebots je halen!quote:Op donderdag 4 december 2008 22:43 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Nee een weekje geledenDenk je dat ik mijn huidige woonplaats op Fok! zet
quote:Op donderdag 4 december 2008 22:45 schreef Anthony92 het volgende:
[..]
Nee man, nooit doen! Straks komen de Enclave Eyebots je halen!
hehe sukkel.quote:Op donderdag 4 december 2008 22:43 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Nee een weekje geledenDenk je dat ik mijn huidige woonplaats op Fok! zet
dit is niet grappig, gewoon zielig, je ziet ook meteen dat ze niet 100% zijn....quote:Op donderdag 4 december 2008 22:24 schreef NotYou het volgende:
Mocht er na mijn eerdere post hier nog enige twijfel bestaan over het kunnnen van mc's van eigen bodem en dan met name mijn homegrowns van de week: npm en mcdark, bekijk dan onderstaande clips voor diepe emotionele lyrics gedropt met een flow zo origineel dat de tranen je direct in de ogen springen!![]()
npm ft. mcdark - Gevoelens in de strijd
npm - Nog 1 dag te leven
Ongekend persoonlijke knoop-in-je-zakdoek rap die je nog lange tijd bij zal blijven.
Ik krijg medelijden. Inhoudelijk is het nog steeds beter dan de teksten van BrainPower.quote:
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE , dit kan niet echt zijnquote:Op donderdag 4 december 2008 22:07 schreef NotYou het volgende:
Nederlanders kunnen ook prima rappen, dat bewijzen deze talenten wel!!
http://www.boomr.nl/npmenmcdark
[ afbeelding ]
![]()
![]()
![]()
VInd je jezelf niet walgelijk? Als een verstandelijk beperkte persoon zichzelf ontkleed in het openbaar, dan ga je ookquote:Op vrijdag 5 december 2008 06:16 schreef Enchanter het volgende:
[..]
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE , dit kan niet echt zijn![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
M'n vrijdag wat doe je
quote:Op vrijdag 5 december 2008 06:47 schreef Juvenalis het volgende:
[..]
VInd je jezelf niet walgelijk? Als een verstandelijk beperkte persoon zichzelf ontkleed in het openbaar, dan ga je ook![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
doen? Je blijlft lol hebben, zeker. Vertel het eens.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |