Ik lees her en der wel dat de Sigma 50/1.4 het wint van de Nikon qua scherpte enzo. De AF-S snelheid schijnt ook tegen te vallen, althans, het is niet de focusmotor die bv. in de 17-55 zit (of in de 18-70, etc)quote:Op maandag 9 februari 2009 11:46 schreef ebeaydojraes het volgende:
ach .. komt vast i de winkel voor 189 ofzo als ik het doorreken. das beter dan 349 voor de 50 1.4. (al is die wel ook heul erg lekker)
Wat veldmuis zegt. En tot voor kort bijna niet van mijn D300 af te slaan. Beiden zitten nu stof te vergaren in de kast wegens upgrade.quote:Op donderdag 5 februari 2009 13:49 schreef Tokus het volgende:
heeft iemand ervaring met de Nikkor 17-55mm F2.8 lens? M'n Tamron 17-50mm is aan vervanging toe.
heb je een linkje? Ik zie het daar zo snel niet.quote:Op maandag 9 februari 2009 14:16 schreef veldmuis het volgende:
De DPZ aanbieding is ook een goeie hoor Tokus..
Bij mijn D50 kon je het alleen in de EXIF data van een NEF bestand zien, niet bij een JPEG.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 17:50 schreef veldmuis het volgende:
Met irfanview kun je dat ook zien ja. Total amount of shutter releases heet het bij mijn Nikon.
je had overigens gelijk. Erg leuke lens. Alleen nu moet ik 'm nog 's bij iets beter licht testen, want gister in Tivoli was het niet al te super.quote:Op maandag 9 februari 2009 11:30 schreef veldmuis het volgende:
[..]
Heerlijk ding! Stevig aan de prijs (op dpz staat er een voor 800 euro, dus dat is netjes!) maar een prachtding
Lastig, want de 1 is op de D300 en de ander op de veel mooiere D700. Je kan beter de reviews lezen dan het aan mij vragen om eerlijk te zijn. Ik vind beiden even mooi, maar ja, die D700....quote:Op maandag 9 februari 2009 14:16 schreef veldmuis het volgende:
De DPZ aanbieding is ook een goeie hoor Tokus..
Nee, ik heb er geen belangen bij.
Shark: Hoe is het verschil in praktijk merkbaar tussen de 17-55 en 24-70? Vooral on the road dus, niet achter de PC
Gimme. Jammer dat die waarschijnlijk ver buiten mijn budget gaat liggen.quote:Op maandag 16 februari 2009 13:57 schreef Shark.Bait het volgende:
http://forums.dpreview.com/forums/readflat.asp?forum=1030&thread=31019761
Nieuwe zoom?
10-18mm f/4
Jeff-C heeft het al vaker bij het rechte eind gehad
Knap zijn die Nikon mensen tegenwoordigquote:Op maandag 16 februari 2009 16:38 schreef Xilantof het volgende:
Die ziet er, buiten het genoemde diafragma en brandpuntsafstanden precies zo uit als mijn 14-24
niet helemaal.....quote:Op maandag 16 februari 2009 16:38 schreef Xilantof het volgende:
Die ziet er, buiten het genoemde diafragma en brandpuntsafstanden precies zo uit als mijn 14-24
Snotver !quote:Op maandag 16 februari 2009 18:45 schreef Shark.Bait het volgende:
[..]
niet helemaal.....
[ afbeelding ]
anders had het makkelijk een photofuck kunnen zijn van een 14-24.
Maar eerst maar zien wanneer ie aangekondigd wordt.
Scherp.quote:Op maandag 16 februari 2009 20:11 schreef Xilantof het volgende:
Zou iig wel de eerste productfoto zijn van nikon met een overbelichte vlek erin...
Nu denken ze dat het een beregoeie PS job is. Ik denk (hoop) toch stiekem op the real stuff...quote:Op maandag 16 februari 2009 20:11 schreef Xilantof het volgende:
Zou iig wel de eerste productfoto zijn van nikon met een overbelichte vlek erin...
neuh, kheb em zelf voor 2000 gekocht op 7 november. Ik herinner het me nog goed, mijn leven veranderde als van zw/w naar kleurquote:Op maandag 23 februari 2009 21:11 schreef feetjai het volgende:
@veldmuis
De D700 is de laatste maanden toch aardig in prijs gezakt....ik zie hem in de winkel voor zo 1925 euro...Het was zo 2300 euro! Dat is toch best lekker! (al vraag ik mij soms af of 1925 euro al wel niet grijze import is)
Er zit ook een D400 in de pijplijn.quote:Op woensdag 25 februari 2009 23:47 schreef Shark.Bait het volgende:
Het gerucht gaat dat Nikon een nieuwe instap DSLR gaat introduceren, de D5000, tijdens de PMA; 12,3 Mpixel, swivel scherm (hier zit ik al jaren op te wachten, maar dan op een Dx00)
idd, maar de verwachting is juliquote:Op donderdag 26 februari 2009 09:34 schreef Noxa het volgende:
[..]
Er zit ook een D400 in de pijplijn.
yupquote:Die D5000 zou de D40(x) moeten gaan vervangen?
Handig voor als je een foto maakt waar je met je ogen niet meteen bij de zoeker kan komen; laag bij de grond (heel errug handig) of hoog boven je hoofd (tijdens concert, als je achteraan een mensenmassa staat, een overzichtsfoto wil maken of door een hooggeplaatst raam fotografeert waar je zelf niet bij kan met je ogen)--dat zijn een paar manieren om je foto's interessanter te maken. je kan zo ook om een hoekje schieten, of jezelf met directe feedback als je tot de facebook generatie behoortquote:Ik zou niet weten wat ik met een swiffel scherm zou moeten eigenlijk.
Heeft jouw camera lifeview? En zo ja gebruik je het vaak?quote:Op donderdag 26 februari 2009 10:44 schreef Shark.Bait het volgende:
[..]
idd, maar de verwachting is juli
[..]
yup
[..]
Handig voor als je een foto maakt waar je met je ogen niet meteen bij de zoeker kan komen; laag bij de grond (heel errug handig) of hoog boven je hoofd (tijdens concert, als je achteraan een mensenmassa staat, een overzichtsfoto wil maken of door een hooggeplaatst raam fotografeert waar je zelf niet bij kan met je ogen)--dat zijn een paar manieren om je foto's interessanter te maken. je kan zo ook om een hoekje schieten, of jezelf met directe feedback als je tot de facebook generatie behoort
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |