Ik heb echt geen idee waar die sujetten het over hebben. Ik heb een serieuze klacht en dan zou ik een lemming zijn? Wat is een lemming eigenlijk?quote:
Ga offline met je kutbreezernaam!!!1!!11!11!!quote:
quote:Op zondag 30 november 2008 20:49 schreef jitzzzze het volgende:
[..]
Ik heb echt geen idee waar die sujetten het over hebben. Ik heb een serieuze klacht en dan zou ik een lemming zijn? Wat is een lemming eigenlijk?
Ik kan helaas geen visuele weergave van mijn maitrasse verschaffen, wel kan ik zeggen dat ze op Hayden lijkt. Maar wat was die moeilijke achternaam ook alweer?quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.heitieh
Serieus? Waar? Dan zal ik hem eens even vragen waarom hij een reeks obscene gebaren maakte.quote:Op zondag 30 november 2008 20:57 schreef DurumDoner het volgende:
Haha TS, die gast in die hybride heeft hier ook een topic over, Echt toevallig ouwe!
Wat een heisa om één spellingsfout. Ik krijg beleidstukken onder ogen die bol staan van de spelfouten.quote:Op zondag 30 november 2008 20:57 schreef fathank het volgende:
gebruik de spellingscontrole aub de volgende keer. metraisse.
quote:Op zondag 30 november 2008 20:59 schreef jitzzzze het volgende:
[..]
Serieus? Waar? Dan zal ik hem eens even vragen waarom hij een reeks obscene gebaren maakte.
Wat is dat nou voor stomme vraag? Wat denk je zelf?quote:Op zondag 30 november 2008 21:44 schreef Daffodil31LE het volgende:
Maar nu even serieus: Hoeveel stuurwielen heeft jouw auto eigenlijk?
Je gooit het eerste stuur de woonwijk in en het tweede stuur gooi je de woonwijk weer uit.
Of had je dat eerste stuur weer opgeraapt om later nog eens mee te gooien?
Wat ik zelf denk is van geen belang. Ik vraag aan jou gewoon hoeveel stuurwielen je hebt.quote:Op zondag 30 november 2008 21:49 schreef jitzzzze het volgende:
[..]
Wat is dat nou voor stomme vraag? Wat denk je zelf?
Ik heb 1 stuur natuurlijk. Ik rijd niet rond met een complete collectie in mijn kofferbak.quote:Op zondag 30 november 2008 21:58 schreef Daffodil31LE het volgende:
[..]
Wat ik zelf denk is van geen belang. Ik vraag aan jou gewoon hoeveel stuurwielen je hebt.
Bijkomende vraag is natuurlijk hoe je zonder stuur in een hedendaagse Nederlandse woonwijk kan rijden. Met al die bloembakken en andere onzin die de weg verpesten.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |