abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 9 december 2008 @ 07:05:27 #101
24188 Belana
kloon van belana
pi_63869186
Hoe is Emma nu jelief? dagen lang koorts lijkt me toch niet goed, dan blijft er zoiets sluimeren ofzo. Ik hoop dat het nu weg is
Ezra is gewoon weer opgeknapt na die flinke koortsaanval, gisteren nog een beetje hangerig, vandaag nog even afwachten natuurlijk, maar niet ziek meer gelukkig.
stormy waters...
sailin'
pi_63869220
Gelukkig gaat het met Ezra weer beter.

Wij krijgen dat wenprobleem straks ook (zomervakantie). Hopelijk valt de vakantie gunstig anders hebben we een hele periode tussen kdv en school en dan lijkt de overgang me wel groot. Binnenkort toch maar eens bellen voor een kennismakingsgesprek daar en vragen hoe ze dat doen. Er zit nog maar 1 heel schooljaar tussen voor ze al gaat.
"wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
*OUD heilige*
  dinsdag 9 december 2008 @ 07:32:21 #103
24188 Belana
kloon van belana
pi_63869272
gaat hard he yppy
stormy waters...
sailin'
  dinsdag 9 december 2008 @ 09:27:13 #104
4177 Jojogirl
Curves in all the right places
pi_63870763
Beterschap voor Emma, Jelief. Wat naar dat ze maar koorts blijft houden.

Hier zijn we ook bij Finn z'n toekomstige school wezen kijken en kletsen. Best raar, want hij is nog maar tweeënhalf, maar aan de andere kant is het dus volgend schooljaar al zover. We hebben ook al uitgezicht hoe de zomervakantie valt (Finn is van 3 juni) en hij kan dan nog een week of 5/6 naar school, dus ik denk dat we dat ook gewoon gaan doen als de school het ook ok vindt. Nou nog even het inschrijfformulier inleveren en hem opgeven voor de bso.

Verder went ie wel snel aan ons nieuwe huis en z'n nieuwe kamer. Alleen 's nachts is ie een beetje aan het spoken, hij komt vaak bij ons in bed liggen. Nou deed ie dat voor de verhuizing ook al bij tijd en wijle, dus dat hoeft niet daaraan te liggen.
En hij leert nog steeds in zo'n rap tempo beter praten dat ik telkens weer verrast word. Hij maakt vaak al zinnetjes van 5 of 6 woorden nu. En zingen is ook helemaal geweldig, zeker met een bellenblaas als microfoon.
pi_63871816
Fons gaat vanaf eind april naar school. Ik denk dat we hem dat schooljaar gewoon nog halve dagen of zo laten gaan, na twee maanden is het al zomervakantie en dan in september voor echt.
pi_63872272
School...? *slik* Maar dat kan helemaal niet! Ze moet boodschappen doen met d'r papa, op maandag in bed liggen met papa en Bumba kijken, ze moet lekker rommel maken in huis en middagslaapjes doen en en en... School? .
"I'm interested in anything about revolt, disorder, chaos, especially activity that appears to have no meaning.
It seems to me to be the road toward freedom. - Jim Morrison"
  dinsdag 9 december 2008 @ 10:41:31 #107
24188 Belana
kloon van belana
pi_63872632
ja school jarno!
brutale monden, foute vriendinnetjes, groot worden, van die dingen
stormy waters...
sailin'
  dinsdag 9 december 2008 @ 10:51:30 #108
108648 cattie
lieve moeder
pi_63872903
Fijn dat Ezra weer beter is!

Ive is ingeschreven op een basisschool en verder stop ik mijn kop maar even in het zand. Ive is echt een schatje af en toe. Zo net wilde hij dat ik mee ging "babykamer kijken". Toen we er in stonden zei hij "mooie babykamer" "baby hier slapen".

Gisteravond en vannacht was hij wat minder schattig. Hij heeft weer een fase van "ik ben moe maar wil niet slapen". In slaap komen duurt rustig een uur (hij huilt dan niet echt, maar gaat spelen, zijn kamer over hoop halen enz) en 's nachts wordt hij ongeveer 2x wakker en wil dan niet meer slapen. Best vermoeiend, maar het zal wel weer een faaaase zijn. Ergens heeft het ook wel iets intiems, om met hem op zijn kamertje te zitten, hij in bed ik op een krukje en dan een beetje kletsen of samen stil zijn.
  dinsdag 9 december 2008 @ 11:05:07 #109
144006 chacama
Ondernemend!
pi_63873238
weer ziek.... gierende ademhaling. diepe zware hoest,die tot benauwdheid leidt en koorts. vanochtend bij de HA geweest. AB-kuur en prednison. maar allebei heeft ze uitgespuugd samen met de rest van de maaginhoud. Nu weigert ze alles. Met HA gebeld en ze krijgt nu een zwaardere puffer (had sulbitamol,maar die werkte niet vannacht). vanavond weer AB proberen en als dat weer mis gaat dan morgen terug. Nu ligt ze bij de oppas en hoop ik van harte dat ze nog iets zal eten of drinken. *zorgen, verschrikkelijk*
  dinsdag 9 december 2008 @ 11:16:39 #110
108648 cattie
lieve moeder
pi_63873533
Wat een ellende chacama...
  dinsdag 9 december 2008 @ 14:41:34 #111
94046 PM-girl
Is geen haartje betoeterd...
pi_63878833
Och wat sneu Chacama! Beterschap!

En ik luister lekker echt niet naar jullie schoolverhalen

Jelief, fijn dat Emma aan het opknappen is!

Rocka, gelukkig was je er inderdaad bij toen Brent dat dingetje in zijn mond stak.
...maar weI in de aap gelogeerd :P
*
Ik stuur al sinds oktober 2006 PM's, word ik dan nu PM-woman?
Laat maar: PMS-girl it is.....
  dinsdag 9 december 2008 @ 16:49:26 #112
118901 Lishe
Verse Soep!
pi_63882444
Jee Chacama, beterschap...
Ik belde net met het CB en er waren erg veel afzeggingen ivm ziekte. Er heerst vanalles.

Dank voor de reacties. (Juf Moonah, ik waardeer uw oordeel zeer. Fijn.) Ik heb Luuke omgeschoold. Zo. De juf vond het een goed idee! En Luuke heeft een broodtrommel en beker uitgezocht met mijn zus. Van Winxclub. (Dat kent ze niet eens, maar ze waren mooier dan de prinsessen mam!) Het gaat helemaal goedkomen.
Geluk zit in een klein Wolkje
Wil degene die vroeg om een witte kerst ook even vragen naar een mooie zomer?
  dinsdag 9 december 2008 @ 16:57:27 #113
144006 chacama
Ondernemend!
pi_63882658
Nou, ze heeft de ochtend op de bank doorgebracht en vanmiddag tot 4 uur geslapen. Nu weer een beetje leven in (met dan aan de paracetamol). Een kwart banaan en een soepstengel op.
  dinsdag 9 december 2008 @ 17:03:09 #114
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_63882835
Gelukkig maar, chacama.
Tis toch ook vreselijk, dat gehannes met die kleine kotertjes...

Hoe gaat het met de rest van de ziekenboeg?

En ik ben zo benieuwd naar Kim en haar reacties op der kleine broertje!

PM, ik ben nu echt zo alert als een havik Al die kleine magneetjes liggen ergens in de grijze ton.
I'm so glamourous I piss glitter!
  dinsdag 9 december 2008 @ 17:42:30 #115
119411 Paradijsvogeltje
is veilig geland!
pi_63883819
Converseren met Ken:
<Hier, lekkere appelsap>
'Sap!' ....*neemt slok* 'uh ddd waduh' (hij is verkouden, dus proeft weinig)
<Lieverd, ik zweer je dat het appelsap is. Echt waar, het is appelsap>
'Waduh'
<Appelsap>
'WADUH!'

Mama denkt: wat jij wil, jongen...
Deze user werd mede mogelijk gemaakt door Yvonne. Bedankt!
Like does the man say 'Is now the time to take of my pants?' ...'Yes.', I said.
pi_63894948
Anna is vanmorgen voor 't laatst naar het consultatiebureau geweest. inclusief d'r laatste DKTP-prik. dat laatste viel gelukkig alleszins mee, ik had echt een veel groter drama verwacht gezien haar panische reacties toen we het er vooraf over hadden. verder deed ze het keurig op alle testjes & grafieken (precies gemiddeld zowel qua lengte & gewicht) en was ze gewoonweg voorbeeldig. nog wel wat zorgen besproken over bepaalde lastige gedragingen van anna en erop uitgekomen dat ik daar nog eens extra over ga praten met een pedagoog van 't opvoedbureau oid. wel fijn, dan kan die er haar licht eens over laten schijnen zonder dat ze meteen een of ander zwaar test circuit in hoeft.

's middags bij de zwemles van Piet was ze wel weer oervervelend, en dit keer kon 't dus niet aan griep oid worden toegeschreven. ik kijk nu al uit naar de honderd lessen die waarschijnlijk nog volgen!
  woensdag 10 december 2008 @ 11:54:45 #117
144006 chacama
Ondernemend!
pi_63901585
Ken, lastig als je niet proeft wat je drinkt

Bixis, fijn dat je wat begleiding gaat krijgen voor Anna. Ben benieuwd wat er uit komt.

Rocka, goed dat je die magneetjes heb weggedaan... heb je voorbeeld gevolgd... Maud hoeft immers niet ook te testen of ze eetbaar zijn.

Vannacht is ze de nacht redelijk goed doorgekomen. Wel als een klein straalkacheltje, maar ze heeft geslapen van half negen tot twaalf, van 1 uur tot 3 uur en van half 4 tot kwart over 6. Deels bij mij en deels in d'r eigen bedje. Vanochtend in elk geval veel minder koorts en voldoende babbels. Dus een goede ontwikkeling. De hoest in minder diep. Alleen d'r ademhaling blijft nog snel en oppervlakig.

En hoe is het met de rest van de zieken?

En ook ik ben nieuwsgierig naar de reactie van Kim op d'r nieuwe broertje....
pi_63901632
quote:
Op dinsdag 9 december 2008 17:42 schreef Paradijsvogeltje het volgende:

Mama denkt: wat jij wil, jongen...
Dat ging nog een stuk beter dan wat ik gisteren had. Tomas kreeg een beker melk, neemt een grote slok en spuugt het allemaal meteen weer uit. 'mama, dat lust ik niet als ik verkouden ben!' (nee, dat was wel duidelijk..)
She said you can paint your sky any colour
And you can paint your dark as dark as you need
And you can paint your light as light as you please
It's all up to you
pi_63911410
Hahaha Tearsong!

Chac, wat fijn dat het al weer wat beter gaat.

Hier een verkouden jongetje. Hij heeft daarbij ook nog een 'nee-fase'. Volgens mij is het nu meer puberig vanwege de verkoudheid.
'ben je klaar met eten?'
<nee>
'wil je nog eten?'
<neehee>
- mama zet bordje weg -
< nee nee nee nee nee!>
'wil je nog eten?'
<nee, boehoe>

'kom, we gaan naar buiten'
<lopen>
'nee, we gaan nu met de grote fiets (we hebben ook een kleine loopfiets voor hem)'
<lopen>
'we gaan fietsen'
<lopen>
- mama loopt naar de tuin en pakt maar gewoon de fiets -
< boehoe, fietsen, fietsen, fietsen>
'ja, we gaan ook met de fiets'
< lopen>
etc....
Deze user werd mede mogelijk gemaakt door Yvonne. Bedankt!
Like does the man say 'Is now the time to take of my pants?' ...'Yes.', I said.
  woensdag 10 december 2008 @ 21:33:23 #120
94046 PM-girl
Is geen haartje betoeterd...
pi_63917032
Heerlijk he PV!
Dat doet die van ons niet hoor

bix, heb je zelf een idee wat het is dat je bij Anna ziet?
...maar weI in de aap gelogeerd :P
*
Ik stuur al sinds oktober 2006 PM's, word ik dan nu PM-woman?
Laat maar: PMS-girl it is.....
pi_63919057
mwah, heb al aan allerlei dingen gedacht ooit, maar de meeste inmiddels ook weer verworpen. ik PM je er wel een keer wat uitgebreider over. vind 't wat gevoelige info zo voor op internet.
  woensdag 10 december 2008 @ 22:43:00 #122
593 sjak
Juffie Bloem
pi_63919249
Herkenbaar PV.
Kom Jetske we gaan naar opa en oma.
Mama, ik wil lopen.
Nou lieverd ze wonen heel ver weg, dus we gaan met de auto.
Ikke wil niet met auto, ikke wil lopen.
Nee echt jet, dat gaat niet, kom nou mee anders wordt het laat
IKKE LOPEN MAMA
<huilen> weer omkopen om de auto in te gaan, drama...(gelukkig gaat het niet altijd zo).

Bix, fijn dat je extra begeleiding kan krijgen. Moeilijk soms als je niet weet wat je moet. Ik hoor altijd goede dingen over pedagogen.
Lekker douchen!
  woensdag 10 december 2008 @ 22:51:53 #123
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_63919505
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 19:43 schreef Belana het volgende:
zijn andere kinderen van ongeveer 2,5 ook al zo met kleuren bezig? het valt hier ineens zo op, Ezra is constant bezig met "blauw" en "groen" en blauw weet ie dus ook al geloof ik.
*Inbreekt*

Dat doet Dean ook sinds een week of 2, vooral blauw en groen zijn favoriet idd. Ook tellen is "in". Hij telt tot 2 .

De hele dag.
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
  woensdag 10 december 2008 @ 22:57:03 #124
593 sjak
Juffie Bloem
pi_63919681
Jetske vindt kleuren niet zo interessant. Ze benoemt ze af en toe wel en dan gokt ze volgens mij meer dan dat ze het weet. Gewoon vaak blau roepen dan is het vast wel een keer goed. Ik heb niet het idee dat ze het concept kleuren begrijpt. Tellen daarentegen.....ze begint het echt te snappen, zo stoer. Ze probeert nu nummers an te wijzen, daarvoor moet ze echt tellen. En steeds vaker lukt dat. De nummers opnoemen kan ze al langer, tot 20 inmiddels Stoer wief.
Lekker douchen!
pi_63927646
Nee, mijn peuterpuber doet zoiets ook niet... nee, hoor echt niet. Ze ging vanochtend heel lief in de buggy zitten, gilde helemaal niet de hele buurt bij elkaar, heeft me niet gekrabt en ook niet geschopt. Nee, ze was gewoon zo lief... maar, on the brighter side of life.... d'r zit dus weer voldoende pit in. Goed geslapen en goed opgeknapt. Alleen nog maar hoesten...

Kleuren is ze niet mee bezig. Tellen wat meer.
pi_63927718
quote:
ben je klaar met eten?'
<nee>
'wil je nog eten?'
<neehee>
- mama zet bordje weg -
< nee nee nee nee nee!>
'wil je nog eten?'
<nee, boehoe>

'kom, we gaan naar buiten'
<lopen>
'nee, we gaan nu met de grote fiets (we hebben ook een kleine loopfiets voor hem)'
<lopen>
'we gaan fietsen'
<lopen>
- mama loopt naar de tuin en pakt maar gewoon de fiets -
< boehoe, fietsen, fietsen, fietsen>
'ja, we gaan ook met de fiets'
< lopen>
quote:
Kom Jetske we gaan naar opa en oma.
Mama, ik wil lopen.
Nou lieverd ze wonen heel ver weg, dus we gaan met de auto.
Ikke wil niet met auto, ikke wil lopen.
Nee echt jet, dat gaat niet, kom nou mee anders wordt het laat
IKKE LOPEN MAMA
<huilen> weer omkopen om de auto in te gaan, drama...
Ze zijn ook echt allemaal hetzelfde he. . Doet me wel goed, dit soort verhalen.
"I'm interested in anything about revolt, disorder, chaos, especially activity that appears to have no meaning.
It seems to me to be the road toward freedom. - Jim Morrison"
pi_63927788
oh dan moet je hier een keer een dagje meelopen jarno. dikke pret! voor jou dan.
pi_63927855
Ik bedoelde meer dat het zo herkenbaar is. Dus dan doen we wel een soort uitwisseling dan he!
"I'm interested in anything about revolt, disorder, chaos, especially activity that appears to have no meaning.
It seems to me to be the road toward freedom. - Jim Morrison"
pi_63927904
jaja, snap ik! en uitwisseling, hmm, voor een dagje dan. lekker makkelijk qua naam in elk geval.
  donderdag 11 december 2008 @ 11:59:08 #130
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_63929475
quote:
Op donderdag 11 december 2008 10:53 schreef bixister het volgende:
lekker makkelijk qua naam in elk geval.
I'm so glamourous I piss glitter!
  donderdag 11 december 2008 @ 12:26:25 #131
108648 cattie
lieve moeder
pi_63930160
Ive is erg bezig met blauw en rood. Die herkent hij goed, andere kleuren willen nog niet. En tellen tot drie. Of vijf. En hij is helemaal dol op liedjes zingen! Oh denneboom doen we nu en nog wat kinderliedjes.

Fijn dat andere peuters dat ook hebben, met lopen e.d. Of dan wil Ive fietsen en net als we halverwege ons rondje zijn (het verst van huis dus) wil meneer niet meer fietsen. Dan moet ik hem dragen. Maar ik kan nu echt geen peuter van 16 kg en een fietsje meer dragen. Dus een hele discussie, eindigend in dat hij loopt en we samen het fietsje naar huis duwen. Zucht.
pi_63930556
Ik denk dat mijn zoon kleurenblind is.
Tellen daarentegen....
Ook niet hoor. Alleen als hem gevraagd wordt: "Hoe oud ben jij?" dan steektie zijn duim en wijsvinger in de lucht en roept heel hard: "Téééééé!"

Overigens hebben we nu een vervroegde oproep voor de PSZ ivm zijn achterstallige spraakontwikkeling.
19 januari gaat hij voor het eerst. Het is maar goed dat ik die dag zelf moet werken en dat J hem wegbrengt, want ik schiet nu al vol bij het afscheid-idee....
"Bloemen zijn rood jongeman... "
Zo. Dan witte gullie dè ôk wir.
pi_63930666
Hoe oud is Thies dan Moonah? Maud gaat namelijk 19 februari naar de psz. En we zijn al een keertje langs geweest. Toen vond ze het al erg gezellig. Voordeel is dat ik de leidster ken nog van Fleur. En omdat ook Maud bij hen komt, heb ik er gewoon zin in. Ze gaat het daar zo fijn hebben. Fleur vliegt de leidsters als ze ziet nog steeds om de hals. Hopelijk gaat dat straks bij Thies ook zo.

En teeeee, dat is toch harstikke goed!
pi_63930810
Thies is dan 2 jaar en 3 maanden. Normaal krijgen ze hier pas een plek bij 2 jaar en 6 maanden.
Overigens groeit zijn actieve woordenschat de laatste weken ineens wel wat sneller.
En héééél soms ineens een tweewoordzin: "Mama, deze."
Hoewel, regelmatig ook 5/6/7-woordzinnen.
"Boom. Boom! Bóóm! BOOM! BOOM!" Als ik niet snel genoeg zeg: "Ja, een boom."
"Bloemen zijn rood jongeman... "
Zo. Dan witte gullie dè ôk wir.
  donderdag 11 december 2008 @ 12:57:45 #135
108648 cattie
lieve moeder
pi_63931017
Hahaha, Moonah, dan valt 7 woorden nog wel mee. Grappig, Ive heeft dat ook, doorgaan totdat hij een reactie krijgt.
Hopelijk gaat Thies het erg naar zijn zin hebben op de psz. Ik vind het nog lang niet altijd makkelijk om Ive op het kdv achter te laten, maar hij heeft het er zo vreselijk naar zijn zin, dat maakt heel veel goed. Hij duikt 's ochtends direct op het speelgoed en heeft amper tijd om mij nog uit te zwaaien.
pi_63937088
Bij ons gaan ze met 2jr 3 mnd. Naar de peuterspeelzaal, dus vandaar mijn vraag.

Lekker he cattie, als ze het zo naar hun zin hebben.
  donderdag 11 december 2008 @ 19:55:10 #137
94046 PM-girl
Is geen haartje betoeterd...
pi_63941564
Wat leuk maar ook spannend Moonah, dat Thies naar de psz gaat!
Komt vast goed!

En ja, die veelwoordige zinnen Mamazesjoot,, mamazesjoot, mamazesjoot, mamazesjoot, mamazesjoot, mamazesjoot, mamazesjoot, mamazesjoot.
...maar weI in de aap gelogeerd :P
*
Ik stuur al sinds oktober 2006 PM's, word ik dan nu PM-woman?
Laat maar: PMS-girl it is.....
  donderdag 11 december 2008 @ 19:59:02 #138
593 sjak
Juffie Bloem
pi_63941661
Hoe hebben jullie peuters Sinterklaas overleefd? Jetske is nog steeds zwaar onder de indruk. Als het even kan verteld ze hoe het snoep werd gegooid door piet. En net voor het slapen gaan: sinterklaas houdt van jou he mama (jou is in dit geval Jetske zelf), ja hoor Jet. Zwarte Piet houdt ook van jou he mama, zeker Jet. Cadeautjes houdt ook van jou he mama
Lekker douchen!
  donderdag 11 december 2008 @ 20:02:31 #139
108648 cattie
lieve moeder
pi_63941759
Aaah Jetske!
Ive heeft heeft het ook nog over zwarte piet en cadeautjes enz. En chocolade! (Dat krijgt hij bijna nooit, maar met sinterklaas heeft hij en op het werk van mijn man en thuis een choco zwarte piet gekregen.)
  donderdag 11 december 2008 @ 20:08:30 #140
24188 Belana
kloon van belana
pi_63941884
Jet
Ja, Ezra heeft het ook nog wel over "kaas" . Kaas magnie gooiu he mama? toute kaas he mama?
stormy waters...
sailin'
  donderdag 11 december 2008 @ 20:09:51 #141
94046 PM-girl
Is geen haartje betoeterd...
pi_63941914
quote:
Op donderdag 11 december 2008 19:59 schreef sjak het volgende:
Hoe hebben jullie peuters Sinterklaas overleefd? Jetske is nog steeds zwaar onder de indruk. Als het even kan verteld ze hoe het snoep werd gegooid door piet. En net voor het slapen gaan: sinterklaas houdt van jou he mama (jou is in dit geval Jetske zelf), ja hoor Jet. Zwarte Piet houdt ook van jou he mama, zeker Jet. Cadeautjes houdt ook van jou he mama
Dat vooral! Hij weet nu dat die man in Panne terug is. Maar hij wil nog wel graag sintliedjes zingen voor het slapen gaan!
...maar weI in de aap gelogeerd :P
*
Ik stuur al sinds oktober 2006 PM's, word ik dan nu PM-woman?
Laat maar: PMS-girl it is.....
  donderdag 11 december 2008 @ 20:13:50 #142
108648 cattie
lieve moeder
pi_63942019
PM-girl, wat grappig, Ive wil ook nog niet van de sinterklaasliedjes af.

Wat kan Jetske trouwens al goed praten! Ik heb het zelf kunnen horen ( ), maar het valt me zo ook op. Ive komt niet verder dan "Swat Piet zinge" of "kadootjes geven".
pi_63942916
quote:
Op donderdag 11 december 2008 12:50 schreef Moonah het volgende:
Thies is dan 2 jaar en 3 maanden. Normaal krijgen ze hier pas een plek bij 2 jaar en 6 maanden.
Overigens groeit zijn actieve woordenschat de laatste weken ineens wel wat sneller.
En héééél soms ineens een tweewoordzin: "Mama, deze."
Hoewel, regelmatig ook 5/6/7-woordzinnen.
"Boom. Boom! Bóóm! BOOM! BOOM!" Als ik niet snel genoeg zeg: "Ja, een boom."
Moonah, hoe herkenbaar. Hier zaten ze ook al te zeuren en heb ik Ken ook opgegeven voor de psz. Overigens gaat het hier ook wel steeds beter. Maargoed, mijn vader en ik waren hetzelfde. 't Duurde ff voor we begonnen, maar toen kwamen er ook grote woorden uit.

ik heb een meisje op mn groep dat de hele dag door: 'ik ben *sonja', zegt. en als je niet meteen reageert, gaat dat ook steeds harder en harder.....
*fake name
Deze user werd mede mogelijk gemaakt door Yvonne. Bedankt!
Like does the man say 'Is now the time to take of my pants?' ...'Yes.', I said.
  vrijdag 12 december 2008 @ 09:53:12 #144
4177 Jojogirl
Curves in all the right places
pi_63954231
Finn hebben we ook al tig keer verteld dat Sinterklaas en de Zwarte Pieten terug naar Spanje zijn, maar hij blijft ze overal zien. Maargoed hij zit sowieso in een fantasiefase, want hij ziet ook overal krokodillen, pinguins, olifanten, etc. En de Sinterklaasliedjes gaan hier ook nog moeiteloos tussen de gewone liedjes door, dat onderscheid ziet ie niet zo.
Zijn jullie kindjes trouwens ook zo heerlijk boos als je een liedje met opzet verkeerd zingt? Finn wordt dan eerst heel boos om later door te hebben dat het een grapje is en dan zelf ook allerlei dingen te veranderen
Oja, het slapen is hier trouwens drama, hij kruipt elke nacht bij ons in bed Ik geloof dat het weer tijd wordt voor een weekje doorbijten en heel weinig slapen
pi_63954312
Anna wilde gisteren ook weer per sé bij ons slapen... we hebben het toch, met elke keer opnieuw instoppen en in slaap susses, tot half drie weten te rekken en toen maar opgegeven. Maar ik slaap zooooo slecht met die muppet in het midden, kweet niet wat dat is. Dus weer lekker gaar vandaag.

Maaaaaaaarrrrrrr... vanavond slaapt ze bij opa en oma (wij hebben een briloft(receptie) en willen daarna met z'n 2-tjes uit eten) dus vannacht is doorslapen gegarandeerd. .
"I'm interested in anything about revolt, disorder, chaos, especially activity that appears to have no meaning.
It seems to me to be the road toward freedom. - Jim Morrison"
  vrijdag 12 december 2008 @ 10:30:20 #146
94046 PM-girl
Is geen haartje betoeterd...
pi_63955000
Ik kan dat ook niet Jarno, slapen als die peutercentrifuge naast me ligt. Tenminste, niet goed slapen.

Simon is ziek Hij heeft flink overgegeven, elk slokje drinken komt er drie keer zo hard uit Zo sneu voor hem. Wat is nu wijsheid? Een paar uurtjes niets geven en dan vanmiddag weer proberen?
...maar weI in de aap gelogeerd :P
*
Ik stuur al sinds oktober 2006 PM's, word ik dan nu PM-woman?
Laat maar: PMS-girl it is.....
  vrijdag 12 december 2008 @ 11:24:29 #147
144006 chacama
Ondernemend!
pi_63956372
Zou inderdaad even zijn maagje tot rust laten komen. En beterschap met Simon...

Hoe is het met Brent?

En dat bij papa en mama slapen heerst. Ik heb vannacht ook weer bij Maud doorgebracht. Die had buikpijn, dus over mama heen gedrapeerd en toen lekker slapen... Ja zij... ik ietsje minder. En nu heb ik buikpijn... zou het besmettelijk zijn...

Maud ziet klaas ook nog overal en vooral in de kerstmannen die hier en daar voor het raam hangen...
  vrijdag 12 december 2008 @ 12:19:58 #148
119411 Paradijsvogeltje
is veilig geland!
pi_63957807
Aww Simon.. beterschap ventje..
Vanmiddag misschien eventjes wat slappe bouillon maken. Zout zorgt ervoor dat het lichaam vocht vasthoudt. Dan droogt hij minder snel uit. Ik hoop dat hij zich gauw weer beter voelt.

Ken blijft er ook een beetje in hangen. Gisteren had hij weer wat verhoging en hij is verkouden. Gisterenavond ging hij zonder mokken slapen, hij kroop tegen zijn krokodil aan en sloot zijn ogen. Arm kind.
Wel altijd zo lief met die krokodil.. Deze is het:

Hij is er helemaal gek op.
Deze user werd mede mogelijk gemaakt door Yvonne. Bedankt!
Like does the man say 'Is now the time to take of my pants?' ...'Yes.', I said.
pi_63959812
Thies al naar de peuterspeelzaal, hij gaat het vast leuk vinden. In het begin zal het wel wennen zijn, maar hij is echt een jochie dat goed met andere kindjes kan spelen.

De Sinterklaasliedjes moeten hier ook nog gezongen worden. Vooral de stoomboot, sinterklaas kapoentje en zwarte piet ging uit fietsen. Maar de denneboom doet het ook steeds beter.

Arme Simon, als alles er weer uit komt. En Maud met buikpijn. Beterschap.

Ze weet goed te vertellen dat Sinnekaas en Zwarte Piet naar Sanje zijn. Met de boot, naar huis. Nu is het overal zoeken naar Kerstman, die ze eerst (ka)bouter noemde.
"wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
*OUD heilige*
pi_63959872
Vraagje, als jullie peuters, en dan met name van ongeveer 3 jaar, lopen op schoenen rollen ze dan hun voetgoed af of klinkt het een beetje stamperig?
Als Emma namelijk op haar schoenen loopt dan rolt ze haar voet niet goed af. Ik neem mij al dagen voor om eens precies te kijken hoe ze het doet als ze op haar sloffen of blote voeten loopt maar ik vergeet het steeds. En haar schoenen zijn soepel genoeg om goed af te rollen.

Emma zegt netjes dat Sinterklaas weer naar huis is. Ze geniet nog duidelijk na van alle cadeaus Maar we hebben nu een adventskalender gemaakt en het volgende feest is in aantocht. Dat wordt nog langerekt ook omdat we de zondag voor kerst al de kerstmusical in de kerk hebben.
Begin maar gewoon, op hoop van zegen.
Begin maar gewoon,hier en nu.
Je kunt niet alles voorzien.
Begin er maar gewoon aan te werken.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')