Ik heb geen ADHD.quote:Op donderdag 4 december 2008 13:04 schreef conleche het volgende:
[..]
Dat zeg ik: ze zou je niet iets moeten verwijten. Het zit niet in je. Je kan ook iemand niet verwijten dat ze de 100m. niet in 10 seconden kunnen lopen. Maar ze mag het wel jammer vinden. Dat haar beste vriendin is zoals ze is, maar ze zal dat zelf tegen elkaar moeten afwegen. Het is, vind ik, al heel wat, dat jij er zoveel moeite voor doet om je te conformeren.
Ik zou je niet kunnen zeggen of je een ubergevoel mist, want ik ben in grote lijnen zoals jij. (hoewel iets minder ADHD)
Je bent dus niet de enige, though, als dat een troost mag zijn.
Neee, maak het nu maar weer goed met haar en vertel haar gewoon hoe het zit. Ze kent je en zal je heus vergeven. Ik neem aan dat ook zij een zekere mate van intelligentie bezit.quote:Op donderdag 4 december 2008 13:07 schreef SHE het volgende:
Ergens is het mijn eigen schuld. Ik ga bewust op zoek naar mensen waar ik wat van kan leren. Dat doe ik met vriendjes, met vriendinnen..met iedereen om me heen. Ik zoek de meest perfecte mensen uit en ben vervolgens verontwaardigd omdat ze mij op mijn onvolkomenheden wijzen
Tokkies en nono's zijn veel begripvoller. Of ze begrijpen er geen snars van, net als ik
Ik ga denk ik maar eens op zoek naar een leuke vriendin, die Cheyenne of Samantha heet.
Hm. Dat idee kreeg ik toen niet, uit dat topicquote:Op donderdag 4 december 2008 13:10 schreef conleche het volgende:
[..]
Neee, maak het nu maar weer goed met haar en vertel haar gewoon hoe het zit. Ze kent je en zal je heus vergeven. Ik neem aan dat ook zij een zekere mate van intelligentie bezit.
I totally agree Nynke! Ik heb weinig vrienden die zo zijn, maar dat zijn dan ook wel mn ECHTE, waar ik op kan bouwen als ik dat wilquote:Op donderdag 4 december 2008 13:18 schreef AKnynke het volgende:
De beste vriendschappen vind ik die zonder druk. Zonder je druk hoeven te maken of je het wel goed doet, maar gewoon eens in de 3 maanden een belletje, en dan weer helemaal bijpraten over elkaars leven, hoe en wat etc. En je niet schuldig voelen als je niet op een feestje kan komen, of als je een keertje niet belt. Maar dat het gewoon weer goed is als je elkaar ziet, dat het is alsof je elkaar gister nog gezien hebt.
Ik heb een zo'n vriendin, en dat is zo prettig!
Natuurlijk ligt het anders met vriendinnen die in dezelfde stad wonen, waar je dezelfde dingen mee doet, dat zijn een heel andersoort vriendschappen vind ik altijd.
Ach, wat is normaal. Ik ken persoonlijk geen mensen die normaal zijn. Ik zou ze ook stierlijk vervelend vinden denk ik.quote:Op donderdag 4 december 2008 13:20 schreef conleche het volgende:
Verdomd, als ik een onderzoeker was in de psychologie, dan zouden mijn handen jeuken om de Fokbezoekers eens door te lichten. Het zit hier echt vol met halve en hele autisten
Dat kan op zich wel, maar de externe validiteit van dat onderzoek zou nihil zijn omdat het dus geen aselecte steekproef isquote:Op donderdag 4 december 2008 13:20 schreef conleche het volgende:
Verdomd, als ik een onderzoeker was in de psychologie, dan zouden mijn handen jeuken om de Fokbezoekers eens door te lichten. Het zit hier echt vol met halve en hele autisten
Klinkt fantastisch.quote:Op donderdag 4 december 2008 13:26 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
Oh en gister spinazie gegeten ( a la creme) met een gekookt eitje, 50-75 gram biologische volkoren pasta, 1/2e kleine biologische ui, 1/2e teen knoflook en een pakje rode pesto pasta saus met een paar pijnboompitten.
Woah ik heb geluisterd naar SHE!
325 gram spinazie trouwens!! Ja en het was nog goedkoop ookquote:Op donderdag 4 december 2008 13:28 schreef SHE het volgende:
[..]
Klinkt fantastisch.
Bolletje eet eindelijk normaal
quote:Op donderdag 4 december 2008 13:29 schreef AKnynke het volgende:
soms is vrouw zijn zo stom! Ik heb in m'n hoofd gehaald dat de Duitser mij maar eens moet bellen, en nu zit ik te wachten en ben ik teleurgesteld dat hij me niet belt. Terwijl hij vast gewoon druk si met van alles en nog wat en er helemaal niet aan denkt. Blegh.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |