Je weet toch met wie die neukt ?quote:Op zondag 30 november 2008 00:25 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Die was wel uitgenodigd maar is in de coulissen in een lachstuip blijven hangen, daarom zit Guus Verstraete er
Komt omdat zo'n EO jongere een keer Breezy heeft gezongen bij Idols ofzo, sindsdien associeer ik hem met EO jongerendag. My bad!quote:Op zondag 30 november 2008 00:25 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Sinds wanneer is jazz evangelisch?
"maar engelen bestaan niet"quote:Op zondag 30 november 2008 00:25 schreef Heathen. het volgende:
[..]
Ron brandsteder??? waar heb je die dan ooit betrapt op een heldere uitspraak?
Nijenrode afgerondquote:Op zondag 30 november 2008 00:25 schreef Heathen. het volgende:
[..]
Ron brandsteder??? waar heb je die dan ooit betrapt op een heldere uitspraak?
"Engelen bestaan niet."quote:Op zondag 30 november 2008 00:25 schreef Heathen. het volgende:
[..]
Ron brandsteder??? waar heb je die dan ooit betrapt op een heldere uitspraak?
Pauls vriendinnetje Simoon.quote:
quote:Op zondag 30 november 2008 00:25 schreef -Peach het volgende:
[..]
Euh. EO jongerendag muziek geloof ik.
quote:Op zondag 30 november 2008 00:26 schreef Cee het volgende:
[..]
Je vindt dat ik al niet genoeg heb gelachen deze avond?
sorry, open deur, kon het niet laten etc.
Wil Ivo niet te vaak het woord 'sex' zeggen?
De stap van veronica naar de eo is de beste carrierestap ooit geweest. Hij is wel superhetero zo te zien. Volgens mij is dit eentje waar de meeste vrouwen voor vallen. Onbereikbaar, en niet te hatenquote:Op zondag 30 november 2008 00:26 schreef TheVulture het volgende:
Arie Boomsma is gewoon een closet-gay
En een nulletje erachter als je het hele gezin bijelkaar telt.quote:Op zondag 30 november 2008 00:25 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
Ron Brandsteder heeft hooguit een promille van 140.
quote:
Nou dan deug je toch niet ?quote:
dat is een minachting voor Jamie Cullumquote:Op zondag 30 november 2008 00:28 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
![]()
"Zijn stijl wordt vergeleken met Jamie Cullum" Dat vind ik dus niks.
quote:Op zondag 30 november 2008 00:28 schreef TheVulture het volgende:
Toch knap dat ze bij Matel al konden voorspellen dat Arie Boomsma ooit geboren zou worden toen ze de Ken-Barbie ontwikkelden
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |