Ik vind het moeilijk om te begrijpen dat vrienden zo met elkaar omgaan. Al die verwijten!quote:Op donderdag 4 december 2008 12:15 schreef SHE het volgende:
Ik zoek op de een of andere manier mensen op die wellicht zelf egocentrisch zijn en stiekem willen profiteren van het gegeven dat het vroeger weleens anders was gesteld met mijn sociale wenselijkheden.
Dit is namelijk niet de eerste keer dat ik een klaagzang krijg waar je eng van wordt.
Bovendien vind ik dat ze iets met haar onvrede moet doen, ipv erover te zaniken. Misschien dat die boodschap haar eigenlijk dwars zit.
quote:Op donderdag 4 december 2008 17:02 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik vind het moeilijk om te begrijpen dat vrienden zo met elkaar omgaan. Al die verwijten!Anders koop je een verlaat verjaardagscadeautje voor d'r, bijvoorbeeld een T-shirt met daarop:
How much fun are you to live with?
[ afbeelding ]
![]()
Gordon Ramsay! Fastfood of Gordon Ramsay maakt het makkelijk.quote:Op donderdag 4 december 2008 17:20 schreef MariaEtcetera het volgende:
Oh! Ik wil trouwens misschien een leuk kookboek vragen voor kerst (moet lijstje maken) Dacht zelf aan Jamie Oliver en Nigella Llawson (what's the hype about people!) maar welke is leuker? En welke is enigszins healthy-proof? Als ik foto's van Miss Llawson zie denk ik dat ze heuuul lekker kan koken, maar niet echt healthy
Every relationship needs a hero.quote:Op donderdag 4 december 2008 17:18 schreef SHE het volgende:
[quote]Anyway, ik ga morgen voor het verven maar een lief presentje voor haar kopen. Dat is natuurlijk veel toffer dan wachten tot ze boos op me wordt, zodat ik weer kan zeggen ' ZIE JE WEL!! '
Gordon kookt wel beter. Ik ben niet kapot van de combinaties die Jamie verzint.quote:Op donderdag 4 december 2008 17:27 schreef MariaEtcetera het volgende:
Aah sinds ik Hell's Kitchen zag vind ik Gordon Ramsay niet zo leukIk hou nie zo van schreeuwerds (al zit daar vast genoeg achter, maar ik vond hem gewoon gemeen in die serie
).
Misschien ga ik wel voor een Jamie dan!
Je moet ook naar Kitchen Nightmares kijken (de Britse reeks, niet de Amerikaanse spin-off). Daarin zie je dat hij professioneel, intelligent, doortastend en betrokken is. Zijn eigen personeel is ook aan hem verknocht, en dat blijkt uit hun loyaliteit. Dat laatste hoor je nooit.quote:Op donderdag 4 december 2008 17:27 schreef MariaEtcetera het volgende:
Aah sinds ik Hell's Kitchen zag vind ik Gordon Ramsay niet zo leukIk hou nie zo van schreeuwerds (al zit daar vast genoeg achter, maar ik vond hem gewoon gemeen in die serie
).
Dat kind had fysiek van mij kunnen zijn, hij lijkt op me!!quote:Op donderdag 4 december 2008 17:27 schreef SHE het volgende:
Sixth Sense is de enige film ooit waar ik halverwege de bioscoop ben uitgelopen, zo slecht vond ik 'm.
En dat gezicht van dat rotkind met zijn ' I see dead people ' , wekte enorm veel agressie op.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |