SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 4 december 2008 14:08 schreef VlaDje het volgende:
De stressvlekken springen mij in de nek bij het horen van de eerste toon.
Van zulks soort reclame krijg je nou masochistische neigingen.
Oplossing:
Bak die stumper van een reclamebedenker zelf maar 40 minuten in die Croma zooi.
Samenvatting:Welke reclame bedoel je dan?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Elk huis z’n kruiswoordraadsels
Iedereen z'n plaats aan tafel
Maar ik kom wat later, ik kom wat later
Jij bent zo'n 538 pauper zekerquote:
Dat past in het rijtje van: Wordt ik nou kippig of is dat kalkoen?quote:Op donderdag 4 december 2008 14:08 schreef VlaDje het volgende:
"Ja, ik ben dan wel een blinde vink, maar ik zie zelfs dat dit geen Croma is"
O godquote:Op donderdag 4 december 2008 15:45 schreef beverton het volgende:
[..]
Dat past in het rijtje van: Wordt ik nou kippig of is dat kalkoen?
Ik zat 'n keer bij Bakker Bart, iemands broodje was klaar, en dat geluid leek precies op mijn wekker. Godverdomme.quote:Op donderdag 4 december 2008 18:40 schreef Koenholio het volgende:
Ik kots zo hard op die reclame met die wekker die afgaat (klinkt precies hetzelfde als mijn eigen wekker), ik wordt meteen agressief als ik hem hoor.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |