Zei hij.quote:Op vrijdag 28 november 2008 13:42 schreef Tha_Erik het volgende:
Als ik iets in woorden had willen uitdrukken dan had ik dat wel gedaan.
Ik vind dit altijd zo'n onheilspellende vraag, omdat het zo onwillekeurig aanstuurt op visioenen van fratri- c.q. sororicide door [betreffende] ukkepuk.quote:Op vrijdag 28 november 2008 13:53 schreef LXIV het volgende:
En wat vind de kleine z van het komende broertje/zusje?
Niet eens, ik had dat poldernederlandsplaatje opgescharreld en daarna zocht ik iets om me woordeloos in dit topic te nestelen. Ik overwoog een kat, een vis, een vogel, en zag toen deze nog bij de googleafbeeldingsresultaten voor 'Matthias Giessen'. Ik vond het nog wel aansluiten bij de smiley-taal-conversatie.quote:Op vrijdag 28 november 2008 14:19 schreef Frollo het volgende:
[..]
Je bent de site van Onze Taal aan het leegplukken?
Heerlijk droog altijd, die Matthias Giesen.
Ik notuleer wel. Pak jij de statuten erbij?quote:Op vrijdag 28 november 2008 14:37 schreef Gellius het volgende:
TTKLPT: de editie waar wij verantwoording afleggen over ons postgedrag.
Ja, ook wel, maar Giessen is véél droger.quote:Op vrijdag 28 november 2008 14:23 schreef Lienekien het volgende:
Ik vind de OT-cartoons van Hein de Kort altijd zo fijn.
[ afbeelding ]
En toch kan niemand tippen aan Jeroom.quote:Op vrijdag 28 november 2008 15:05 schreef Frollo het volgende:
[..]
Ja, ook wel, maar Giessen is véél droger.
Hoewel De Kort in Nieuwe Revu zeer goed op dreef is de laatste tijd. Monty Pythonesk haast.
Tetten!quote:Op vrijdag 28 november 2008 15:07 schreef Marble het volgende:
[..]
En toch kan niemand tippen aan Jeroom.
Nee, ik moet alleen een ander project zien te vinden (of een ander project mij). Maar zoals de manager van mijn manager het vanmiddag omschreef "we zijn erg tevreden over je, dus zie het als een publiekswissel". Dat vond ik in elk geval leuk bedacht.quote:Op vrijdag 28 november 2008 13:21 schreef dwerg het volgende:
Moet je dan ook op zoek naar een andere baan, IR?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |